۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

شب یلدا در معماری آرل

معماری و طراحی داخلی هتل در تایلند

طراحی هتل در تایلند
تحریریه معماری آرل
هتل "کاسا د لا فلور" از 36 ویلا به شکل مکعب واقع در شهر Khao Lak در کنار نخلهای ساحل استان Phangnga شکل گرفته است. این تفریحگاه ساحلی توسط معماری VaSLab طراحی و در سال 2008 توسط یکی از بازرگانان برجسته تایلندی به عنوان یک هتل جدید با کیفیت بالا راه اندازی شد. با گروه معماری آرل همراه باشید.

معماری و طراحی داخلی هتل در تایلند معماری و طراحی داخلی هتل در تایلند معماری و طراحی داخلی هتل در تایلند معماری و طراحی داخلی هتل در تایلند

طراحی مینیمال آپارتمان 57 متری

طراحی آپارتمان کوچک
تحریریه معماری آرل
در آپارتمان ‘Pistons’ مفهوم و خلاقیت طراحی داخلی در طراحی بهینه پله ها نهفته شده است. معمولا، پله با آج متناوب معمولا در انبارها دیده می شود که رفت و امد برروی آنها مشکل است. مساحت آپارتمان 57 متر مربع است که طراحی داخلی آن به علت کمی مساحت، دشوار به نظر می رسد اما گروه معماران MAAJ، برای غلبه بر سختی طراحی برای این مساحت کم، فضا را مانند مجسمه در نظر گرفته و آن را طراحی کرده اند.
 
این گروه، با طراحی سطوح به رنگ های سیاه و سفید و استفاده از پارکت چوبی و تمرکز بر پله های غیر معمول، ظاهری زیبا و خلاقانه را ایجاد کرده اند. در ادامه همراه گروه معماری آرل باشید.


آپارتمان 57 متری آپارتمان 57 متری آپارتمان 57 متری آپارتمان 57 متری

طراحی و معماری تئاتر ملی بحرین - معماران AS

معماری تئاتر،طراحی داخلی تئاتر،طراحی تئاتر
تحریریه معماری آرل
معمار : گروه معماری AS
موقعیت : منامه،بحرین
مساحت : 10370 متر مربع
سال : 2012

معماری تئاتر،طراحی داخلی تئاتر،طراحی تئاتر معماری تئاتر،طراحی داخلی تئاتر،طراحی تئاتر معماری تئاتر،طراحی داخلی تئاتر،طراحی تئاتر معماری تئاتر،طراحی داخلی تئاتر،طراحی تئاتر

دفتر کار بورس و اوراق بهادر

طراحی دفتر کار اوراق بهادر
تحریریه معماری آرل
تمرکز این پروژه بر روی ایجاد فضای مناسب ، کاربردی و ایجاد خلاقیت و جذب استعدادها می باشد. چالش بزرگ طراحی این دفترکار نگهداشتن هویت سازمانی و نمایش هنر کانادای در سازمان است. راه حلی که ارائه شده منطقه بندی کردن فضاهای (سالن ،پذیرش ، کار ، گالری و ... ) سازمان بود که از طریق بازی و صحبت کردن لوازم فضاها با یکدیگر در ارتباط باشند.

دفترکاردفترکاردفترکار

بهترین عکس های ماه آگوست به نقل از نشنال جئوگرافیک

تحریریه معماری آرل
در این بخش بهترین های نشنال جئوگرافیک در ماه آگوست را به نمایش در می آوریم. بعضی از این عکس ها فوق العاده و خارج از حد تصور اند. همانطور که می دانید برای بسیاری از این عکس ها، عکاسان مجبور به تحمل سختی هایی می شوند که مسافرت همیشگی برای یافتن سوژه کمترین آن است.با در نظر گرفتن این موضوع با هم به تماشای این آثار هنری مینیشینیم با این امید که با در نظر گرفتن این نکته، لذت و تاثیر مشاهده ی عکس ها بیشتر شود.

طراحی داخلی آپارتمان مدرن

طراحی داخلی آپارتمان مدرن
تحریریه معماری آرل
قبل از تزئین یا حتی قبل از ساخت ، طراحان متخصص می توانند با استفاده از شبیه سازی یک محیط را به خوبی طراحی و ایجاد کنند. طراحان Viarde اروپای شرقی ، خانه مدرن و براق بدون حرکت دادن یک مبلمان منزل ایجاد کرده اند و نتیجه کار کاملا واقعی و آرامش بخش است که نماینده خوبی از منازل لوکس امروزه است.
شبیه سازی بطوری است که حس واقعی بودن را ایجاد می کند که می توانید از اتاق نشیمن به اتاق خواب برود. با گروه معماری آرل همراه باشید.
طراحی آپارتمان طراحی آپارتمان طراحی آپارتمان طراحی آپارتمان

خانه ی خطی - گروه معماری Patkau - شبه جزیره ی آرامشتحریریه معماری آرل
معمار : گروه معماری Patkau Architects
موقعیت : جزیره ی Spring Island، بریتیش کلمبیا، کانادا
طراحان : John Patkau, Patricia Patkau, Peter Suter
سال پروژه : 2006 تا 2009

نشنال جئوگرافی : عکس های فوق العاده از چشم‌اندازهای زمین

تحریریه معماری آرل
وب‌سایت نشنال جئوگرافیک، به صورت هفتگی عکس‌هایی از چشم‌اندازهای زمین منتشر نموده و کاربران را دعوت می‌کند که کامپیوتر، تبلت و تلفن‌هوشمند خود را با این عکس‌ها زیبا‌تر کنند. تصاویری از چشم‌اندازهای زمین به انتخاب نشنال جئوگرافیک به شما کاربران و معماران عزیز تقدیم می‌شود.
نشنال جئوگرافیک درباره این بخش این‌گونه می‌گوید:
دسکتاپ خود را به کمک تصاویری خیره‌کننده از مسابقات عکاسی زیبا‌تر کنید.
با نگاهی به تصاویر زیر بیش از پیش به شگفت‌انگیز بودن دنیای پیرامون خود پی خواهیم برد.

معماری و طراحی دانشکده مهندسی

دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی
تحریریه معماری آرل
طرح این دانشگده مهندسی توسط گروه معماری Twleve Architects صورت گرفته است.این پروژه در حدود 19500 متر فضای مفید برای: اقامت، و تحصیل را فراهم کرده، و از سرمایه های این دانشکده به شمار می رود. طراحی این محیط به ترویج روش های جدید تدریس و یادگیری، به شهرت این دانشکده مهندسی کمک می کند. فضاهای این طرح شامل: آزمایشگاه های تخصصی، سالن اجتماعات، فضاهای آموزشی انعطاف پذیر رسمی و غیررسمی، در مقیاس های بزرگ می باشد.این دانشکده، به ایجاد فضاهای اجتماعی، مشارکتی و یادگیری کمک قابل توجهی می کند، و دارای فضایی به گنجایش 5000 دانش آموز را داراست.

دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی

معماری فرودگاه

معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه
تحریریه معماری آرل
گروه معماری 12 معمار (Twleve Architects) که در لندن مستقر می باشند، برنده مناقصه طراحی این فرودگاه در استان روستوف در جنوب روسیه شده اند.این فرودگاه با توجه به نیازهای معماری سبز تعبیع شده است، که راه حل مناسبی برای طراحی در این اقلیم و صرف بودجه مناسب برای چنین بنایی به شمار می رود. این طرح قرار است به تقاضای جابه جایی 5 میلیون مسافر در سال پاسخ دهد. معماری این فرودگاه بر اساس یک طرح مفهومی (کانسپچوال) از ادغام یک پل و مکان های ارتباطات هوایی به وجودآمده که یک فضایی به نام پل آسمان را خلق کرده است.برای مطالعه کامل مقاله،با گروه معمارای آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه

دانلود نرم افزار Edraw Max - نرم افزار پلان خانه

نرم افزار پلان،دانلود نرم افزار پلان
تحریریه معماری آرل
نرم افزار Edraw Max، یک نرم افزار ساده و آسان برای کشیدن پلان است. به کمک این نرم افزار، می توانید پلان های سقف، کف، چیدمان اداره و ... را ایجاد کنید. همچنین بیش از 5000 وکتور آماده برای سادگی کار در این نرم فزار وجود دارند.

دانلود کتاب فوق العاده پلان ویلا - نسخه دست آزاد


دانلود کتاب پلان،دانلود پلان،پلان ویلا
تحریریه معماری آرل
پیشنهاد ما به شما این است که این کتاب را دانلود و از آن لذت ببرید. این کتاب شامل 51 پلان با کیفیت است که بصورت دست آزاد می باشد.امیدواریم از دانلود این کتاب لذت ببرید.

بشر،مسئول اصلی گرمایش زمین

آرل،گرمایش زمین
تحریریه معماری آرل
گروهی از پژوهشگران از کشورهای مختلف جهان اعلام کرده‌اند که گرمایش زمین در دهه های اخیر قطعا نتیجه اقدامات بشر بوده است. روز جمعه، ٥ مهر (٢٧ سپتامبر)، شرکت کنندگان در اجلاس بین‌المللی بررسی تغییرات آب و هوا که در استکهلم، پایتخت سوئد تشکیل شده، پس از یک هفته مذاکره و تبادل نظر، نخستین گزارش علمی خود را منتشر کرد. بنا به گزارش، با قاطعیت ۹۵ درصدی می توان گفت که فعالیت انسانی عامل اصلی گرمایش زمین است.برای مطالعه کامل خبر،با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.
مجموع ۷۲۸۸ رکورد - در ۵۶۱ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir