۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

طراحی خلاق و زیبا هتل citizenM در روتردام

معماران Concrete پیش بینی کرده اند، هتل جدید citizenM در روتردام هلند بیش از 151 اتاق را داراست و همچنین طراحی کلی هتل قابل ملاحظه است.
پس از ورود به هتل، مهمانان توسط یک راهرو قرمز رنگ و راه پله های چوبی ظریف در طبقه اول مواجه می شوند. قفسه های موجود در طبقه فوقانی شامل کتب و آثار هنری زیباست. همراه آرل باشید....

گالری مارپیچ ساکلر از خانم زاها حدید

گالری مارپیچ ساکلر از خانم زاها حدید گالری مارپیچ زاها حدید در 25 سپتامبر 2013 در باغ کنزینگتون لندن افتتاح شد و ساختمان اصلی گالری در عرض رودخانه قرار دارد. شکل مارپیچ گالری باعث اشغال شدن فروشگاه 200 ساله اطراف گالری شده است. زاها حدید معماری ساختمان قدیمی آجری را برای ایجاد فضای گالری جدید بازسازی کرد. سپس منحنی هایی را برای کافه و فضای اجتماعات از یک طرف ساختمان گسترش داد.
ساختار کششی جدید بکار رفته در گالری از منسوجات فایبر گلاس ساخته شده است و سایبانی سفید و کاملا روان را فراهم آورده است.


پلان گالری ، پلان های زاها حدید پلان گالری ، پلان های زاها حدید پلان گالری ، پلان های زاها حدید پلان گالری ، پلان های زاها حدید

مسابقه معماری ایران من (نمایشگاه میلان 2014)

مسابقه معماری ایران من (نمایشگاه میلان 2014) گروه Akaran و Iranboom


معمار: Akaran Architects,Iranboom Architecture and Engineering
موقعیت بنا: میلان، ایتالیا
تیم طراحی: معین افضل خوانی، زهرا عزیزی، یاسر جعفری
سال طراحی: 2013
گروه معماری آکاران (Akaran) در همکاری با IRANBOOM به عنوان یکی از چهار فینالیست، برای پیشنهاد خود در طراحی غرفه نمایشگاهی ایران من (My IRAN) در نمایشگاه میلان 2014 انتخاب شد. این تیم معماری در حال حاظر، به فینالیست های دیگر پیوسته، تا ایده های خود را به عنوان یک طرح واحد اصلاح کنند.سایت 2000 متری مستطیل شکل این مجموعه (20 در 100 متر مربع) یک چشم انداز رزونانسی (تشدید کننده) با هدف به نمایش گذاشتن یک موضوع کلیدی است: تغذیه سیاره ، انرژی برای زندگی.برای مطالعه کامل خبر، با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.
مسابقه معماری ایران من (نمایشگاه میلان 2014) مسابقه معماری ایران من (نمایشگاه میلان 2014) مسابقه معماری ایران من (نمایشگاه میلان 2014) مسابقه معماری ایران من (نمایشگاه میلان 2014)

ارائه طرح گروه معماران Kois برای بازسازی موزه هنر Cycladitic

 بازسازی موزه هنر Cycladitic

طراح پروژه: Kois Stelios
مدیر پروژه: patsiaouras nikos
طرح این موزه که توسط گروه معماری kois ارائه شده، با هدف افزیش منظر شهری و تعامل با معماری شهر آتن در یونان صورت گرفته است. نمای شمالی رو به خیابان، یادآور سبک بین المللی در یک فضای تنگ و محدود است. بخش بزرگی با یشیه های رفلکس پوشیده شده است، در حالی که در بخش داخلی این سطح به وسیله پنل های سفت برای و صلب، برای جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل تعبیه شده است. برای مطالعه کامل مقاله، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

نورمن فاستر و طرح جدید او برای نجات حاشیه لندن

نورمن فاستر و طرح جدید او برای نجات حاشیه لندن
فاستر و شرکا از طرحی که با تغییر راه آهن لندن درون بزرگراه های دوچرخه سواری جهت گیری شده، پرده برداری کردند. این طرح پیشنهادی محتمل با کمک شرکت منظر" اکستریور دیزاین" و مشاوران حمل و نقل "سینتاکس اسپیس" طراحی شده، و بیش از شش میلیون محل مسکونی را پوشش می دهد. یک شبکه مرتفع از مسیرهای دوچرخه رو در بالای خطوط راه آهن موجود لندن. البته اگر تصویب شود.نورمن فاستر بر این باور است :که پروژه ی "اسکای سایکل" روشی جانبی در یافتن فضا در شهری متراکم می باشد. او هم یک دوچرخه سوار حرفه ای و هم رئیس بای وی ملی بریتانیا است. او اضافه می کند: در این پروژه با استفاده از کریدورها در بالای راه آهن حومه ما می توانیم شبکه ای ایمن در سطح جهانی تولید کنیم. برای مطالعه کامل خبر، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

شهر یخی درخشان 2014 هاربین در فستیوال یخ و برف

شهر یخی درخشان 2014 هاربین در فستیوال یخ و برف

تصاویر جشنواره یخ و برف از جشنواره هاربین در پنج ژانویه 2014 منتشر شد. در طراحی این شهر، از هر فرم و شکلی برای این مرکز تفریحی ویفرهنگی استفاده شده است، به خصوص استفاده از مجسمه های برفی، به مجموعه جلوه ای به خصوص و بصری بخشیده است.در تزئین این مرکز، از نور و چوب، استفاده ی هوشمندانه ای شده است. کپی از برخی بناها و حجاری های مشهور جهان اعم از:: ساختمان امپایر استیت و کولوسئوم رم و به کار بری لامپ های LED، از اقدامات ویژه طراحان در این مجموعه می باشد.برای مشاهده کامل خبر، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

طراحی کانسپچوال صندلی گردان، توسط یوآن کیونگ

طراحی کانسپچوال صندلی گردان، توسط یوآن کیونگ

طرح این صندلی زیبا توسط یوآن کیونگ خلق شده است. در طراحی و ساخت این صندلی، از چرخش یک منحنی صاف به جود آمده است. این مبلمان از چندین فریم مستطیل شکل متصل به هم تشکیل شده است که به تدریج از هسته طرح گسترش یافته و قادر به ثبات ساختاری است. حرکت این فریم های مستطیل شکل یک موج متحرک را به وجود آورده، و مجموعه ای از اشکال هندسی مختلف را به وجود آورده است. فرم و استراکچر این طرح، به خوبی تعادل را حفظ، و آن را از قرینه خارج کرده است. برای مشاهده کامل پروژه، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

با تکنولوژی جدید Qualcomm بر روی کاغذ واقعی بنویسید، بر روی تبلت مشاهده کنید

قلم‌های استایلوس و کار کردن با آن‌ها مدت درازی است که به عصای دست طراحان دیجیتالی حرفه‌ای بدل شده است. اگر شما هم دستی در طراحی دارید یا قصد خرید قلم دیجیتالی دارید، پس تکنولوژی تازه کوالکوم، شیوه نوینی از استفاده از قلم دیجیتالی را برای شما به ارمغان می‌آورد. با معرفی این تکنولوژی که به زودی در نمایشگاه CES امسال از آن رونمایی خواهد شد، همراه آرل باشید.

طراحی سوپر مارکت کلسیت

طراحی تجاری سوپر مارکت همراه همیشگی آرل خانم الهه قربانی این مطلب را ارسال کردند و ما پذیرای مطالب شما هستیم.
سوپر مارکت کلسیت ، مواد غذایی را در این باجه های چوبی منحنی شکل نمایش می دهد. این سوپر مارکت هلندی گل سر سبد فروشگاه های کلسیت در شهر Budapest است. مجموعه چوب هایی موج دار در داخل فروشگاه توسط شرکت معماری LAB5 طراحی شده است.
فرم درونی فروشگاه دارای انحنا وقوس های ظریف است که خریداران را به پشت مخزن هدایت می کند.ی ک مسیر کوتاه برای خرید سریع روزانه و یک مسیر طولانی برای خرید آخر هفته در طراحی در نظر گرفته شده است.
به گفته معماران LAB5 تمام فرم هایی داخل فروشگاه از بازی Andras Dobos الهام گرفته است.

طراحی داخلی آپارتمان به سبک مینیمالیستی

طراحی داخلی مردن طراحی داخلی خانه بالا را طراح Kate Koppany به سبک مینیمالیستی و زیبا طراحی کرده است ، آپارتمان به مساحت 74 متر مربع در شهر بوداپست مجارستان واقع شده است. در سبک مینیمالیستی عموما از پالت های رنگ هوشیار و ترکیب رنگ سیاه و سفید کلاسیک در استفاده می شود. قرار دادن فضای نشیمن به عنوان مرکز آپارتمان و ترکیب آن با فضاهای دیگر الهام بخش احساس پالایش سراسر تا سر محیط می شود.

برگزاری نمایشگاه معماری در تهران

چهارمین نمایشگاه بین المللی معماری، دكوراسیون داخلی و خانه مدرن جمهوری اسلامی ایران، از 18 تا 21 دی ماه با حضور و مشارکت صدها شرکت داخلی و خارجی از ایران و 12 کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
چهارمین نمایشگاه بین المللی معماری، دكوراسیون داخلی و خانه مدرن نسبت به سال گذشته 100 درصد افزایش مشارکت کننده داشته است که این موضوع نشان از رشد و توسعه حوزه طراحی و معماری صنعت ساختمانی کشور دارد.

طراحی صندلی ماژولار

صندلی بالا برای راحتی و استراحت مسافران در زمان انتظار تا پرواز هواپیما توسط Kwon Jin-Seok طراحی شده است ، طراحی صندلی از نظر کاربردی فوق العادست و اجازه دهید از طراح آن تشکر ویژه کنیم. صندلی به گونه ای طراحی شده است که صبر بیشتری در زمان انتظار در ما ایجاد کند ، کارهای که عموما در فرودگاه انجام می شود استفاده از موبایل ، لپتاپ ، صحبت با یکدیگر است که این صندلی با پیکر بندی ماژولار و خاص خود می تواند به عنوان میز کار ، میز جلسه یا حتی جای برای دراز کشیدن و استحرات مسافران تبدیل شود. برای دیدن تصاویر بیشتر همراه آرل باشید...

۵۰ ترفند ضروری عکاسی - بخش چهارم : کلک های عکاسی

آموزش عکسای از حیوانات ، 50 ترفند عکاسی خواه به عکاسی به عنوان یک سرگرمی یا حرفه نگاه کنید، مطمئنا هر میزان که دانش بیشتری به چنگ آورید، قادر به انجام کارهای بسیار بهتر و هیجان انگیزتری خواهید بود. البته عکاسی در کنار دانش، یک هنر است که باید با یادگیری اصول، بقیه داستان را به حس زیبایی شناسانه و خلاقیت فردی تان سپرد. لذا تصمیم داریم طی مقاله ای چهار قسمتی به ۵۰ نکته مهم و ضروری در عکاسی بپردازیم که بدون دانستن آنها، شاید حتی نباید درپوش لنز دوربین تان را هم بردارید. چه اینکه قصد عکاسی داشته باشید! پس در ادامه مطلب با آرل همراه باشید.
مجموع ۷۳۷۸ رکورد - در ۵۶۸ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir