۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

نرم افزار رویت به کاربران، معماران، مهندسان ساختمانی، مهندسان فنی و طراحان اجازه می دهد یک ساختمان و قسمت های مختلف آن را به صورت سه بعدی طراحی کنند. از این نرم افزار کاربردی می توان به عنوان یک ابزار قوی برای همکاری بین رشته های مختلف طراحی ساختمان استفاده کرد. همچنین در این محیط سه بعدی می توان از ابزار های مدل سازی پیش ساخته یا مدل های هندسی Import  شده استفاده کرد. در اینجا مجموعه ای از آموزش های رویت را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که امیدواریم مفید واقع شود. 
تحریریه معماری آرل

ظاهر نهایی ساختمان نه تنها توسط مصالح، طرح، رنگ و شکل فضا تعیین می‌شود، بلکه به وسیله نورپردازی نیز تعیین می‌شود. معماری تماماً درباره دید است و نورپردازی شیوه‌ی دریافت معماری را ارتقاء می‌بخشد. برای مثال، در مورد نورپردازی فضای خارجی، نورپردازی نمای ساختمان با ایجاد فضایی کاملاً متفاوت در محیط، فرصت جدیدی برای نمایش جلوه‌ی ساختمان در شب ایجاد می‌کند.
بیایید همراه آرل ببینیم تا نورپردازی نمای ساختمان چگونه می‌تواند با کمک افزونه‌ی Lights در Revit به کار گرفته شود. 

تحریریه معماری آرل

رویت یا Revit نرم افزار رایانه ای استاندارد برای معماران و طراحان طراحی ساختمان است. در این دوره ما با اصول اولیه مانند دیوارها، ستون ها، درها و پنجره ها آموزش خود را شروع می کنیم. ما اسلب ها و سقف ها را در رویت می سازیم و یاد می گیریم که چگونه این شکل ها با عناصر دیگر مانند دیواره های اطراف، شفت آسانسور و حتی روکش های سقف با روش های معنی دار ارتباط برقرار می کنند. آیا ساختمان بدون پله ها، نرده ها، لوله کشی و وسایل روشنایی کامل خواهد بود؟ حتی در این آموزش از رویت اجزای سفارشی خود را مانند میز خواهید ساخت،

اما Revit فقط در مورد مدل سازی نیست. شما می توانید نقاشی های خود را با متن، ابعاد و دیگر نمادهای استاندارد معماری هماهنگ کنید.  نرم افزار Revit به ما امکان می دهد برنامه های زنده ای را در مورد هر بخشی از مدل ساختمان خود ایجاد کنیم. ما جزئیات ساخت و ساز در  نقشه را پیاده خواهیم کرد. بنابراین اگر آماده اید همراه آرل سفر خود را به دنیای Revit Architecture  آغاز نمایید. به جای درست می روید. بیا شروع کنیم.با استفاده نرم افزار AutoDesk Revit Architecture به خلاقانه ترین پروژه های طراحی خود را دست خواهید یافت. این نرم افزار برای رسم نقشه های حرفه ای ساختمان به کار می رود و از قابلیت ساده کردن پروژه های بزرگ و ایجاد تغییرات در کمترین زمان ممکن پشتیبانی می کند. نرم افزار Revit قادر است پروژه های شما را از ابتدا تا انتها ایجاد و از طریق تصویر سازی حرفه ایی تصویر دقیقی از پروژه ارائه دهد.  هدف از ساخت این برنامه مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) است. این برنامه از طراحی معماری پایدار، تشخیص روابط، برنامه ریزی ساخت و ساز، و نقشه های ساختمانی پشتیبانی می کند، ضمن اینکه به انجام کار مشارکتی با مهندسین، پیمانکاران، و صاحبان ساختمان کمک ارزنده ایی می کند. کلیه ی تغییرات طرح در راستای این مسیر و در طول توسعه طرح و ایجاد فایلهای مستند، برای هماهنگی بیشتر فرآیندهای ساخت و ساز و ارائه ی مستندات قابل اعتماد به طور خودکار به روز رسانی می شود.
برای دانلود رویت 2016 (رویت آرشیتکچر 2016) با آرل همراه باشید.


برای دانلود PDF آموزشی،به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مدتی است نرم افزار رویت به یک نرم افزار محبوب و پر تقاضا در ایران مبدل شده است و بسیاری از مهندسان معماری و همچنین عمران در صدد یادگیری این نرم افزار پر کاربرد هستند آموزش این نرم افزار در ایران ان گونه که باید انجام نمی شود.

نام یک نرم افزار کارآمد و تخصصی برای مهندسان ساختمانی و عمران محسوب می شود.با استفاده از این نرم افزار می توان به مدل سازی و طراحی نقشه های ساختمانی پرداخت.این نرم افزار همچنین قادر به تصویر سازی از طرحهای شما می باشد


آموزش اتودسک ریویت 2013 به زبان انگلیسی برای معماران عزیز برای دانلود گزاشتیم که میتوانید از ادامه مطلب دانلود کنید

برای دانلود این آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir