دکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nike، شعبه لندن | آرل

۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل
تاریخ : سه شنبه , ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ۱۳:۴۴
دکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nike
تحریریه معماری آرل
نایکی یک شرکتی آمریکایی که از بزرگترین تولید کننده های کفش و پوشاک ورزشی می باشد و در تمامی نقاط جهان فعالیت دارد. این شرکت دارای ارزشمندترین برند در بین مارک های مختلف ورزشی است که در همین راستا مشتریان انتظار ویژه ای از آن داشته و لازم است که شعب و فروشگاه های این شرکت با دکوراسیون و طراحی داخلی لوکس محصولات خود را عرضه و ارائه دهند. همچنین باید توجه داشت یکی از فاکتورهای مهم در مغازه لوازم ورزشی کیفیت و برند محصولات است که بر بالارفتن آمار مشتریان تاثیر بسزایی دارد. بنابراین باید طراحی به گونه ای باشد که علاوه بر دقت باعث جلب توجه و جذب مشتری بیشتر شود. در این بخش از وبسایت معماری آرل شاهد دکوراسیون داخلی یکی از شعب نایکی در لندن هستیم که به سبک صنعتی طراحی شده و سقف پروژه به صورت اکسپوز و با تاسیسات نمایان دیده می شود.
استند ها و قفسه های محصولات در این فروشگاه در عین اشغال تمام پهنای محیط، فضای کمتر و بهینه تری را استفاده کرده اند که به مشتریان گزینه های سفارشی فراوانی پیشنهاد می دهند و مشتریان نیز بدون نیاز به حضور فروشنده احساس راحت تری در انتخاب محصول خواهند داشت. در ادامه نورپردازی محیط هم نقش شایانی در معرفی و نمایش بهتر محصولات دارد؛ به طوری که طراح در اینجا با استفاده از نورپردازی حرفه ای، از تجهیزات کم مصرف و پیشرفته توانسته جلوه لوازم ورزشی را دو چندان کند و کالاهای با ارزش تر را بیشتر در معرض دید مشتری قرار دهد. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در این پروژه، سقف و کف مغازه است که به گونه ای از ترکیب هارمونی رنگ ها و متریال استفاده شده که فضای گرم و صمیمی را فراهم آورده است.
دکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nikeدکوراسیون داخلی مغازه لوازم ورزشی Nike
شرکت معماری آرل با سال ها تجربه در زمینه طراحی فضاهای تجاری آماده ارائه مشاوره و طراحی برای شما عزیزان می باشد با شماره 02122901906 تماس بگیرید. 

تحریریه معماری آرل 
منبع: retaildesignblog
تعداد بازدید : ۶۵۶
نسخه چاپی :  
ارسال نظرات

نظر شما :

مطالب مشابه
طراحی داخلی فروشگاه لباس MR PORTER

طراحی داخلی فروشگاه لباس MR PORTER

طراحی داخلی مغازه لباس و پوشاک مردانه با کمترین هزینه

طراحی داخلی مغازه لباس و پوشاک مردانه با کمترین هزینه

طراحی داخلی بوتیک لباس Heritage

طراحی داخلی بوتیک لباس Heritage

طراحی داخلی بخش تجاری فرودگاه

طراحی داخلی بخش تجاری فرودگاه

طراحی فروشگاه کفش کودک با الهام از یک شخصیت افسانه ای

طراحی فروشگاه کفش کودک با الهام از یک شخصیت افسانه ای

10 نمونه طراحی داخلی سالن زیبایی و انستیتو

10 نمونه طراحی داخلی سالن زیبایی و انستیتو

مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir