معماری آرل

دانلود رویت آرشیتکچر 2016 (Revit Architecture 2016 x64)

دانلود رویت 2016،revit architecture 2016

با استفاده نرم افزار AutoDesk Revit Architecture به خلاقانه ترین پروژه های طراحی خود را دست خواهید یافت. این نرم افزار برای رسم نقشه های حرفه ای ساختمان به کار می رود و از قابلیت ساده کردن پروژه های بزرگ و ایجاد تغییرات در کمترین زمان ممکن پشتیبانی می کند. نرم افزار Revit قادر است پروژه های شما را از ابتدا تا انتها ایجاد و از طریق تصویر سازی حرفه ایی تصویر دقیقی از پروژه ارائه دهد.  هدف از ساخت این برنامه مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) است. این برنامه از طراحی معماری پایدار، تشخیص روابط، برنامه ریزی ساخت و ساز، و نقشه های ساختمانی پشتیبانی می کند، ضمن اینکه به انجام کار مشارکتی با مهندسین، پیمانکاران، و صاحبان ساختمان کمک ارزنده ایی می کند. کلیه ی تغییرات طرح در راستای این مسیر و در طول توسعه طرح و ایجاد فایلهای مستند، برای هماهنگی بیشتر فرآیندهای ساخت و ساز و ارائه ی مستندات قابل اعتماد به طور خودکار به روز رسانی می شود.
برای دانلود رویت 2016 (رویت آرشیتکچر 2016) با آرل همراه باشید.

کتاب آموزشی رویت 2013 (Revit 2013)

دانلود PDF آموزشی رویت 2013


برای دانلود PDF آموزشی،به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود کتاب آموزشی رویت

کتاب آموزشی رویت،دانلود کتاب آموزشی رویت

مدتی است نرم افزار رویت به یک نرم افزار محبوب و پر تقاضا در ایران مبدل شده است و بسیاری از مهندسان معماری و همچنین عمران در صدد یادگیری این نرم افزار پر کاربرد هستند آموزش این نرم افزار در ایران ان گونه که باید انجام نمی شود.

دانلود فیلم آموزشی Revit 2013

 فیلم آموزش نرم افزلر رویت 2013،آموزش رویت 2013

نام یک نرم افزار کارآمد و تخصصی برای مهندسان ساختمانی و عمران محسوب می شود.با استفاده از این نرم افزار می توان به مدل سازی و طراحی نقشه های ساختمانی پرداخت.این نرم افزار همچنین قادر به تصویر سازی از طرحهای شما می باشد

آموزش Autodesk revit Architecture 2013

آموزش revit

آموزش اتودسک ریویت 2013 به زبان انگلیسی برای معماران عزیز برای دانلود گزاشتیم که میتوانید از ادامه مطلب دانلود کنید

آموزش Revit Stairs Workshop به زبان انگلیسی


برای دانلود این آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.