۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

مترجم: مهرداد نجیب زاده
طرح ویلای کنتیکت دنیل لیبسکیند، مانند تمام پروژه های وی از عنصر نامتعارف و گسیختگی بهره جسته است. سبک کار وی که با توجه به معماری پرش کیهانی و یا دکانستراکشن الهام می پذیرد. این پروژه هم با توجه به این که در مقیاس کوچکتری ساخته شده، با توجه به شکل و فرم پروژه های قبلی او طراحی شده است. این ویلا در زمینی به مساحت 54 هکتار واقع شده است. نمای و اکثر مصالح به کار رفته در پروژه، به خاطر همگن سازی با محیط، از چوب بلوطی که از جنگل در اطراف خود وجود دارد ساخته شده است. هندسه عجیب و جالب، گوشه های تیز، و زاویه های تند از ویژگی های کار لیبسکیند به شمار می رود.
با آرل در ادامه همراه باشید...مترجم: نغمه مقصود
گروه املاک "سنچوری" با "دانیل لیبس کیند" آرشیتکت، در طراحی برج مخروطی "سنچوری" همکاری داشتند. برجی مسکونی و اداری که امسال در "مانیل" فیلیپین زمین را خواهد شکافت. برج مخروطی 59 طبقه "سنچوری" دارای 18 طبقه فضای اداری، 35 طبقه فضای مسکونی، شامل فضاهای پنت هاوس، دوبلکس، سوئیت ها و آپارتمان های 1، 2 و 3 خوابه می باشد. واحدهای مسکونی دارای مساحتی بین 30 تا 400 متر خواهند بود ودارای ورودی ها ی مجلل و جذاب می باشند.


مترجم:مهرداد نجیب زاده
معمار: دنیل لیبسکیند
موقعیت بنا: میلان، ایتالیا
طراح نمایشگاه داخلی: رالف اپلبام
متراژ: 1000 متر مربع
سال اجرا: 2015 دنیل لیبسکیند معمار لهستانی، طرح جدید خود از غرفه نمایشگاهی میلان 2015 ارائه کرده است. فرم طرح وی بر اساس یک پوشش متالیزه بوده است که با دیدگاه تهویه مناسب در داخل و خودتمیزکننده در خارج طرح می باشد. لیبسکیند، جنس متریال این طرح را با همکاری شرکت ایتالیایی Caselgrand Padan انتخاب کرده است. ساختار پوسته و رنگ قرمز آن بر اساس کانسپت پوست مار شکل گرفته است.
با آرل در ادامه همراه باشید...
تحریریه معماری آرل
معمار: استودیو معماری دنیل لیبسکیند
مساحت : 10000 متر مربع
سال : 2015
استودیو معماری دنیل لیبسکیند اخیرا عکسهایی از یک ساختمان آپارتمان مسکونی که قرار است در مرکز شهر برلین ساخته شود را منشر کرده است. این پروژه 10000 متر مربع مساحت دارد و دارای نمای منحصر بفردی است.

تحریریه معماری آرل
پس از اخباری که در سال 2010 مبنی بر بازسازی دانشگاه اسیکس انگلستان توسط دنیل لیبسکیند منتشر شده، برنامه ی اجرای طرح وی متوقف شده است. این طرح که به عنوان نقطه عطفی برای این شهر در نظر گرفته شده بود، به عنوان انستیتویی برای دموکراسی و تبدیل شدن به پایتخت دانش و تحقیقات در نظر گرفته شده بود. به گفته یکی از سخنگویان (IDCR) ، طرح پیشنهادی این ساختمان به عنوان یک دانشکده کنار گذاشته شده، و از تاریخ 31 جولای 2013 به عنوان یک مؤسسه جداگانه عمل کند. خود دنیل لیبسکیند که دوره تحصیلی کارشناسی ارشد خود را در رشته تاریخ و فلسفه معماری در سال 1970 در اسیکس گذرانده، علاقه ی خود را برای طراحی این دانشکده اعلام کرده بود، و پیشنهاد طرح این مجموعه را در سال 2010 به (IDCR) داده بود.برای مطالعه کامل خبر، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

موزه يهود ناچار است مكاني باشد براي يادآوري فراموشي، جايي كه بايد به خاطر آوريم تا فراموش كنيم. اما اين مفهوم و كالبدي كردن آن فرايندي ‹متفاوت› را مي طلبد چرا كه قرار است با ديدي ‹متفاوت› به هر آنچه كه قبلا وجود داشته نگاه كنيم. لذا محتوايي با چنين سنگيني و دهشتبار، فرمي نوين را مي خواهد كه معماري سترون شده مدرن از پس آن بر نمي آيد.
مجموع ۱۷ رکورد - در ۲ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir