۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

مسابقه طراحی مبلمان اداری توسط گروه معماری آرل با رویکرد طراحی مبلمان اداری زیبا و قابل ساخت در سال 1393 برگزار شد


بیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری : اهدای جوایز مسابقه طراحی مبلمان اداری، امروز بیستم مهرماه با حضور نفرات برتر انجام پذیرفت. آقایان میثم گفتاری ، صابر سالبی و محمد صالحی نفرات اول تا مسابقه ، با حضور در دفتر گروه معماران ارل، جوایز خود را دریافت نمودند.


دبیرخانه ی مسابقه ی طراحی مبلمان اداری:
با تشکر از تمامی عزیزانی که در این مسابقه شرکت نمودند، دبیرخانه ی مسابقه اعلام می دارد: داوری آثار ارسالی به مسابقه ی طراحی مبلمان اداری انجام و آثار برگزیده انتخاب شدند. این داوری با حضور 5 تن از اساتید معماری از ایران وایتالیا انجام گردید. این داوری که بیش از 6 ساعت به طول انجامید در سه مرحله برگزار شد. در مرحله ی اول 13 اثر برتر از بین کل آثار ارسالی انتخاب و در مرحله ی دوم آثار اول تا ششم و در نهایت آثار اول تا سوم انتخاب گردیدند.
با آرل همراه باشید.دبیرخانه ی مسابقه ی طراحی مبلمان اداری: از تاریخ 12 خردادماه نظر سنجی عمومی آثار ارسالی به دبیرخانه ی مسابقه طراحی مبلمان اداری آغاز شده است. تمام آثار ارسالی عزیزان که مورد تایید قرار گرفته است، در این نظرسنجی شرکت داده شده اند. برای ورود به صفحه ی نظرسنجی بر روی لینک زیر کلیک کنید.


دبیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری: علی کریمی، دبیر مسابقه طراحی مبلمان اداری، اعلام کرد: دیروز دهم خرداد ماه 1393، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه ی مسابقه به پایان رسیده است. بنابراین به آثاری که بعد از این تاریخ به دبیرخانه ی مسابقه ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. ایشان هم چنین عنوان کردند: تعداد شرکت کنندگان در مسابقه، تعداد طرح ها ارسالی، تعداد آثار پذیرفته و مردود متعاقبا اعلام خواهند شد.دبیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری: علی کریمی، دبیر مسابقه طراحی مبلمان اداری اعلام کرد: به دلیل درخواست های زیاد مبنی بر تمدید زمان دریافت آثار ارسالی مسابقه، مهلت ارسال آثار تا تاریخ 10 خرداد ماه تمدید شده است.
تمامی عزیزانی که در مسابقه ثبت نام نموده اند و هنوز موفق به ارسال طرح خود نشده اند، می توانند تا تاریخ 9 خرداد ماه، آثار خود را ارسال نمایند.
شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند، این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.


دبیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری: علی کریمی، دبیر مسابقه طراحی مبلمان اداری اعلام کرد: امروز 30 اردیبهشت ماه، روز آخر ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه می باشد. از تمامی شرکت کنندگان عزیز در خواست می شود، آثار ارسالی خود را تا ساعت 24 امشب، از طریق وب سایت www.arel.ir به دبیرخانه ی مسابقه ارسال نمایند.
برای ارسال طرح، از لینک زیر استفاده نمایید:

همچنین کاربرانی که به هر دلیلی موفق به ارسال طرح از طریق لینک بالا نشده اند، از طریق ایمیل arel_ag@yahoo.com می توانند آثار خود را ارسال نمایند. (موضوع ایمیل: مسابقه طراحی مبلمان اداری)
در صورت بروز مشکل، با شماره ی 26408519 تماس حاصل نمایید.دبیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری: علی کریمی، دبیر مسابقه طراحی مبلمان اداری اعلام کرد: "تنها 3 روز دیگر تا پایان مهلت ارسال آثار مسابقه طراحی مبلمان اداری" وقت باقی ست. وی ضمن بیان اینکه احتمال تمدید مهلت ارسال آثار بسیار کم است، از تمامی گروه ها و افرادی که در این مسابقه ثبت نام نموده اند درخواست کرد ارسال آثار خود را به روزهای پایانی موکول نکنند. مهلت ارسال آثار برای این مسابقه، از 7 اردیبهشت ماه اغاز شده است و تا 30 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. افراد شرکت کننده در این مسابقه در صورتی که در ارسال آثار دچار مشکل شده اند، می توانند با شماره ی 26408519 و یا ایمیل arel_ag@yahoo.com تماس حاصل نمایند.

دبیر خانه مسابقه طراحی مبلمان اداری : به نقل از آقای کریمی ، به علت اختلال در سرور سایت مسابقه از تاریخ 20 فروردین، برخی از ثبت نام ها به درستی در سیستم ثبت نشده اند. به همین دلیل دبیرخانه مسابقه طراحی مبلمان اداری لیست تمام افراد و گروه های که به درستی در سیستم ثبت شده است در قالب جدول زیر اعلام می دارد. افراد و گروه هایی که در این مسابقه ثبت نام کرده اند ، درصورت نبودن اسامی آنها در جدول ذیل با ایمیل arel_ag@yahoo.com و یا شماره تماس 02126408519 ارتباط برقرار نمایید.
مســابقه طراحـی مبلــمان اداری

موضوع مسابقه شامل طرح میز مدیریت به همراه فایل و کمد می باشد که در آن طرح میز مدیریت اجباری ولی فایل و کمد اختیاری است. همچنین در طرح ست اداری خود، قابلیت تولید انبوه در ایران را نیز در نظر بگیرید. در طراحی ست اداری هیچ محدودیتی به جز رعایت استانداردهای طراحی آن وجود ندارد.دبیرخانه مسابقه ی طراحی مبلمان اداری: به نقل از علی کریمی، دبیر مسابقه طراحی مبلمان اداری، پس از پشت سر گذاشتن مهلت ثبت نام، اکنون زمان ارسال آثار آغاز شده است. عزیزانی که در این مسابقه ثبت نام نموده اند از امروز، 7 اردیبهشت ماه تا تاریخ 30 اردیبهشت وقت دارند آثار خود را برای این مسابقه ارسال نمایند. برای ارسال اثر به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.مسابقه ی طراحی مبلمان اداری: دبیر مسابقه ی طراحی مبلمان اداری اعلام کرد: بنا به درخواست دانشجویان و کاربران گرامی، مدت زمان ثبت نام در مسابقه، 10 روز دیگز تمدید شد و تا 5 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. با آرل همراه باشید.

مســابقه طراحـی مبلــمان اداری

گروه معماران آرل کلیه علاقمندان را به مشارکت فردی یا گروهی در طراحی ست اداری دعوت می نماید.

حامیان مالی مسابقه:
شرکت سهلان نما و گروه معماران آرل

موضوع مسابقه :
طراحی میز مدیریت همراه فایل و کمد (ست اداری)

شرایط و جز ئیات طرح :
رعایت استاندارهای موجود در وارگونومی در طراحی مبلمان اداری،خلاقیت و نوآوری در طراحی
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir