۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

نویسنده : تحریریه معماری آرل
تاریخ : يکشنبه , ۱۳۹۲/۰۴/۲۳ ۰۸:۴۶

معرفی مختصر شرکت معماری آرل

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است. شرکت آرل با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و ... ارائه دهد.
از جمله کارهای معماری انجام شده توسط شرکت معماری آرل می توان طراحی و اجرای 200 نمایندگی سامسونگ در ایران ، طراحی و نظارت بیش از 700 شعبه از شعب بانک ملت ، پروژه بهاران نفت ، شهرک مسکونی شرکت نفت، شهرک ویلایی کلاچای و بسیاری دیگر در زمینه معماری اشاره کرد.

معماری ، هنر سازماندهی فضای مطلوب برای زندگی است.

فرقی نمیکند این فضا، ترکیبی پیچیده از انواع احجام هندسی باشد یا طراحی ساده و بی تکلف که با احترام به منظر و طبیعت اطراف انجام شده است.

موزه ملی ایران دوره اسلامی

طراحی و اجرای فضاهای فرهنگی

در طراحی فضاهای فرهنگی سه فاکتوراساسی، داشتن کانسپت منحصر بفرد، نورپردازی و نحوه نمایش اشیاء حائز اهمیت است، آرل در طراحی های خود سعی می کند فضا را به گونه طراحی کند تا در بهینه ترین حالت ممکن زیبا و کاربردی باشد، از دیگر موارد مهم در طراحی فضاهای فرهنگی دسترسی و سیرکولاسیون بنا باشد.

مشاهده پروژه های فرهنگی

طراحی و اجرای فضاهای تجاری (ریتیل)

گروه معماری آرل تکوینی در زمینه طراحی فضاهای تجاری در ایران و خارج از ایران با شیوه های طراحی مقتصدانه جهت کاهش هزینه های کارفرما ارائه داده است. این گروه یکی از بزرگترین مجری های پروژه های فروشگاه های تجاری سامسونگ می باشد که در تمام استان های ایران فعالیت داشته است. گروه معماری آرل علاوه بر ساخت و اجرای تمام عناصر فروشگاه های سامسونگ در طول 15 سال گذشته، تمام عرصه های تجاری با کاربری های متفاوت را در رزومه خود ذخیره کرده است. در ادامه می تواند چکیده ای از طراحی و اجرای پروژه های تجاری که توسط گروه معماری آرل انجام شده را مشاهده نمایید.
مشاهده پروژه های تجاری

طراحی شعب سامسونگ
طراحی فضای اداری

طراحی و اجرای فضای اداری

 آرل، پروژه های بسیاری را در زمینه طراحی، معماری داخلی اداری  و اجرای فضا های اداری با انواع کاربری ها در کارنامه خود به ثبت رسانده و مدعی است در این زمینه کوله باری از تخصص و تجربه را بر دوش می کشد. این سازه ها از یک سو با اختصاص دست کم یک سوم از زندگی شهروندان در خود، خانه دوم شهروندان به حساب می آیند و از سوی دیگر با پراکندگی در سرتاسر شهر و نیز تنوع کاربری خود خلاقیت، تجربه و تخصص زیادی را در طراحی خود می طلبند. لحاظ دانستن مواردی از این دست، این مجموعه را بر آن داشته تا با بهره گیری از معماران و مهندسان مجرب و متعهد خود به ایده هایی ناب دست یابد و فضاهایی را طراحی کند که القاء کننده صمیمیت و گرمای خانه برای مالکین و کارکنان این ساختمان ها بوده و نیز فضایی مطلوب  برای مشتری و کارفرما فراهم آورد و همزمان در هماهنگی و هارمونی مناسب با بافت جغرافیایی سازه مربوط باشد.
مشاهده پروژه های داخلی - اداری

طراحی و اجرای شعب بانک

شرکت آرل با انجام طراحی و اجرای تعدادی از بانک های پیشرو ایران از جمله بانک ملت، بانک ملی و پست بانک اکنون در زمینه طراحی داخلی دفتر مرکزی و شعب بانک ها تخصص دارد. تیم ما همواره مسئولیت ارائه پیشرفت های چشمگیر در عملکرد شغلی، میزان رضایت مشتری و همچنین کمک به آنها در دستیابی به اهداف خود را بر عهده داشته است. ارتقاء برند، راحتی، زیبایی شناسی، کاربران، فرایندها و محیط از جمله پارامترهای اساسی در طراحی و معماری بانک می باشند. معتقدیم که طرح های ما بهتر است شناسه بصری را که مطابق با شناسه سازمانی بانک ها است، تعریف کنند.
مشاهده طراحی داخلی شعب بانک

طراحی داخلی بانک ملت نارنجستان
طراحی داخلی دروس

طراحی و اجرای فضای مسکونی

مجموعه آرل، در زمینه طراحی و اجرا در کلیه مقیاس های مسکونی، از آپارتمان، سوئیت و خانه های شخصی تا مجتمع های مسکونی لوکس و مرتفع دارای تخصصی می باشد. معماران ما بهترین دانش و درک عملی از عادات فرهنگی را در طراحی فضای داخلی مسکونی به اشتراک می گذارند. ما از موثرترین و خلاق ترین پاسخ ها برای حل چالش های انواع مختلف مسکن در زمینه های متنوع فرهنگی و محیطی استفاده می کنیم. در نظر گرفتن طراحی داخلی به عنوان اینکه چگونه فضاها را تجربه می کنیم، آن را به یک بخش قدرتمند برجسته در زندگی روزمره ما تبدیل می کند که بر نحوه زندگی، کار، بازی و حتی بهبودی تأثیر می گذارد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا طراحی های داخلی ایجاد کنیم که همه راحتی، کارایی و زیبایی مورد نیاز سرعت را به وجود آورد.
مشاهده پروژه های مسکونی

طراحی هتل :

هتل ها مهم ترین عناصر مناطق گردشگری به شمار می روند و طراحی هتل و یا محل اقامت برای یک منطقه گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. دلیل این اهمیت رشد اقتصادی و فرهنگی است که در صنعت توریسم و گردشگری نهفته است. مهم ترین ویژگی طراحی داخلی هتل طراحی لابی، طراحی اتاق ها، تقسیم بندی فضا، و زیبایی هر چه بیشتر عرصه هاست. همچنین سبک معماری هتل، یکپارچه بودن فضاهای داخلی و بیرون، محوطه هتل و دسترسی راحت و عملکردی به تمام امکانات هتل از وظایف طراح ومعمار می باشد.
مشاهده پروژه های اقامتی-تفریحی

معماری هتل دادنده
طراحی بیمارستان

طراحی و اجرای فضای درمانی (طراحی کلینیک پزشکی)

فرقی نمی کند که معمار یک خانه مسکونی می سازد یا یک فضای عمومی یا این که شهر را طراحی و ساماندهی می کند. معماری محدود به ساختمان نیست، مربوط به در و دیوارها و فضای سبز کوچه و خیابان ها هم می شود. معماری در تمام لحظه های زندگی با روح و روان انسان ها ارتباط دارد و درصورت توجه علمی و اصولی می توان با قاطعیت کامل گفت معماری خوب با همه زیر شاخه هایش یکی ازعوامل مهم برای داشتن جامعه ای فعال و پویا همراه با شهروندانی شاد و پرانرژی است.
مشاهده پروژه های درمانی

با گروه معماران آرل تماس بگیرید تا از تجربیات و مشاوره رایگان شرکت بهرمند شوید

تلفن تماس  : ۶ -۲۲۹۰۱۹۰۵
فکس : ۲۲۹۰۱۹۰۷
ایمیل : info@arel.ir
نشانی : تهران، نیاوران، خیابان دکتر باهنر، بعد از سه راه یاسر، ساختمان آوا 2، پلاک 250، طبقه سوم، واحد 34


صفحه ما در گوگل ، درباره آرل


تعداد بازدید : ۸۵۴۶۲
نسخه چاپی :  
امین

انجام کلیه امور نقشه برداری دراستان خوزستان در زمینه:
- ساختمانی و محوطه سازی
- پیاده سازی فونداسیون (جانمایی ستون) وسازه
- نقشه برداری صنعتی
- توپوگرافی
- محاسبه احجام خاکی
ت- هیه نقشه ثبتی و ماده 147
- کاداستر
- تهیه نقشه UTM
- تهیه نقشه ازبیلت و مانیتورینگ
- آبیاری و زهکشی
- مساحی و تفکیک املاک واراضی کشاورزی
- تهیه پروفیل عرضی و طولی راه
ورناصری (کارشناس نقشه برداری)
تـلـفــن :
09167722864 , 09336525995 , 09163237162Jemand

Was für doof Service, über 20 Nachrichten und gar keine RückmeldungM.m

سلام به مجموعه محترم آرل
کارشناس معماری با پروانه نظارت و اجرا پایه۳هستم، خوشحال میشم درکنار شما باشم وباهاتون همکاری داشته باشم
با آرزوی موفقیت
۰۹۳۵۴۶۶۲۶۲۰
shahab

سلام خسته نباشید. لطفا از وب سایت ما دیدن کنید. کار ما طراحی و اجرای روف گاردن های لوکس هستش. https://hexaroof.comرومیک باباخانی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه خوبتون.چند وقتی است که کارهاتون رو دنبال می کنم از طریق همین وبسایتتون. می خواستم بدانم در صورت امکان آیا برای دوره ای کار آموز می پذیرید؟منا اسماعیلی

ممنونم از سایت خوبتونمصطفی

من در رشته معماری تحصیل کرده ام علاقمند در شرکت شما کار کنمmahsagh

با سلام و روز بخیر
فارغ التحصیل کارشناسی معماری هستم و متقاضی کارآموزی رایگان برای کسب تجربه،اگر گروه آرل این لطف رو داشته باشند علاقه مند به شرکت در این دوره هستمTahoora siadat

سلام و خسته نباشید
من کارشناسی معماری خوندم و بسیار مشتاق و علاقه مند به کار کردن در زمینه رشته خودم و ساختن یه رزومه کاری خوب هستم . خیلی تحت تاثیر کارهای شما قرار گرفتم و میخواستم بدونم که آیا کارآموز قبول میکنین یا نه ؟aysan ebrahimi

با سلام و تشكر از سايت خوبتون، امكان گذروندن دوره ي كاراموزي در شركت آرل وجود دارد؟سمیه

سلام وخسته نباشید
امکان گذروندن دوره ی کارآموزی رایگان در شرکت شما هست؟
ممنونزهرا

سلام خسته نباشید، من حاجی زاده کارشناسی معماری آشنایی با کلیه نرم افزار معماری اکنون در شرکت معماری هیرادانا فعالیت دارم خیلی دوست داشتم با شرکت شما همکاری داشتم در صورت پذیرفتن من، میتونم واستون رزومه ام بفرستمفاطمه

سلام . من ترم اخره کاردانی هستم و برای کاراموزی باید برم شرکت شما قبول میکنه؟ کار اموز من اتوکد و راینو هم مسلط هستمشیما انوری

با عرض سلام و خسته نباشید

واقعا مطالب و اطلاعاتی که در اختیار تمام عزیزان قرار گرفته از جمله خود بنده که البته تازه عضو شدم ولی از مدتها پیش پیگیر مطالب شما بوده ام مفید بوده است .

بنده درحال حاضر جویای کار هستم و خیلی خوشحال میشم که بتونم از همکاری را جهت کسب اطلاعات بیشتر با شما عزیزان داشته باشم .
ضمنا بنده رزومه خود را به همراه نمونه کارهای خود برای شما ایمیل کرده ام امیدوارم که مورد تایید شما واقع شود

با تشکرشیما انوری

با عرض سلام و خسته نباشید

واقعا مطالب و اطلاعاتی که در اختیار تمام عزیزان قرار گرفته از جمله خود بنده که البته تازه عضو شدم ولی از مدتها پیش پیگیر مطالب شما بوده ام .

بنده درحال حاضر جویای کار هستم و خیلی خوشحال میشم که بتونم از همکاری را جهت کسب اطلاعات بیشتر با شما عزیزان داشته باشم .
ضمنا بنده رزومه خود را به همراه نمونه کارهای خود برای شما ایمیل کرده ام امیدوارم که مورد تایید شما واقع شود

با تشکرآرل

آقایی عزیز
از اینکه از ابتدا همراه آرل بودید خوشحالیم..
رزمه شما حتما مورد بررسی قرار خواهد گرفتآقایی

چند سالی میشه که عضویت دارم،تشکر از البتون.
در حال حاضر به دنبال کار هستم.رزمه خودم را براتون ارسال کردم.
امیدوارم همدیگرو هرچه زودتر ببینیم.شیما

با سلام میخواستم بدونم امکان گذروندن دوره ی کارآموزی رایگان در شرکت شما هست؟
ممنونتحریریه معماری آرل

مهدی عزیز
در حال حاضر شرکت در استان خوزستان فعالیتی ندارد.
اما در عین حال شما می توانید رزومه ی طراحی و اجرایی خود را برای ما ارسال نمایید.
arel_ag@yahoo.com
با تشکرمهدی

سلام وعرض خسته نباشید خدمت شرکت آرل
اینجانب این گروه معماری آرل انتخاب کردم وارزشی براشون قائل شدم وپیغام گذاشتم اما متاسفانه هیچ پیغامی دراینجا وایمیل نگذاشته اند وتشکر از این راهنماییتون .سلام مـــهدی mzarch@yahoo.com

سلام
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشدمعماری هستم وعلاقه شدید ره طراحی ودکوراسیون داخلی ونظارت دارم ودارای هفت سال سابقه اجرایی در ساختمان سازی دارم آیا میتونم در این شرکت فعالیت داشته باشم در استان خودم خوزستان بصورت نماینده
منتظرت پیغام شرکت آرل هستممـــهدی

باعرض سلام خدمت تمامی دوستان وشرکت آرل
اینجانب دانشجوی ارشد معماری هستم ودارای 7سال سابقه اجرایی در پروژهاس ساختمانی وآشنایی به اتوکد ومکس و وری هستم البته به صورت حرفه ایی نیستم وعلاقه زیادی به طراحی ودکوراسیون داخلی دارم وعلاقه مند هستم بتونم دراین شرکت درهر زمینه ایی بخصوص طراحی داخلی ونما شرکت کنم ویکی دوتا نمونه کارام رو هم بعد ارسال میکنم وامیدوارم راهنماییهای لازم را به بنده بدهید وبتونم عضوی ز این مجوعه باشم با تشکرحسین

باسلام وعرض ادب اینجانب دانشجوی کارشناسی معماری هستم در صورت نیاز به یک نیروی فعال ومتعهد در تمامی زمینه ها اعم از داخل وخارج از دفتر آماده به کار میباشم.
09125448675hosein

باسلام وعرض ادب بنده دانشجوی کارشناسی ارشد معماری هستم:
درصورت نیاز به نیروی کاری فعال در تمامی زمینه ها در دفتر وخارج از دفترآماده به کار میباشم. باتشکرمجید پناهی

با سلام و خسته نباشید به گروه معماران ارال بنده به عضویت شما دراومدم و ثبت نام کردم و اکنون در حال ساخت یک پروزه هستم و پروژه قبلیم در حال اتمامه لطفا چه کمکی به من میتونید انجام بدین عکس پروژ را چطور براتون بفرستم که ایرادای کارم پیدا بشه . بسیار از طراح های زیباتون لذت بردمgelare

سلام.میخواستم ببینم پلان فرهنگسرایی را که گذاشته ای امکانش هست عکس هایی از حجمش هم بذارید؟محمدرضا

سلام
من دانشجوی کارشناسی معماری هستم،
یک درخواست داشتم،
لطفا چند تا از دانشگاه های دنیا رو که برای ادامه تحصیل مناسب هستن رو بررسی کنید.
ممنونم پیروز باشید.فاطيما

با سلام و خسته نباشيد
مطالب سايت خيلي خوب و آموزنده است .
من هروز صبح كارم را با ديدن ايميلي كه برايم ميفرستيد شروع ميكنم.
و آرزو ميكنم روزي در كنار شما كار كنم.
با تشكرتحریریه معماری آرل

با سلام ، رقیه عزیز
می توانید رزومه ی کامل به همراه نمونه کارهای خود را به ایمیل arel_ag@yahoo.com ارسال نمایید. با تشکررقیه

با عرض سلام به گروه معماری آرل من فارغ التحصیل رشته معماری هستم میخواستم دوره کار اموزی از طریق شرکت آرل بگذرانم لطفا راهنماییم کنید.هادی

با سلام و خسته نباشید از شما وسایت خوبتون واقعا این طرح هایی که می دید اجراعی هستند یا برای لذت بردنههادی

با سلام وخسته نباشید از سایت خوبتون من دانشجوی رشته معماری در مقطع فوق دیپلم هستم می خواستم بدونم چطوری این گونه طرح ها را از روی فکر به واقعیت تبدیل می کنیدگروه معماران آرل

شادان عزیز
گروه معماران آرل در زمینه های معماری، معماری داخلی،طراحی داخلی فعالیت می کند.
در صورت داشتن ایده ی طراحی خاص، می توایند با ما از طریق ایمیل arel_ag@yahoo.com در ارتباط باشید.شادان

شما فقط در کار دکوراسیون داخلی هستید؟ اگر ایده در مورد طراحی داشته باشیم باید چکار کنیمbita

واقعا بهتون تبریک میگم،سایتتون فوق العاده عالی بود من که بسیار استفاده کردم.جواب خیلی از سوالاتمو تونستم توسایت شما بگیرم.خیلی خیلی سپاسگذارممونا

با سلام . آبدارچی نمی خواید ؟ ممنون میشم تقاضای منو هم بررسی کنید.گروه معماران آرل

شادی ترک زاده عزیز
لطفا رزومه ی کامل به همراه نمونه کارهای خود را به ایمیل arel_ag@yahoo.com ارسال نمایید.
رزومه ی شما بررسی و در وقت مقتضی با شما تماس حاصل خواهد شد.
با تشکرشادی ترک زاده

من 3d maxو vray کار هستم به نرم افرار های مثل revit.skechup مسلط هستم می خوتستم ببینم دفتر نیازی به نیرو نداره
ممنونگروه معماران آرل

با سلام
سجاد دکامئی عزیز
منظورتون از فعالیت در شهرستان چیه؟
اگر منظورتون طراحی و اجرا در شهرستان باشه بستگی به کیفیت پروژه، کارهای شهرستان رو هم انجام میدیم.سجاد دکامئی

با سلام خدمت گروه معماری آرل
میخواستم بپرسم در استان های دیگه شعبه دارید؟ فعالیت گروه در استان های دیگه چطوری هستش.باقری

واقعا همه ی کاراتون عالیه بخصوص قسمت سایت.باتشکرعاطفه

با سلام خدمت شما
من ساکن شهرستان ساوه هستم کارشناسی معماری دارم و چند ماهی هست که کلاس های مکس و وی ری رو گذروندم و اساتیدی که در این زمینه فعالیت دارن از کارم و ایده هام واقعا راضی هستنو خودمم به شخصه به کارم ایمان دارم!
ازتون راهنمایی میخواستم! من اولین نفرم که توی ساوه مکسو وی ری رو حرفه ای یاد گرفتم بنظرتون برای شروع کارم چطور تبلیغات کنم که بتونم جلب مشتری کنم؟
چون سنم کمه همه فکر می کنن بی تجربم و میترسم سخت بتونم خودمو به مهندسین و کارفرماها اثبات کنمو رضایتشونو جلب کنم :(
و مطمئنم هر کسی کارشو به من بسپاره محال ممکنه راضی نباشه! با توجه به نیاز مالیی که دارم باید هر چه سریعتر کار بگیرم ممنون میشم کمکم کنید!گروه معماران آرل

پریسا ی عزیز
فعلا نیاز به طراح نداره شرکت و طراح های مورد نظر جذب شدن اما شما رزومتون رو به آدرس arel_ag@yahoo.com
ایمیل کنید.پریسا

شمانیازبه طراح دارید...؟
heydari

سلام ویژه به گروه معماری آرل...
بهتون بابت داشتن چنین شرکتی با همچون گروه فعالی تبریک میگم، طرح های معماری تون عالیه، اطلاع رسانی فوق العاده ای برای مطالب به روز معماری دارید...
وجود گروه برتری همچون شما پشتوانه گرمی برای دانشجویان رشته معماری وطراحی داخلی ست، ازاطلاعات مفیدی که دراختیار ماقرارمیدید بی نهایت سپاسگزارم...
ازخداوند متعال توفیق روزافزون برای شما عزیزان خواستارم،امیدوارم همیشه همچون حالاموفق وپیروزباشید...

مهشید

سلام ممنون از سایت خیلی خوبتون هم کاراتون فوق العاده است و هم آموزشها و مقالاتی که در زمینه های مختلف معماری و معماری داخلی تو سایت قرار میدید. لطفا آموزش 3d مکس رو که تا فصل پنجم پیش رفتید و کامل کنید اگر امکانش هست سپاسگزارمرامین آقایی

سلام و خسته نباشید به همکاران عزیز آرالی!!!
ضمن خسته نباشید تشکر ویژه از معلومات سایتتون دارم.
بی نظیره!
امیدوارم که فرهنگ علم رسانی جا بیوفته!
از سخاوت در معلوماتتون لذت بردم!
موفق و پیروز باشید.زهرا گلستان

با سلام.فارغ التحصیل رشته معماری هستم. می خواستم بدونم امکان همکاری با شرکت رو دارم؟
با تشکر از شمازهذا گلستان

با سلام.فارغ التحصیل معماری هستم. می خواستم بدونم امکان همکاری با شرکت رو دارم؟
با تشکر از شمایاسرزارع

سبک طراحی تون خیلی زیباستآرل

با سپاس از نصراله کبابیانی و marzieh ،با شماره های شرکت تماس بگیرید تا مشاوران آرل شما را راهنمایی کنند.marzieh

با عرض سلام. طرح هاتونو دیدم خیلی عالی بود . می خواستم ببینم هزینه دکوراسیون داخلی یک خانه 130 متری حدودا چقدره؟ باز هم ممنون از شما مرضیه از آباده فارسنصراله کبابیانی

مجددا سلام بازنشسته نیروهای مسلح هستم می خواستم بدانم چگونه می توانم آموزش و همکاری با آن شرکت داشته لطفا راهنمائی فرمائید.باتشکراز شمانصراله کبابیانی

باسلام وخسته نباشیدمنزل ویلایی داشته می خواهم باهمان امکانات و هزینه کمترتغییردکوراسیون بدهم لطقا راهنمائی فرمائید.باتشکرگروه معماران آرل

سعید زاهدی و کبریت چی عزیز
جهت گذراندن دوره ی کارآموزی با شماره های شرکت تماس حاصل و اطلاعات کسب نمایید.گروه معماران آرل

با سلام و تشکر
جهت سفارش کار طراحی و اطلاع از هزینه، با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.
021-22901905کبریت چی

سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم چطوری میتونم با شرکت شما همکاری داشته باشم.دانشجوی ترم 4 هستم.ودرخواست کاراموزی رایگان رو دارم.سعید زاهدی

با سلام و خسته نباشید .
از وب سایت شما بازدید کردم و ساعتها از آن فیض بردم . بهتان تبریک میگویم و آرزوی موفقیت برای تمامی همکارانتان دارم . دانشجوی معماری هستم و بسیار علاقه مندم کارورزی خود را در مجموعه شما بگذرانم . در صورت امکان پاسخ دهید که این امر ممکن است یا خیر
tazari

سلام.می خواستم بدونم چطوری می تونم درخواست طراحی داخلی برای منزل مسکونی را ارائه بدم؟در ضمن می خواستم از هزینه های طراحی اطلاع داشته باشم
با تشکرگروه معماران آرل

با سلام و درود آزاده عزیز
لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل Arel_ag@yahoo.com مطرح نمایید.گروه معماران آرل

درود بر سید علیرضا طباطبایی عزیز

آرزوی ما موفقیت شماستسید علیرضا طباطبایی

سلام
واقعا بهتون خسته نباشید میگم و خوشحالم از اینکه میبینم اینقدر فعال هستید و گروهی معماری میکنید و نهایتا ثمره کار گروهی به چنین کارهای خلاقی هم منتهی میشه.امیدوارم همیشه موفق و خودجوش باشید.
برای منم دعا کنید خیلی تلاش میکنم و عاشق معماری هستم و امیدوارم یک روزی جایی در بین معماران مطرح کشورمون داشته باشم.AZADEH

باسلام و تشکر از سایت خوبتون. میخواستم ازتون خواهش کنم اگه میشه یسری اطلاعات از شرکتتون در اختیار من قرار بدید برای درس کاربینیم میخوام واقعا فوری و ضروریه.ارسال نظرات

نظر شما :

مطالب مشابه
اجرای طرح بزرگ‌ترین مرکز خدمات موبایل ایران توسط شرکت آرل

اجرای طرح بزرگ‌ترین مرکز خدمات موبایل ایران توسط شرکت آرل

نمای بانک ملت شعبه ی شهرک ولیعصر - از آغاز تا پایان

نمای بانک ملت شعبه ی شهرک ولیعصر - از آغاز تا پایان

شرکت آرل برنده ی مسابقه ی طراحی  برج های مسکونی آفتاب

شرکت آرل برنده ی مسابقه ی طراحی برج های مسکونی آفتاب

برگه معماری (برگ سبز معماری) -  برگه تعهد نظارت + قیمت

برگه معماری (برگ سبز معماری) - برگه تعهد نظارت + قیمت

پروژه های آرل: صرافی سیمرغ

پروژه های آرل: صرافی سیمرغ

طراحی و اجرای ساختمان جدید هتل بین المللی سیمرغ

طراحی و اجرای ساختمان جدید هتل بین المللی سیمرغ

مشاوره معماری

برای داشتن فضای کارآمد و زیبا می توانید از مشاوره متخصصین آرل بهرمند شوید

02122901905
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir