۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

تاریخ شنبه , ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ ۱۳:۰۹
ساختمان اداری سهرودی

شرکت طراحی داخلی آرل با درک و فهم ماهیت فضا به طراحی و دکوراسیون داخلی با رویکرد داشتن فضایی بیشتر و مفیدتر می پردازند. آرل با استفاده از دانش و تجربه خود در طراحی داخلی و معماری در مواجهه با قسمتی از فضا که شکلی نا متعارف و ناقص دارد کمک می کند تا شما بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید. درنهایت با دانستن مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب، برای رسیدن شما به معماری و طراحی داخلی ایده آل خود کمک می کند.

طراحی داخلی نقش عمده ای در كیفیت فضای ساختمان ایفا می كند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنسیت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و دیوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین كننده زیبایی و كار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر طراحی داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی )، راندمان ( در فضاهای اداری )، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد. زیبایی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملكردی تاثیر عمده ای بر بازدهی فضاهای اداری دارند.

طراحی داخلی عینک فروشی
طراحی داخلی ساختمان اداری ایساکو

متخصصین و طراحان شرکت معماری آرل همواره کار خود را با آنالیز کردن دقیق فضا شروع می کنند، مواردی مانند اندازه،شکل و کاربری فضا، معمولا از همان ابتدایی طراحی مورد توجه قرار می گیرد. طراحان همچنین قبل از انتخاب متریال ها، توجه ویژه ای به ویژگی های معماری فضا از قبیل سایت پلان، نورگیری و ... دارند. طراحی داخلی عبارت است از بهبود كارکرد فیزیکی و روانی فضاهای داخلی ساختمان‎ها، جهت تسهیل انجام فعالیت های روزمره زندگی در آنهاست. بدین‎ترتیب، فضا اصلی‎ترین عنصر طراحی داخلی به شمار می‎رود و حتی می‎توان از طراحی داخلی به فضاسازی داخلی نیز تعبیر نمود.

طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات مؤثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را برنامه‌ریزی، هماهنگ و مدیریت کند. طراحی داخلی حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.

طراحی داخلی عینک فروشی

طراحی داخلی در حقیقت با عنصر فضا آغاز می‎شود و در نهایت بایستی به ارتقای كیفیت فضا و زندگی بیا‎نجامد.

پروژه های طراحی و معماری داخلی آرل

شماره تماس : 22901905-021

تعداد بازدید : ۸۳۴۵۷
رامین زردشتی

با سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون برای آن مجموعه محترم
رامین زردشتی هستم از استارتاپ پورتفیلی
ما در استارتاپ پورتفیلی بستری را برای شرکت های پروژه محور فراهم کرده ایم تا بتوانند ضمن ایجاد یک صفحه اختصاصی برای خود نمونه کارها و پروژه های خود را معرفی و در معرض دید مشتریان جدید قرار دهند
اعتقاد داریم با معرفی هرچه بیشتر نمونه کارها اعتماد مشتریان جدید جلب و نهایتا سفارش آنها اخذ می گردد
ضمن دعوت جهت عضویت و معرفی کسب کار خود در پورتفیلی پذیرای نظرات شما هستیم

با تشکر

https://portfili.com
09921933024محسن بلوکی

با عرض سلام من چندتا تابلو مدرن و پست مدرن دارم برای فروش عمده مخصوص دکور منزل و شرکت و... 09030748597 تماس بگیرینA v

نظری ندارم فعلا
عالی هستید و درخواست همکاری دارم
WWW.TISA.CO

خواهشمنداست از سایت ما نیز بازدید بفرمایید - 09123147066فروشگاه شیکا

سلام و عرض ادب، ما یک مجموعه فروش ساعت هستیم، نیاز داریم که در رابطه با طراحی دکوراسیون فروشگاه ساعت مچی مون ازتون کمک بگیریم، این آدرس فروشگاه ساعتمون https://shikka.ir/ هست. ممنونتون میشم اگر از طریق ایمیل یا شماره تماس بتونم هماهنگی لازم برای سپردن کار طراحی داخلی مجموعه ساعت فروشی شیکا را شما بر عهده بگیرید.ارسال نظرات

نظر شما :

مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی دفتر کار اداری

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی و معماری داروخانه
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir