۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶تحریریه معماری آرل
گروه طراحی آمریکایی Revolution Design House، نیمکتی را طراحی نموده و ساخته اند که قطعات آن مانند واگن های قطار، از هم جدا و به هم متصل می شوند. این نیمکت به صورت indoor/outdoor قابلیت استفاده دارد و سطح آن کاملا یک دست است و اتصالات به خوبی از نظر محو شده اند. با آرل همراه باشید.


تحریریه معماری آرل
شرکت طراحی و ساخت ایتالیایی nucleo، این صندلی برنزی را برای شرکت دکوراسیون و اکسسوری Nilufar طراحی و ساخته است. هر دو گروه، جزء گروه های خلاق و پرکار ایتالیایی هستند که در شهر میلان مستقر می باشند. نکته ی جالب این است که Nilufar برندی در زمینه دکوراسیون، مبلمان و اکسسوری است که دو خواهر ایرانی به نام نینا و نیلوفر یاشار در میلان راه اندازی نموده اند. برای ساخت این صندلی با مکعب های برنزی، برنز گداخته شده است و سپس به شکل مکعب قالب گرفته است. با آرل همراه باشید.


تحریریه معماری آرل
Jangier Maddadi Design Bureau طراح خلاق سوئدی است که در نمایشگاه هفته ی طراحی میلان، با یک صندلی دسته جمعی حضور یافته است. صندلی ای که علاوه بر طرح خاص، شارژر دستگاه های الکترونیکی است. به نقل از طراح، این صندلی فضای خصوصی شما در فضاهای عمومی است. با آرل همراه باشید.

مترجم: مهرداد نجیب زاده
برنده مسابقه طراحی Red Dot یک محصول عمومی بوده است. این مسابقه شامل المان ها و تزئینات کوچک خانگی و حتی محصولاتی است که در خارج یک مکان بسته به کار می روند. برنده مسابقه، با طراحی یک وان حمام به نام Accademia و با نگرش به سبک موسیقی شاد پاپ، طرح خود را به نمایش گذاشته است. خطوط و رنگ های به کار رفته بر روی این وان، بر اساس طرح های مد مربوط به دهه 90 میلادی است.
با آرل در ادامه همراه باشید...

مترجم: مهرداد نجیب زاده
طراح: UnStudio
مدیر طراحی: بن ون بارکل
سال ساخت: 2015 با آرل در ادامه همراه باشید...


تحریریه معماری آرل
Redo Design Studio مبلی راحتی طراحی کرده است که کاملا ارگونومیک است و با نشستن بر روی آن، در مبل فرو خواهید رفت. با آرل همراه باشید.

مترجم: مهرداد نجیب زاده
طرح مبلمان های امروزی بسیار مفهومانه و ساختارشکن می باشد.کانسپت ها با نگرشی هنرمندانه و آینده نگر شکل میگیرند و تنها عملکرد را زیربنای کار خود قرار نمی دهند. با توجه به فلسفه و سبک های خلاق امروزی، چنین نگرشی الزامی می باشد. این دو طرح توسط طراح انگلیسی، تام پرایس ساخته شده است. فرم و روشی عجیب که کمتر چنین چیزی مشاهده کرده ایم. در ادامه ما دو طرح از کارهای پرایس را به صورت خلاصه معرفی کرده ایم. با آرل در ادامه همراه باشید...


مترجم : علی کریمی
این صندلی مخروطی توسط کارلو ایلو برای ENSSO طراحی شده و برنده جایزه دو مسابقه Red Dot و Good Design شده است. این برای جذب سرمایه در سایت Kickstarter قرار داده شده است. طراحی از تجزیه و تحلیل ریاضی مخروطهای هذلولی مشتق شده است و ویژگیهای ساختاری قوی آنها حداقل ضخامت سطح و پوشش گسترده را ایجاد کرده است. پژوهش روی پتانسیل اندازه گیری و کالیبراسیون این سطح به بدن انسان متمرکز شده است. دو مخروط با یک سطح ادغام می شود که به عنوان صندلی و تکیه گاه و دسته صندلی عمل می کند، دسته صندلی بوسیله یک قاب بسیار سبک پشتیبانی می شود.


تحریریه معماری آرل
گروه طراحی و معماری Menéndez and Gamonal Arquitectos میزی بزرگ با ساختاری غیر متعارف را برای لابی یکی از سالن های دانشگاه Milan Campus at Oviedo University in Asturias اسپانیا ساخته است. این میز با هدف تعامل بیشتر میان دانشجویان ساخته شده است. با آرل همراه باشید.


تحریریه معماری آرل
آتلیه طراحی داخلی و معماری فرانسوی Atelier JMCA میزی را برای رستورانی در پاریس طراحی و ساخته اند که بررسی آن خالی از لطف نیست. این میز سرتاسری، بدون پایه، کاربردهای متفاوتی برای یک رستوران می تواند داشته باشد. با آرل همراه باشید.

تحریریه معماری آرل
در این بخش، قصد معرفی وان حمامی را داریم که به شکل خلاقانه ای در کف قرار گرفته است و به شکل کاسه است و در ویلایی در کالیفرنیا استفاده شده است. ویلایی که توسط کروه معماری Ogrydziak Prillinger Architects طراحی و ساخته شده است. با آرل همراه باشید.


تحریریه معماری آرل
گروه طراحی Les ateliers FLOWN، میزی با استفاده از بخشی از بال بوئینگ 737 ساخته است. میزی که یک پایه ی آن بال هواپیما و پایه ی دیگر آن سنگ هواپیما است. با آرل همراه باشید.


نویسنده: الهام زمان پور (تحریریه top in earth)
امروزه به طور فزاینده ای اتاق غذاخوری بخشی از اتاق نشیمن شده است. میز غذاخوری معمولا در گوشه ای از فضای اتاق نشیمن در نزدیکی آشپزخانه قرار داده می شود. مهم نیست که چه نوع از اتاق غذاخوری را انتخاب می کنید، قوانینی وجود دارد که موجب می شود بتوانید در این فضاها هماهنگی را به وجود آورید. در گذشته، اتاق غذاخوری محل تجمع مرکزی برای افراد خانواده بود. این مکان برای گذراندن لحظات در کنار اعضای خانواده، پذیرایی از مهمانان و مکانی برای صرف غذا در نظر گرفته می شد. در بسیاری از آپارتمان ها، اتاق مرکزی در آپارتمان، اتاق غذا خوری بود.
مجموع ۱۱۰ رکورد - در ۹ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir