۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

گردآورنده: الهه کاشی
ما در قسمت قصد داریم تا شما را با چند نمونه گران قیمت ترین برندهای مبلمان در جهان آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید...
مترجم: الهه کاشی
با توجه به روند پیشرفت علم، فناوری و صنعت همواره شاهد سیر صعودی در ساخت انواع مصنوعات هستیم. یکی از این دسته مصنوعات، مبلمان در دکوراسیون داخلی می باشند. با توجه به اینکه مخاطب اصلی استفاده از مبلمان، انسان ها هستند و زیباپسندی جزء ذات انسانی می باشد، در نظر داشتن زیبایی در خلق و طراحی یک اثر می تواند در موفقیت آن تأثیر به سزایی داشته باشد. همچنین، طراحی مبلمان باید بگونه ای باشد تا توقع و انتظار مصرف کنندگان را برآورده نماید. در ادامه با آرل همراه باشید...
مترجم: الهه کاشی
در شیکاگو مجموعه ای از مبلمان اداری را برای شرکت کانادایی طراحی و نمایش دادند. همان طور که می دانید هر مدیری در هنگام شروع تاسیس شرکت و راه اندازی دفتر کاری خود، یکی از اصلی ترین دغدغه هایش تهیه مبلمان اداری مناسب می باشد و آیتم های زیادی چون تعداد نفرات، دیزاین، کیفیت و سقف هزینه در انتخاب مد نظر می باشد. در ادامه با آرل همراه باشید...
مترجم: الهه کاشی
طراح صندلی mindaugas zilionis طرحی از ساختار چوبی را ارائه داده است که در عین ظرافت، بسیار مقاوم و نشکن می باشد. ایده کلی این طرح برگرفته از ستون فقرات می باشد، به گونه ای که طراح چندین ماژول چوبی را به هم چسبانده و ردیف به ردیف مانند یک پازل در هم قفل می شوند. در ادامه با آرل همراه باشید...
مترجم: الهه کاشی
با توجه به پیشرفت و توسعه در علم و صنعت، همواره شاهد سیر صعودی در ساخت انواع مصنوعات هستیم، که یکی از این دسته مصنوعات، مبلمان می باشند. یک طراح نیویورکی، با استفاده از تلفیق هنر و علم مهندسی، به ساخت مبلمانی پرداخت که در آن نوار های چوبی با نظم خاصی در هم بافته شده اند و این مکانیسم به گونه ای می باشد که مفصل های کاذب روی بازوهای نوار های چوبی، باعث خاصیت انعطاف پذیری در مبلمان شده اند. برای مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.
مترجم: الهه کاشی
شرکت طراحی ایتالیایی به نام IT ONEOFF، با الهام از فرم بشقاب پرنده، صندلی گهواره ای طراحی کرد که با استفاده از فیبر کربن و رویه ی چرمی برای نشیمن ساخته شده است. این صندلی به گونه ای طراحی شده است که بسیار نرم حرکت می کند و هیچ گونه ضربه ای به فرد وارد نمی کند. همچنین دارای قابلیت چرخش نیز می باشد. برای مشاهده تصاویر بیشتر با آرل همراه باشید.
مترجم: الهه کاشی
دو شرکت Starpool و Neocogita، که به ترتیب طراح چشمه های معدنی و مرکز تحقیقاتی سلامت مغز هستند، با همکاری یکدیگر، تخت خوابی طراحی کردند که حس شناور بودن در استخر خشک را به مصرف کنندگان القا می کند. این تخت به گونه ای طراحی شده است که احساس بی وزنی را در افراد ایجاد کرده و اجازه می دهد احساس آرامش کاملی داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید.
مترجم: پروانه شاه سوار
معمار اهل شیلی Rodrigo Gonzalez، به طراحی صندلی جدیدی به منظور راحتی بیشتر و لذت بردن به هنگام استراحت، پرداخته است. فضاهای ذخیره سازی موجود در دسته های صندلی این امکان را به افراد می دهد تا به راحتی وسایل مورد نیاز خود را در آن ها مخفی کنند و در صورت نیاز به کار ببرند. در ادامه با آرل همراه باشید...
تحریریه معماری آرل
اگر تا بحال به عنوان یک معمار یا طراح، مراحل طراحی و ساخت یک صندلی چوبی را ندیده اید، در این بخش مراحل ساخت یک صندلی چوبی را به روایت تصویر و ویدیو برای شما آماده نموده ایم. ویدیو و تصاویری که شما را با مراحل طراحی و تولید یک محصول چوبی آشنا خواهند کرد. اگر فکر می کنید این ویدیو می تواند برای شما جذاب باشد، پس آن را از دست ندهید.
تحریریه معماری آرل
شاید شما هم جزء آن دسته از کسانی باشید که به گل، گیاه و بطور کلی طبیعت علاقه ی وافری دارند. اگر اینطور است و یک طراح هستید، در این قسمت برای شما نمونه هایی از مبلمان گردآوری نموده ایم که در آنها از گیاه به عنوان یک عامل زیبایی بخش و هیمنطور ایجاد حس زندگی استفاده شده است. برای مشاهده ی این میزها و صندلی های فوق العاده با آرل همراه باشید.
مترجم: الهه کاشی
Nendo تعداد 50 صندلی را با الهام گرفتن از تصاویر خیالی، برای گالری Feriedman Benda طراحی کرد، به گونه ای که نصب این صندلی ها باعث ایجاد مقایسه ای بین طرح های خیالی و طراحی مبلمان گردید. این طرح برگرفته از سبک کمیک مانگا می باشد، که ریشه ای قدیمی در فرهنگ و هنر ژاپن دارد. در ادامه با آرل همراه باشید.
تحریریه معماری آرل
juno jeon طراح خلاق هلندی، مبلمان هایی می سازد که حس و حال زنده بودن دارند. مبلمان هایی که به کنش شما واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال در مبلمان بالایی وقتی شما کشو را عقب می کشید، پوسته های طراحی شده روی بدنه، بطور هماهنگ با حرکت کشش شما جابجا می شوند. با آرل همراه باشید.
تحریریه معماری آرل
مشکل کمبود فضا، یکی از معضلات آپارتمان نشینی است. برای حل این مشکل راهکارهای زیادی ارائه می شود. راهکارهایی مبتنی بر خلاقیت برای حل مشکل کمبود فضا! یکی از راهکارهایی که کم و بیش با آن آشنا هستیم و تخت خواب های با قابلیت ذخیره سازی برای اتاق خواب های کوچک است. تخت خواب هایی که از فضای زیر و کناری آنها به بهترین نحو استفاده شده است و به نحوی فضای زیرین تخت خواب سازماندهی شده است. این بار قصد داریم نگاهی به تخت خواب طراحی شده توسط کارخانه ی مبلمان فرانسوی Parisot بیاندازیم. با آرل همراه باشید.
مجموع ۱۱۰ رکورد - در ۹ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir