۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل
تحریریه معماری آرل
دنیل لیبسکیند معمار برجستهٔ یهودی‌الاصل لهستانی-آمریکایی، از ایده های بسیار بزرگی بهره می گیرد. در اینجا, او 17 عبارت را که زیربنای دید او نسبت به معماری را تشکیل می دهد با ما در میان می گذارد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید...
طراحی دانشگاه اَختر شناسی دورهام
تحریریه معماری آرل
دانشگاه دورهام پیشروترین موسسه در زمینه کیهان شناسی، مطالعات فضایی و فیزیک بنیادی است. معماری و طراحی دانشکده دورهام توسط دنیل لیبسکیند صورت گرفته که بیش از 11.5 میلیون دلار هرینه در بر داشته. بیش از 2478 متر مربع به ساختمان فوق اختصاص یافته که برای مطالعات فیزیکی بنیادی یک بهشت کامل به شمار می رود. بیش از 80 دفتر برای محققان، دانشجویان کارشناسی ارشد، کارکنان و خدمات در نظر گرفته شده که این مجموعه را یه یکی از کامل ترین ساختمان های مطالعاتی بر روی زمین تبدیل کرده است.
با آرل در ادامه همراه باشید...
تحریریه معماری آرل
دنيل ليبسکيند يک شخصيت بين المللی در معماری می باشد. اويک چهره مشهور در معرفی بحثهای جديد انتقادی در معماری است. کارهای او عمدتا شامل ساختمان های موسسات بزرگ فرهنگی مثل موزه ها ونمايشگاه ها می باشد. با یکدیگر ویدئویی در ارتباط با فلسفه فکری او در ارتباط با معماری را مشاهده می کنیم...
طرح های ذنیل لیبسکیند
مترجم: الهه کاشی
دنیل لیبسکیند معمار برجسته یهودی است که در لهستان متولد شده است. وی تعریف کننده سبک ساختار شکن و ممتاز می باشد چرا که طرح های دنیل با وجوهی تند و تیز و در مغایرت با سایر احجام سایت مشهود است. ما در این مطلب قصد داریم، شما را با 10 نمونه از طرح های جسورانه وی آشنا نماییم. در ادامه با ما همراه باشید...
طراحی  سازه “ Life Electric”  توسط دنیل لیبسکیند
مترجم: فائزه میرزائی
معماری: دنیل لیبسکیند
سال: 2015
موقعیت: ایتالیا
با همکاری انجمن کسب و کار como  و استودیو طراحی لیبسکیند، سازه ای 16.5 متری با استفاده از فولاد زد زنگ در اسکله ی تفریحی دریاچه کومو ایتالیا ساخته شده است. دنیل لیبسکیند درباره این سازه می گوید: "بخشیدن چنین سازه ای به زیبا ترین شهر دنیا، شهری که از ته قلب دوست دار آن هستم باعث افتخار من است، امیدوارم این سازه، فضایی عمومی با رویکردی جدید و شاخصی برای توسعه ی زبان معماری این شهر به مردم کومو هدیه کند". با ما در ادامه همراه باشید. 
طراحی موزه ی اربیل عراق توسط دنیل لیبسکیند
مترجم: فائزه میرزائی
دنیل لیبسکیند، از طرح موزه ی کردستان اربیل پرده برداری کرد، در طراحی این مجموعه هدف گروه معماری لیبسکیند ایجاد اولین و بزرگترین مرکز فرهنگی و تاریخی منطقه ی کردستان برای مردم کرد بوده است. این موزه ی 14000 متر مربعی فضا ای برای نمایشگاه های دائمی و موقتی، آمفی تئاتر، مرکز آموزش های چند رسانه ای، مجموعه ی وسیع از دارایی های تاریخی به جای مانده از فرهنگ و تمدن کردستان و مرکز ارتباطات را در خود جای می دهد. با ما در ادامه همراه باشید.
معماری و طراحی مرکز هنر مدرن در لیتوانی توسط دنیل لیبسکیند

مترجم: نیلوفر محتاط
معماری این موزه ی هنری توسط استودیوی معماری لیبسکیند در شهر Vilnius انجام شده است. این مرکز هنری قرار است که به آثار هنرمندان لیتوانیایی اختصاص داده شود و از دو حجم در هم تنیده با بتن سفید پوشانده شده است. این موزه مانند میدانگاهی است که با بافت قدیمی قرون وسطایی شهر رابطه ی مناسبی برقرار می کند. با ما همراه باشید.
معماری پایدار برج مسکونی ویترا در سائوپائولو
مترجم: نیلوفر محتاط
معماری و طراحی این برج مسکونی توسط استودیوی معماری دنیل لیبسکسند در یکی از معابر اصلی شهر سائوپائولو صورت گرفت. این پروژه، اولین ساختمان طراحی شده توسط آقای لیبسکیند در آمریکای جنوبی است. این برج مسکونی در هر طبقه دارای یک آپارتمان مسکونی است. دو طبقه ی نهایی نیز به پنت هاوسی دوبلکس اختصاص یافته است. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.
برج هرمی دنیل لیبسکیند

مترجم : ثنا حسینیان
معماری : studio libeskind
موقعیت : jerusalem
طراحی و معماری برج را شرکت معماری دنیل لیبسکیند با همکاری معمار بومی این شهر، yogal levi، انجام شده. این برج دارای 200 آپارتمان است با عملکرد های مختلف. قسمتی از این برج به عنوان هتل و قسمتی به عنوان بخش های تجاری طراحی شده اند که همگی مشرف به نمای قدیمی شهر هستند، فرمی که برای این ساختمان در نظر گرفتند تحت تاثیر تاریخ شهر بوده. در ادامه با آرل همراه باشید...
دنیل لیبسکیند و باغ گل های آینده در هفته طراحی میلان 2015

مترجم: مهرداد نجیب زاده
دنیل لیبسکیند با همکاری کمپانی رنگ Oikos یک طرح تلفیقی از باغ گل های آینده را برای سایت دانشگاه استاتاله ایتالیا در هفته طراحی میلان 2015 ارائه کرده است. مشخصات این طرح از طریق نظریه پرداز لیبسکیند پرداخته شده است و توسط خود لیبسکیند طراحی شده و در تاریخ 24 می پایان یافته است. این المان ها از یک سری مقاطع قرمز رنگ فلزی تشکیل شده است.
با آرل در ادامه همراه باشید...
ساختمان،ساختمان سازی،شرکت ساختمان سازی،معماری ساختمان،دنیل لیبسکیند

تحریریه معماری آرل
معماری: Studio Daniel Libeskind
موقعیت: سائوپائولو، برزیل
مساحت: 14850.0 مترمربع
سال: 2015
طرح ویلای 18.34.54  دنیل لیبسکیند
مترجم: مهرداد نجیب زاده
طرح ویلای کنتیکت دنیل لیبسکیند، مانند تمام پروژه های وی از عنصر نامتعارف و گسیختگی بهره جسته است. سبک کار وی که با توجه به معماری پرش کیهانی و یا دکانستراکشن الهام می پذیرد. این پروژه هم با توجه به این که در مقیاس کوچکتری ساخته شده، با توجه به شکل و فرم پروژه های قبلی او طراحی شده است. این ویلا در زمینی به مساحت 54 هکتار واقع شده است. نمای و اکثر مصالح به کار رفته در پروژه، به خاطر همگن سازی با محیط، از چوب بلوطی که از جنگل در اطراف خود وجود دارد ساخته شده است. هندسه عجیب و جالب، گوشه های تیز، و زاویه های تند از ویژگی های کار لیبسکیند به شمار می رود.
با آرل در ادامه همراه باشید...

طرح ویلای 18.34.54  دنیل لیبسکیند طرح ویلای 18.34.54  دنیل لیبسکیند طرح ویلای 18.34.54  دنیل لیبسکیند طرح ویلای 18.34.54  دنیل لیبسکیند
دنیل لیبسکیند،آسمانخراش،معماری،معماری ساختمان

مترجم: نغمه مقصود
گروه املاک "سنچوری" با "دانیل لیبس کیند" آرشیتکت، در طراحی برج مخروطی "سنچوری" همکاری داشتند. برجی مسکونی و اداری که امسال در "مانیل" فیلیپین زمین را خواهد شکافت. برج مخروطی 59 طبقه "سنچوری" دارای 18 طبقه فضای اداری، 35 طبقه فضای مسکونی، شامل فضاهای پنت هاوس، دوبلکس، سوئیت ها و آپارتمان های 1، 2 و 3 خوابه می باشد. واحدهای مسکونی دارای مساحتی بین 30 تا 400 متر خواهند بود ودارای ورودی ها ی مجلل و جذاب می باشند.
مجموع ۱۵ رکورد - در ۲ صفحه
عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.