۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی

طراحی غرفه ، غرفه سازی
 
تحریریه معماری آرل
شرکت معماری آرل خدمات طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی را با استفاده از دانش و تخصص تیم طراحی و اجرایی خود در زمینه معماری به انجام می رساند، در پروسه طراحی غرفه، تعامل با کارفرما در الویت قرار دارد تا خواسته و نیازهایی که در طراحی غرفه لازم است، استخراج و بر اساس آن طراحی خلاقانه و قابل ساخت،ارائه گردد. نوآوری، خلاقیت و برقراری ارتباط مردم با فضای غرفه از اصول اولیه در طراحی غرفه های نمایشگاهی است تا برند و خدمات شما هرچه بهتر در معرض دید و معرفی قرار گیرد.

برای دیدن نمونه غرفه های مهم همراه گروه معماری باشید.

دکوراسیون داخلی و خارجی خانه ای در Cape Cod


دکوراسیون داخلی و خارجی خانه

در سال ۱۹۴۸ Nathaniel Saltonstall که یکی از موسسان موسسه ی هنرهای مدرن بوستن بود، مجموعه ی Wellfleet را هم به عنوان مجمعی برای کلکسیونرهای هنری به راه انداخت. در سال ۱۹۵۴ او چندین خانه برای اعضای این گروه در سبک بین المللی ساخت که مورد توجه معماران قرار گرفت. خانه ی Cape Cod یکی از خانه های طراحی شده توسط او بود. در سال ۲۰۰۸ صاحبان جدید این ویلا از Hammer Architects خواستند تا به طراحی مجدد و گسترش منزلشان بپردازند.

طراحی داخلی دفتر معماری


طراحی داخلی دفتر معماری
معمار:Mimari Syudio
موقعیت بنا:Istanbul,Turkey
متراژ:4300 متر مربع
سال احداث2010

طراحی دفتر معماری فیلیپ موریس اولین کانسپت انتخاب شده برای مسابقات داخلی طراحی به عنوان طرح برتر در ماه مه 2008 بود.طراحی یک فضای محرک و قدرتمند که باعث ارتباط بهتر بین کارکنان و بهبود عملکرد و پویایی شرکت شده است.این شرکت از دو ساختمان تشکیل شده که یکی به عنوان ساختمان اداری و دیگری یک ساختمان فرعی(ضمیمه) با یک ورودی مشترک تشکیل شده است.


طراحی داخلی دفتر معماری،طراحی داخلی دفتر کار طراحی داخلی دفتر معماری،طراحی داخلی دفتر کار طراحی داخلی دفتر معماری،طراحی داخلی دفتر کار طراحی داخلی دفتر معماری،طراحی داخلی دفتر کار

انتقاد شدید رنزو پیانو نسبت به مجتمع مسکونی شهر دالاس

انتقاد رنزو پیانو
در چند ماه گذشته انتقادهای شدید رنرو پیانو به خاطر برج مسکونی دالاس در مجاورت موزه مجسمه سازی وجود داشته است. بنا به گفته های ناشر وی این موضوع به عنوان یک موضوع بحث برانگیز در برابر او بوده است. بازتاب های انتقادی ساکنین برج دالاس علیه این مرکز مجسمه سازی چیزی است که آنها هنوز نتوانسته اند راه حلی برای آن بیابند و ارائه هر گونه راه حل ، برای حل این مشکل بسیار پر هزینه خواهد بود. ساکنین محله nasher مشکل را مسدود شدن تهویه در قسمت جنوبی بیان می کنند و خواهان تعبیه هواکش در این قسمت شدند. اما ساکنان برج می گویند که برای رفع این مشکل نیاز به یک موتور تهویه کامپیوتری و هوشمند برای هر پنجره می باشد که البته این کار نیاز به 2 سال مطالعه برای نصب صحیح این سیستم می باشد که زمانی بیشتر از نصب کل کار طول می کشد و ممکن است این سیستم هم کار نکند.

طراحی داخلی یک آپارتمان 37 متری


طراحی داخلی  آپارتمان

این پروژه بازسازی یک آپارتمان 37 متری در قسمت تاریخی شهر می باشد.
طبقه همکف این آپارتمان در قسمت عقب به اندازه 40 سانتی متر حفاری شده است تا با ایجاد یک نیم اشکوب فاصله مناسب برای ارتفاع اطاق خواب تا سقف محیا شود.با قرار دادن این اختلاف سطح ارتفاع مناسب برای تعبیه آشپزخانه و حمام در قسمت تحتانی اطاق خواب به وجود آمده است. عنصر کلیدی این پروژه استفاده از پانل های چوبی روکشدار(لمینت) در سطح و کف برای ساختن این نیم اشکوب بوده تا با یک متریال سبک و راحت سرعت اجرایی کار افزایش یابد.

طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخل آپارتمان در یک فضای کوچک


طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی
معمار:Betillon Architects
موقعیت بنا:پاریس،فرانسه
متراژ:20 متر مربع
سال ساخت:2013 طراحی این فضا که سابقاً یک استودیوی کوچک در پاریس بوده مورد بازسازی به عنوان یک آپارتمان قرار گرفته است.
طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخلی رستوران در یک فضای کوچک

طراحی داخلی رستوران

معمار:شرکت معماری LEAD
موقعیت بنا:Causewy bay,Hong Kong
متراژ بنا:25 متر مربع
سال اجرا:2012

پک لو (Pak Loh) یک فرد سنتی است و در هنگ کنگ متخصص رستوران های خانوادگی با ارائه غذای چینی است. بیش از 45 سال رستورا ن های او بسیار موفق بوده و گل سرسبد منطقه کازوی در خلیج هنگ کنگ بوده اند.این پروژه در قسمت ورودی بازسازی شده و در بخش جلویی خود به جای قسمت آماده سازی(تحویل غذا جلوی رستوران به صورت آماده مانند سیستم اکثر رستوران های فعلی در غرب آمریکا) با یک ناهارخوری و بخش VIP در داخل جایگزین شده است.
طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی مسکونی

طراحی غرفه نمایشگاهی هیوندا


طراحی غرفه نمایشگاهی


معمار:Unsandong Architects
موقعیت بنا:جئولنام،کره جنوبی
متراژ بنا:2334 متر مربع
سال احداث:2012


تعاریف معمار:نمایشگاه اکسپو (Expo) برای شرکت صنعتی هیوندا پیشنهاد شده است تا فرصت مناسب طراحی این پروژه با یک شرکت تجاری بزرگ برای گروه ما به عمل آید تا فرصت به تصویر کشیدن این نام بزرگ در بین شرکت های تجاری دیگر در تاریخ حمل و نقل و صنعت به وجود آید.این یک معماری تلفیقی است که با شکل گرفتن تخیل امواج جدید در آینده هیوندا موتور (Hyundai motors) طراحی شده است.همچنین این پروژه به نام جنبش تخیل هم نام گذاری شده است.این بازتولید امکان تقویت تخیل مربوز به آینده است که تا به حال به دست نیامده است.روح کالبدی هیوندا موتور(Hyundai motors) با توجه به فن آوری بالا و تولید قدرتمند بیان شده بیان شده است.در واقع این تخیل از امکانات زیاد شهری و طبیعی الهام گرفته است.

طراحی غرفه نمایشگاهی طراحی غرفه نمایشگاهی طراحی غرفه نمایشگاهی طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی داخلی مسکونی(طرح تلفیقی)


طراحی داخلی مسکونی

شرکت معماری LEX به همراه doeple strigker یک کارگاه آمبولانس سابق را به یک خانه در روتردام هلند تبدیل کرده است.این کارگاه سابقاً در مرکز رتردام در یک پارک متروکه قرار داشت.در قسمت عقبی سابقاً به جای قرار دادن یک دیوار،یک پنجره شیشه ای بزرگ برای ایجاد ارتباط مستقیم با این طرح قرار داده است.قرار دادن یک حفره(اختلاف سطح) در وسط به ایجاد یک نقطه دیگر نزدیک همین سطح کمک کرده است.استفاده از لامپ های پلی کربنات به همراه لامپ های LED نور آشپزخانه و دهانه بین پذیرایی و آشپزخانه تأمین کرده است.

طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی مسکونی طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخلی دفتر کار Kliquedesk


طراحی داخلی دفتر کار،طراحی داخلی

یکی از محدودیت های اصلی برای این پروژه طراحی یک ساختمان جذاب و گیرا بوده است.سایت Chinnwater یکی از قدیمی ترین ساختمان های اداری در بانکوک است که به اندازه 5 بلوک می باشد.این مجموعه به مدت 30 سال پیش ساخته شده بود،در نتیجه ساختار و رنگ داخلی کاملاً داسردکننده شده بود.سپس تیم طراحی با استفاده از رنگ زرد شدید برای جذب مشتری و الحاق این رنگ به بیرون،یک طرح جذاب و گیرا به وجود آورده است.با ایجاد رنگ زرد و ترکیب با یک دیوار هندسی توانسته با طراحی قدیمی و هویت جدید،یک نام تجاری جذاب برای خود دست و پا کند.

طراحی هتل موندئو


طراحی هتل موندئو
کارفرما:Undisclosed
موقعیت بنا:سواحل مکزیک
سال پایان طراحی:2009
مکان های توریستی در جهان دارای ویژه گی های مشترکی هستند.جستجوی مشتری برای ارائه یک ویوی زیبا،ماجراجویانه از گزینه های اصلی چنبن مکان هایی است و مهمان نوازی از اصلی ترین هدف های آنها ست.به منظور ارئه یک قسمت منحصر به فرد از یک منطقه،ارائه هویت محلی درون خود از ضرورت هاست.برای هدایت طراحی این مکان،هنر محلی،رنگ و پوشش بسیار ایده آل خواهد بود.در آینده تعاریف فعلی که از لوکس بودن یک مکان میشود،رابطه عمیقی با پیوند دوباره خود با طبیعت خواهد داشت.

تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی


تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی،تلفیق معماری و مهندسی صنعتی
معمار:گروه معماری LAVA
مدیر اجرایی:Prinzing
سال اجرا:2013
شرکت مهندسی کرت پریتزینگ در همکاری با گروه معماری لاوا، به عنوان یک کمپانی که با استفاده از ساختارهای فلزی سخت و پویا همکاری میکند.شرکت وی استفاده از این ساختارها را از سنت های قدیم خود میداند و خواهان همکاری در اجرای فرم های فلزی در زمینه مهندسی مکانیک و مهندسی پایدار(تجدیدپذیر) باشد.با توجه به تخصص و تجربه این شرکت آلمانی،این نوع متریال،منحصربه فرد و به خصوص خواهد بود.این سازه ها میتوانند با استفاده از آخرین فن آوری های موجود اجرا شوند.استفاده از گیاهان در روند انرژی تجدیدپذیر همراه با استراتژی کیفیت،تضمین پایداری و کیفیت حق بیمه برای هر محصول از هدف های این شرکت می باشد.در چند سال گذشته پرینزینگ شرکت مهندسی و مکانیک پایدار خود را در آلمان گسترش داده و به طور مستمر نمونه کارهای خود را در زمینه انرژی های تجدیدپذیر معرفی کرده است.
تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی تلفیق معماری پایدار در علوم مهندسی

انتقاد شدید از سانتیاگو کالاتروا نسبت به مجموعه فرهنگی والنسیا

از سانتیاگو کالاتروا
با توجه به تعاریفی که از سانتیاگو کالاتراوا به عنوان استاد ادغام و اجرای معمار ومهندس محاسب میشود(مرکز هنرهای معاصر میلواکی)،اما او به خاطر انتقادهای شدیدی که نسبت به بودجه پروژه وی در والنسیا صورت گرفته به این طعنه ها و اعتراض ها غریبه نیست.آخرین پروژه او به عنوان بزرگ ترین بنای برجسته در والنسیا (مشهور شهر هنر و علوم برجسته) و دومین مجموعه فرهنگی در اسپانیا است که بیشترین بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است.
مجموع ۷۰۴۷ رکورد - در ۵۴۳ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir