۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

شرکت معماری آرل برای افزایش دانش و فرهنگ مردم ایران، فعالیت هایی همانند مسابقات معماری و دانشجویی و فعالیت های رسانه ای انجام داده است. 

تحریریه معماری آرل

از اینکه همراه آرل هستید، از شما سپاس گزاریم، از آنجایی که بیشتر دوستدارن آرل معمار و دانشجویی معماری هستند امکانی را در سایت قرار داده ایم که بتوانیم همکاری مناسبی باهم داشته باشیم.
سایت «معماری آرل» با هدف ارتقای سطح دانش عمومی در حوزه معماری و طراحی داخلی به انتشار مطلب و مقاله می پردازد. چنانچه تمایل دارید به مجموعه همکاران سایت بپیوندید و نوشته های شما از طریق این رسانه منتشر شود، موقعیت های زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.


تحریریه معماری آرل

نقد آغاز گفت‌و‌گوست؛ گفت‌و‌گو با آنچه که موضوع نقد است. نقد ضرورت پویایی فضاست و لازمه‌ی درجا نزدن. اگر نقد نباشد، هیچ‌گونه پیش‌روی‌ای در کار نخواهد بود. جمود حکم‌فرما می‌شود و خمودگی، رخوت و در جای نشستن. هیچ‌چیز تبدیل به «مسأله» نمی‌شود، پرسشی شکل نمی‌گیرد، و انفعال بر همه‌چیز سایه می‌اندازد. حساسیت‌ها از بین می‌رود و امور در بطالت و ابتذال‌شان به حال خویش رها می‌شوند.

تحریریه معماری آرل
هدف از برگذاری مسابقه "طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری بین المللی ۲۰۱۸" تعیین و طراحی غرفه ایران در شان ارزش ها و معنویات ایران زمین در خصوص ارائه مقتدرانه و معمارانه بود که از طریق فراخوان عمومی از استعداد های ایرانی دعوت به عمل آمد و پوستر مسابقه در اوایل تیرماه از طریق فصل نامه معماری و ساختمان منتشر و اعطلاع رسانی شد در این راستا از خبر گذاری همکار و سایت های معتبر معماری که در کنار ما بودند قدردانی می کنیم. دبیرخانه مسابقه در محل ساختمان مرکزی کانون جهانگردی و اتوموبیل رانی تعیین و روز 22 مرداد ماه سال جاری پایان زمان تحویل مدارک اعلام شد.

 
وب سایت معماری آرل در آستانه فرا رسیدن بهار و سال جدید برنامه ای ویژه برای طرفداران و همراهان خود دارد. بنابراین، اگر مایل به دریافت هدیه عیدانه از آرل هستید، در این برنامه ثبت نام کنید و شرکت در آن را به دیگر دوستان خود نیز پیشنهاد دهید.

ثبت نام کنید! جایزه بگیرید!

سایت آرل به عنوان یکی از مراجع اصلی معماری و طراحی داخلی به پاس قدردانی از همراهان خود، به مناسبت فرا رسیدن جشن باستانی نوروز، به قید قرعه به 30 نفر از اعضای سایت هدایای ارزنده ای تقدیم می کند.
تحریریه معماری آرل
امیدوارم تا کنون وب سایت آرل توانسته باشد به نیازها، علاقه مندی و درخواست های شما عزیزان پاسخ مثبتی داده باشد. همان طور که در جریان هستید، سایت آرل مطالبی با موضوعات مختلف در زمینه طراحی و هنر به روزهای شنبه تا پنجشنبه اختصاص داده است. به همت دوستان و همکاران عزیز بخش چندشنبه های آرل نسبت به گذشته رنگ و بوی مستقلی به خود گرفته است. به همین دلیل در هر هفته برای هر روز یک بخش معرفی با موضوعات طراحی صنعتی، عکاسی، آشنایی با معماران ایرانی، تئاتر، گالری گردی و سینما برای دوستداران و علاقه مندان در نظر گرفته شده است.
برای کامل تر شدن این بخش، آزادانه نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.  بخش نظرات

داوری مسابقه معماران فردا در دوبخش صورت می گیرد بخش اول تمام آثار توسط هئیت داوران بررسی می شود و در هر بخش دو اثر منتخب معرفی می شود  و بخش دوم آثار ارسالی با ذکر نام طراح و دانشگاه تحصیلی در وب سایت مسابقه قرار داده شده و توسط نظر سنجی عمومی اثر منتخب مردم معرفی می شود. 
حدود ده روز از قرار گرفتن آثار ارسالی در سایت مسابقه بصورت گالری مجازی می گذرد که در این مدت، مردم به آثار ارسالی امتیاز و رای خود را داده اند. اثر محسن خیرمند پاریزی با عنوان موزه فرش و هنرهای اسلامی با تعداد 4025 رای به عنوان بهترین اثر برگزیده مردمی انتخاب شد. همراه آرل 6 اثر منتخب مردمی را مشاهده نمایید..
تحریریه معماری آرل
دبیرخانه مسابقه معماران فردا، طرح های ارسالی شرکت کنندگان تا تاریخ 6 مرداد را مورد بررسی قرار داده و موضوعات مرتبط با مسابقه را در جداول ذیل، طبق تاریخ ارسالی آنها آماده کرده است. شرکت کنندگانی که اسامی شان در لیست های زیر وجود ندارد، می توانند با دبیرخانه آرل تماس بگیرند. همچنین، دانشجویانی که قصد شرکت در مسابقه را دارند، تنها 4 روز دیگر زمان باقی است. در ادامه با آرل همراه باشید...


در زمستان سال 1392، تولید برنامه ی تلویزیونی خانه نو مبارک، با همکاری شبکه دوم صدا و سیما و گروه معماران آرل آغاز شد. این برنامه، نخستین تجربه ی حرفه ای تلویزیون در زمینه ی طراحی داخلی بود. در این برنامه که بصورت هفتگی از شبکه دوم پخش می شد، در بازه ی زمانی کوتاهی، برای یک خانه، عملیات طراحی داخلی و تخریب آغاز و بازسازی بر اساس طرح جدید صورت می گرفت. در این قسمت قصد داریم مروری بر اولین برنامه ی اصولی طراحی داخلی تلویزیون داشته باشیم و یکی از قسمت ها را بصورت خلاصه بازبینی نماییم. با آرل همراه باشید.


اگرکمی برنامه های شبکه اول را دنبال کرده باشید، برنامه خانه به خانه را حتما مشاهده کرده اید، برنامه ای که هدف آن تغییر دکوراسیون داخلی شما با کمترین هزینه می باشد تا یک روح جدید را برای ادامه زندگی ایجاد کند. در این قسمت عوامل برنامه خونه به خونه به منزل خانواده قاسمی می روند و بعد از بررسی منزل آنها و برداشت های لازم، آنها را به مسافرت سه روزه به چالوس میفرستند تا کارهای اجرای مورد نظر را در منزل آنها پیاده کنند. برای مشاهده ویدیو این قسمت همراه آرل باشید...


برنامه "خونه به خونه" با موضوع طراحی داخلی منزل به سبک ایرانی، اسلامی و ارزان از شبکه یک پخش می شود. این برنامه که در تاریخ 11 ام مهر ماه سال 94 ساعت 15:45 پخش شد و سعی دارد با هزینه کم شادی و امید را به خانه ها بیاورد.
سید محمد رضا قربانزاده تهیه کننده برنامه خونه به خونه با بیان اینکه در این برنامه خانه ی سوژه های مورد نظر را بطور کلی تغییر دکوراسیون دادیم و بصورت مدرن و ایرانی طراحی کرده ایم افزود: سوژه های ما از میان صدها نفر از اقشار مختلف مردم از جمله نانوا، آتش نشان ، کارمند و ... انتخاب شده اند.
وی با بیان اینکه مستند ترکیبی خونه به خونه در 7 قسمت تهیه شده است گفت: قزوین، ساوه ، کاشان و تهران شهرهایی هستند که خونه به خونه در آن ضبط شده است.


خانه نو مبارک برنامه ای است که سعی دارد با هزینه کم شادی و امید را به خانه شما بیاورد. مجموعه خانه نو مبارک از شبکه دو سیما و با همکاری گروه معماری آرل تهیه و در شب های جمعه پخش می شود. در این قسمت تیم طراحی آرل به خانه، خانواده نوحی رفتند، آنها درخواست داشتند که مکان کمد دیواری مربوط به رخت خواب های خود را تغییر دهند ، شومینه فضای زیادی از آنها را اشغال کرده و همچنین جای مناسبی برای قرار دادن تلویزیون در سالن خانه وجود ندارد. مادر خانه بیشتر به رنگ کرم و قهوه ای علاقه مند بود و پدر خانواده رنگ ابی را بیشتر می پسندید به همین خاطر طراحان سعی کردند برای فضا رنگ هایی را انتخاب کنند خوشاید کل خانواده باشد. همراه آرل باشید...

خانه نو مبارک برنامه ای است که توسط شبکه دو با همکاری گروه معماری آرل از صدا و سیما در روزهای جمعه پخش می شود. قسمت ششم آقای کریمی و رستاق به منزل آقای چاوشی رفتند و پس از صحبت با کارفرمایان نیازهای آنها را مورد بررسی قرار دادند و برداشت های لازم را از فضای داخلی خانه صورت گرفت. کارفرما تغییر در فضای داخلی با استفاده از پارتیشن، دکورهای زیبا،تغییر مبلمان و رنگ را داشت و به علت بالا بودن هزینه در تغییر دادن مبلمان پس مشاوره با تیم طراحی تصمیم به تغییر پارچه های مبل گرفتند نکته ای که بیشتر در این قسمت وجود داشت، می توان با استفاده از دکورهای مناسب، زیبایی را به خانه خود بیاوریم و نیاز به تهیه وسایل گران قیمت نیست. همراه ارل باشید...


بیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری : اهدای جوایز مسابقه طراحی مبلمان اداری، امروز بیستم مهرماه با حضور نفرات برتر انجام پذیرفت. آقایان میثم گفتاری ، صابر سالبی و محمد صالحی نفرات اول تا مسابقه ، با حضور در دفتر گروه معماران ارل، جوایز خود را دریافت نمودند.
مجموع ۴۵ رکورد - در ۴ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir