۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

شب یلدا در معماری آرل

پروژه های معماری شرکت آرل

برای مشاهده عکس ها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

طراحی استادیوم ورزشی مرکزی بلاروس

طراحی ورزشگاه،طراحی استادیوم فوتبال
تحریریه معماری آرل
معمار: OFIS Architects
موقعیت بنا: barysaw,Belsrus
متراژ بنا: 6100 متر
سال احداث: 2013
این ورزشگاه قرار است به عنوان جشن سالانه شهر بوریسوف در سال 2013 افتتاح گردد.از آنجایی که این ورزشگاه 13000 هزار نفر گنجایش دارد، توانسته لیسانس 4 ستاره فیفا را با توجه به طبقه بندی این سازمان به دست آورد. متراژ فضاهای عمومی این ورزشگاه، 3000 متر مربع می باشد.این ورزشگاه مجهز به حمل و نقل کنترل شده، برای عموم و مصارف روزانه می باشد.برای دریافت کامل خبر، به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

طراحی استادیوم فوتبال طراحی استادیوم فوتبال طراحی استادیوم فوتبال طراحی استادیوم فوتبال

طراحی مبلمان شهری،به صورت المان

طراحی المان شهری
تحریریه معماری آرل
در طراحی این المان شهری،معمار از فرم ماهی الهام گرفته و از لایه های اکریلیک مات برای ساخت این فرم زیبا استفاده کرده است.کانسپت این پروژه از تنوع زیست محیطی و اجتماعی رودخانه سن مارکوس الهام گرفته شده است.در طول روز، این قطعه نیمه شفاف به تشریح فرم ماهی شکل این اثر می پردازد، در حالی که در شب، به یک چشم انداز زیبا تبدیل می شود.این فرم ارگانیک، به معنای شکل های زیست شناسی منحصربه فرد، در محوطه یک دانشگاه معماری می باشد.

طراحی المان شهری طراحی المان شهری طراحی المان شهری طراحی المان شهری

بررسی مسابقه معماری eVolo

نسابقه معماری Evolo

در حدود یک ماه قبل،خبر مسابقه معماری Evolo 2014 برای طراحی آسمان خراش منتشر شد.این مسابقه،خلاقانه ترین و جذاب ترین طرح های ممکن را به نمایش می گذارد،و یک نگاه کلی و اجمالی، نسبت به طراحی آینده نگر را به ما نشان می دهد.از خصوصیت های بارز این مسابقه،می توان به بی حد و مرز بودن این طرح ها اشاره کرد.به این صورت که، این مسابقه،هیچ حد و مرزی را شامل نمی شود.از هدف های اصلی این مسابقه، میتوان به پرورش و گسترش تفکر و خلاقیت ذهن معماران اشاره کرد.در این مطلب،ما تعدادی از پروژه هایی را که در طول چند سال اخیر،در این مسابقه به نمایش گذاشته شده اند را، گردآوری کرده و به تصویر کشیده ایم.برای دریافت خبر کامل در مورد ثبت نام و دیدن پروژه های این مسابقه،به ادامه مطلب مراجعه کنید.طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند طراحی ویلا، طراحی داخلی ویلا،ویلایی در نیوزیلند طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند

مسابقه معماری بازسازی بنای استرلینگ

مسابقه معماری استرلینگ پرایز
تحریریه معماری آرل
دانشکده آکسفورد، از ثبت نام رقابت طراحی ساختمان Flory خبر داد.این دانشکده به دنبال یک تیم تخصصی می باشد که توانایی بازسازی و اضافه کردن امکانات جدید را به شاهکار مدرنیستی ساختمان Flory جیمز استرلینگ را داشته باشد.

تحسین و ستودن طرح وی در طی سال های اخیر، به خاطر جسارت و اعتماد به نفس در طراحی این پروژه، باعث چشم بستن به روی مشکلات فنی و مهندسی این ساختمان شده است.چنین مشکلاتی، باعث بدنامی و وارد شدن خدشه نسبت به این معماری خلاقانه شده است.این مشکلات، تعاریفی است که امروزه گریبان گیر این طرح شده، که در حدود 40 سال پیش افتتاح شده بود.برای کسب کامل اطلاعات،به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طراحی ویلای Glendowie


طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند
تحریریه معماری آرل
معمار: Bossley Architects
موقعیت بنا: Auckland,New Zealand
سال طراحی: 2007
تعاریف معمار:طرح و فرم این ویلا، با توجخ به محدودیت های سایت شکل گرفته است.این ویلا در منطقه Glondowie در نیوزیلند واقع شده که بین لبه های طبیعی صخره های Bush در خلیج Karako تلفیق شده است.پیچ خورده گی هایی که در جاده ی خارج از بنا وجود دارد، خط مرز حیاط و قسمت بیرونی را به شکل یک فرم همپوشانی شده، منعکس می کند.این پیچ خورده گی و شکست ها، در قسمت حیاط شمالی، به منظور حداکثر رساندن متراژ مفید داخل بنا صورت گرفته است.


طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند طراحی ویلا، طراحی داخلی ویلا،ویلایی در نیوزیلند طراحی داخلی ویلا،طراحی ویلا،ویلایی در نیوزیلند

طراحی داخلی زیبای بانک RAIFEISEN سوئیس

طراحی داخلی  بانک،طراحی داخلی زیبای بانک RAIFEISEN سوئیس
تحریریه معماری آرل
معمار:شرکت معماری NAU + Drexler
موقعیت بنا: زوریخ،سوئیس
سال احداث: 2012
برای طراحی فضای داخلی این بانک، به تاریخ و سنت های مشخصه این شهر توجه به سزایی شده است. طراحی این پروژه توسط شرکت معمارNAU + Drexler که با الهام پذیری از نقاشی های Rippman و Knauss صورن گرفته، دیوارها را به صورت یک فضای دیجیتالی رنگارنگ در آورده است.این الگو که بر اساس یک فرم و نظم لانه زنبوری طراحی شده، از برند تجاری بانک Raffeisen و تاریخچه آن الهام گرفته است.این پروژه یک فضای ماهرانه را که توسط برخورد نور و بازتاب آن به صفحات رنگی، در داخل ایجاد کرده است.برای خواندن ادامه مقاله و دریافت عکس های بیشتر، با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.
طراحی داخلی  بانک،طراحی داخلی زیبای بانک RAIFEISEN سوئیس طراحی داخلی  بانک،طراحی داخلی زیبای بانک RAIFEISEN سوئیس طراحی داخلی  بانک،طراحی داخلی زیبای بانک RAIFEISEN سوئیس طراحی داخلی  بانک،طراحی داخلی زیبای بانک RAIFEISEN سوئیس

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی،طراحی دکوراسیون داخلی،طراحی مبلمان
تحریریه معماری آرل
برای مشاهده کامل عکس ها و مطلب، با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.


دکوراسیون داخلی،طراحی دکوراسیون داخلی،طراحی مبلمان دکوراسیون داخلی،طراحی دکوراسیون داخلی،طراحی مبلمان دکوراسیون داخلی،طراحی دکوراسیون داخلی،طراحی مبلمان دکوراسیون داخلی،طراحی دکوراسیون داخلی،طراحی مبلمان

دکوراسیون داخلی منزل - چند نمونه دکوراسیون

دکوراسیون داخلی منزل،دکوراسیون داخلی آپارتمان
تحریریه معماری آرل
در این مطلب چند نمونه طراحی داخلی منزل را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم در ادامه با آرل همراه باشید

معرفی iPhone 5S توسط اپل

 معرفی iPhone 5S

تحریریه معماری آرل

همانطور که در شایعات هم گفته شد این موبایل در سه رنگ مشکی، سفید و طلائی عرضه خواهد شد. پس از رونمایی iPhone 5C و IOS7 صحبت میرسد به مشخصات و پردازش iPhone 5S که پیشرفت بسیار قابل ملاحظه ای داشته است و چیپست A7 که در ۵S استفاده شده است اولین چیپست ۶۴bit در موبایل است که تا بحال ساخته شده است.

طراحی چرخ و فلک غول پیکر در ژاپن


طراحی بزرگترین چرخ و فلک دنیا
تحریریه معماری آرل
امروزه یکی از ویژگی های محیط های تفریحی، درک تجربه و زمان در محیط، با توجه به تأثیر شبکه های تفریحی اجتماعی است. شرکت معماری هلندی Un Studio در مشارکت با یک شرکت ژاپنی، دست به طراحی یک چرخ و فلک عظیم زده اند.این شرکت انتظار دارد،این فضای تفریحی و نمادین، در جذب میلیون ها بازدیدکننده و رشد مرکزهای تجاری و رستوران ها، به عنوان یک فضای مرکب، موفق باشد.کانسپت این طرح با توجه به تأثیر گذری و رشد تلفن های هوشمند، و تبلت های امروزی صورت گرفته، و هدف اصلی این طرح را گسترش تجربه انسانی در یک محفظه دو طبقه عنوان کرده است.برای مشاهده کامل خبر،با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.


طراحی بزرگترین چرخ و فلک دنیا طراحی بزرگترین چرخ و فلک دنیا طراحی بزرگترین چرخ و فلک دنیا طراحی بزرگترین چرخ و فلک دنیا

طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران،طراحی رستوران
تحریریه معماری آرل
این فضای داخلی زیبا که در شیکاگو واقع شده، یک استودیوی کوچک با فضای 420 متر مربع زبربنا، در ساحل Vora بوده است. این مکان به یک رستوران با سرو غذاهای آسیایی تبدیل شده است.طراحی داخلی این فضا به وسیله سطوح براق و تیره تشکیل شده است، که به وسیله رنگ های سفید و سبز طراحی شده است.در این طرح، ازمواد بازسازی شده ای مانند: ذغال چوب و درختانی است که در طوفان های حاره ای آسیب دیده اند. پیش تر چنین کاری در طراحی داخلی خودروی فیسکر کارما صورت گرفته بود.برای مشاهده کامل خبر،با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

طراحی معمارانه، با در نظر گرفتن نور و رنگ

طراحی معمارانه با در نظر گرفتن نور و رنگ،نور و رنگ
تحریریه معماری آرل
این طراحی شهری، توسط یکی از رسانه های هلندی به نام: ام یو ال صورت گرفته است. سایت این طرح در نزدیکی خانه ی دانشمند، و ستاره شناس مشهور هلندی، کریستین هویگنس صورت گرفته است. او یک نظریه پرداز در مورد موضوع نور و طیف آن با توجه به حرکت آن، در اکتشافات کهکشانی بوده است. وی تحقیقات و نظریه خود را در مورد سیاره زحل ارائه کرده است.این تونل به وسیله رنگ پوشش داده شده، و توسط نورهای رنگی ال ای دی تزئین شده است. برای خواند ادامه مقاله و تماشای عکس های بیشتر از این پروژه، با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.
مجموع ۷۲۹۱ رکورد - در ۵۶۱ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir