۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶


برنامه تلویزیونی خانه مبارک که با همکاری آرل تهیه شده است.


در زمستان سال 1392، تولید برنامه ی تلویزیونی خانه نو مبارک، با همکاری شبکه دوم صدا و سیما و گروه معماران آرل آغاز شد. این برنامه، نخستین تجربه ی حرفه ای تلویزیون در زمینه ی طراحی داخلی بود. در این برنامه که بصورت هفتگی از شبکه دوم پخش می شد، در بازه ی زمانی کوتاهی، برای یک خانه، عملیات طراحی داخلی و تخریب آغاز و بازسازی بر اساس طرح جدید صورت می گرفت. در این قسمت قصد داریم مروری بر اولین برنامه ی اصولی طراحی داخلی تلویزیون داشته باشیم و یکی از قسمت ها را بصورت خلاصه بازبینی نماییم. با آرل همراه باشید.


اگرکمی برنامه های شبکه اول را دنبال کرده باشید، برنامه خانه به خانه را حتما مشاهده کرده اید، برنامه ای که هدف آن تغییر دکوراسیون داخلی شما با کمترین هزینه می باشد تا یک روح جدید را برای ادامه زندگی ایجاد کند. در این قسمت عوامل برنامه خونه به خونه به منزل خانواده قاسمی می روند و بعد از بررسی منزل آنها و برداشت های لازم، آنها را به مسافرت سه روزه به چالوس میفرستند تا کارهای اجرای مورد نظر را در منزل آنها پیاده کنند. برای مشاهده ویدیو این قسمت همراه آرل باشید...


برنامه "خونه به خونه" با موضوع طراحی داخلی منزل به سبک ایرانی، اسلامی و ارزان از شبکه یک پخش می شود. این برنامه که در تاریخ 11 ام مهر ماه سال 94 ساعت 15:45 پخش شد و سعی دارد با هزینه کم شادی و امید را به خانه ها بیاورد.
سید محمد رضا قربانزاده تهیه کننده برنامه خونه به خونه با بیان اینکه در این برنامه خانه ی سوژه های مورد نظر را بطور کلی تغییر دکوراسیون دادیم و بصورت مدرن و ایرانی طراحی کرده ایم افزود: سوژه های ما از میان صدها نفر از اقشار مختلف مردم از جمله نانوا، آتش نشان ، کارمند و ... انتخاب شده اند.
وی با بیان اینکه مستند ترکیبی خونه به خونه در 7 قسمت تهیه شده است گفت: قزوین، ساوه ، کاشان و تهران شهرهایی هستند که خونه به خونه در آن ضبط شده است.


خانه نو مبارک برنامه ای است که سعی دارد با هزینه کم شادی و امید را به خانه شما بیاورد. مجموعه خانه نو مبارک از شبکه دو سیما و با همکاری گروه معماری آرل تهیه و در شب های جمعه پخش می شود. در این قسمت تیم طراحی آرل به خانه، خانواده نوحی رفتند، آنها درخواست داشتند که مکان کمد دیواری مربوط به رخت خواب های خود را تغییر دهند ، شومینه فضای زیادی از آنها را اشغال کرده و همچنین جای مناسبی برای قرار دادن تلویزیون در سالن خانه وجود ندارد. مادر خانه بیشتر به رنگ کرم و قهوه ای علاقه مند بود و پدر خانواده رنگ ابی را بیشتر می پسندید به همین خاطر طراحان سعی کردند برای فضا رنگ هایی را انتخاب کنند خوشاید کل خانواده باشد. همراه آرل باشید...

خانه نو مبارک برنامه ای است که توسط شبکه دو با همکاری گروه معماری آرل از صدا و سیما در روزهای جمعه پخش می شود. قسمت ششم آقای کریمی و رستاق به منزل آقای چاوشی رفتند و پس از صحبت با کارفرمایان نیازهای آنها را مورد بررسی قرار دادند و برداشت های لازم را از فضای داخلی خانه صورت گرفت. کارفرما تغییر در فضای داخلی با استفاده از پارتیشن، دکورهای زیبا،تغییر مبلمان و رنگ را داشت و به علت بالا بودن هزینه در تغییر دادن مبلمان پس مشاوره با تیم طراحی تصمیم به تغییر پارچه های مبل گرفتند نکته ای که بیشتر در این قسمت وجود داشت، می توان با استفاده از دکورهای مناسب، زیبایی را به خانه خود بیاوریم و نیاز به تهیه وسایل گران قیمت نیست. همراه ارل باشید...


برنامه خانه نو مبارک جمعه ی هر هفته بین ساعت های 8 تا 10 پخش می شود و در طی مدت حداکثر 15 روز اقدام به تغییر دکوراسیون خانه ها می پردازد. سعی این برنامه بر این است که به مردم نشان دهد با هزینه و زمان اندک، می توان تغییرات خوبی در محل زندگی ایجاد کرد و روح تازه ای در کالبد زندگی دمید. همراه آرل قسمت هفدهم خانه کمال تبار را تماشا کنید.اگر در گذشته همراه آرل بوده باشید یا بیینده ی برنامه های شبکه ی دو صدا سیمای جمهوری اسلامی باشید، می دانید که شبکه ی دو سیما با همکاری گروه معماران آرل اقدام به ساخت برنامه ای در مورد طراحی داخلی نموده است که "خانه ی نو مبارک" نام دارد. این برنامه جمعه ی هر هفته بین ساعت های 8 تا 10 پخش می شود.. در وب سایت آرل، برنامه خانه نو مبارک پوشش داده شده است و در این پست قصد بررسی طراحی منزل آقای خطایی در این برنامه را داریم. برنامه ی خانه ی نو مبارک، طی مدت سه روز اقدام به تغییر دکوراسیون خانه ها می پردازد. سعی این برنامه بر این است که به مردم نشان دهد با هزینه و زمان اندک، می توان تغییرات خوبی در محل زندگی ایجاد کرد و روح تازه ای در کالبد زندگی دمید. با آرل همراه باشید.
در زمستان سال 1392، تولید برنامه ی تلویزیونی خانه نو مبارک، با همکاری شبکه دوم صدا و سیما و گروه معماران آرل آغاز شد. این برنامه، نخستین تجربه ی حرفه ای تلویزیون در زمینه ی طراحی داخلی بود. در این برنامه که بصورت هفتگی از شبکه دوم پخش می شد، در بازه ی زمانی کوتاهی، برای یک خانه، عملیات طراحی داخلی و تخریب آغاز و بازسازی بر اساس طرح جدید صورت می گرفت. در این قسمت قصد داریم مروری بر اولین برنامه ی اصولی طراحی داخلی تلویزیون داشته باشیم و یکی از قسمت ها را بصورت خلاصه بازبینی نماییم. با آرل همراه باشید و این ویدیوی کوتاه را از دست ندهید.
قسمت سوم برنامه خانه نو مبارک ، پنج شنبه شب 8 اسفند ماه سال 92 به مدت 30 دقیقه از شبکه دوم سیما قبل از خبر 20:30 پخش شد و مجری برنامه حسین رفیعی به همراه احسان اسعدی ( مدیر عامل گروه معماران آرل) و سید حامد رستاق (سرپرست تیم اجرایی) به اجرای این برنامه پرداختند. همان طور که قبلا در آرل ذکر شد، این برنامه به بررسی علم طراحی داخلی و آموزش این علم به مخاطبین ایرانی می پردازد. همراه آرل باشید....


قسمت دوم برنامه خانه نو مبارک ، پنج شنبه شب یکم اسفند ماه سال 92 به مدت 30 دقیقه از شبکه دوم سیما قبل از خبر 20:30 پخش شد و مجری برنامه حسین رفیعی به همراه احسان اسعدی ( مدیر عامل گروه معمارن آرل) و سید حامد رستاق (سرپرست تیم اجرایی) به اجرای این برنامه پرداختند. برنامه خانه نو مبارک اولین برنامه ایست که از رسانه ملی در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی پخش می شود. این برنامه توسط گروه اجتماعی شبکه دوم سیما با همکاری گروه معماران آرل تولید شده است.
همراه آرل باشید...قسمت اول برنامه خانه نو مبارک ، پنج شنبه شب 24 بهمن ماه سال 92 کلید خورد. این برنامه به مدت 30 دقیقه از شبکه دوم سیما قبل از خبر 20:30 پخش شد و مجری برنامه حسین رفیعی به همراه احسان اسعدی ( مدیر عامل گروه معمارن آرل) و سید حامد رستاق (سرپرست تیم اجرایی) به اجرای این برنامه پرداختند. همان طور که قبلا در آرل ذکر شد، این برنامه به بررسی علم طراحی داخلی و آموزش این علم به مخاطبین ایرانی می پردازد."خانه نو مبارک" نخستین تجربه حرفه ای رسانه در زمینه آموزش علم طراحی داخلی است و سعی دارد به صورت ملموس به مردم نشان بدهد که چیدمان وسایل و توجه به رنگ منزل تا چه میزان بر زیبایی محیط زندگی افراد و روحیه آنها تاثیر گذر است. در هر قسمت از این برنامه، تیم طراحی گروه معماران آرل وارد خانه مردم شده و نیازها و مشکلات طراحی داخلی منزل را مورد بررسی قرار میدهند. گروه معماران آرل سپس با استفاده از دانش ، خلاقیت و تجربه خود در طراحی داخلی بهترین چیدمان را برای منزل مورد نظر طراحی کرده و با رضایت کارفرما تغییرات لازم را اعمال می‌کنند.
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir