۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

شب یلدا در معماری آرل

شش متریال،شش کار،شش معمار دوست داشتنی

شش مورد دوست داشتنی از معماران مشهور
به مناسبت بررسی های اخیر ما از مقالات تخصصی در مورد انواع متریال ها از سایت Archdaily ، ما به معرفی شش مورد از آثار برجسته معماری و مورد علاقه عموم پرداخته ایم. با توجه به این چند مورد، استفاده غیرمستقیم اسکار نیمایر از بتن، و کاربرد خلاقانه کنگو کوما از چوب را می توان نام برد. در ادامه ما به بررسی پروژه های دیگری از این قبیل پرداخته ایم.معماران و طراحان می توانند با توجه به این پروژه ها، و آشنایی با نحوه طراحی این معماران، قدرت طراحی خود را ارتقا دهند.

با آرل همراه باشید...
موزه GC کلیسای برازیلیا سالن کنسرت والت دیزنی مرکز حیدر علی اف

خانه ی ویلایی در ساحل ورونیکا


طراحی داخلی ویلا،معماری ویلا

این ویلا در شهر لیما پرو قرار دارد. این ویلا که ترکیبی از سنگ طبیعی، چوب و شیشه در نما است، طراحی چشم نوازی دارد. برای بررسی این ویلا با آرل همراه باشید.

vh_230114_01 vh_230114_03 vh_230114_10 vh_230114_11

طراحی داخلی "خانه رونالد" توسط زاها حدید و دیگر معماران

طراحی داخلی زاها حدید، کارهای زاها حدید ،
خانه رونالد مک دونالد یک موسسه خیره است به کودکان بیمارانی که تحت درمان دور از خانه هستند، خدمات و اقامتگاه به بیماران و همراهان ارائه می دهد تا کودکان در کنار پدر و مادر خود آرامش بیشتر داشته باشند و روند بهبودی بیماری سریع تر صورت گیرد. 11 معمار در طراحی سوئیت ها و فضاهای داخلی این مجتمع مسکونی مشارکت کرده اند که زاها حدید و GRAFT جز این معماران هستند. این موسسه خیره در شهر هامبورگ آلمان، محل بیمارستان کودکان altona ساخته خواهد شد.
همراه آرل باشید تا طراحی های ارائه شده توسط این معماران را مشاهده کنید.
طراحی داخلی "خانه رونالد" توسط زاها حدید و دیگر معماران طراحی داخلی "خانه رونالد" توسط زاها حدید و دیگر معماران طراحی داخلی "خانه رونالد" توسط زاها حدید و دیگر معماران طراحی داخلی "خانه رونالد" توسط زاها حدید و دیگر معماران

معماری کلیسای Korean Presbyterian


معماری کلیسا،معماری فضای فرهنگی

معمار : Arcari + Iovino Architects
مساحت : 32800 فوت مربع
سال : 2013
موقعیت : نیوجرسی، آمریکا
هدف اهالی این منطقه از ساخت این کلیسا، ایجاد یک مکان برای گردهمایی است که به مرتن از یک کلیسای ساده کاربری بیشتری داشته باشد. همراه آرل باشید.

معماری کلیسا،معماری فضای فرهنگی معماری کلیسا،معماری فضای فرهنگی معماری کلیسا،معماری فضای فرهنگی معماری کلیسا،معماری فضای فرهنگی

از الگوهای قدیم معماری نو خلق کنید

از الگوهای قدیم معماری نو خلق کنید

استاد معماری و طراحی شهری دانشکده لاسن آمریکا گفت: معماری عملی است که در سنت‌ها و فرهنگ یک جامعه ریشه کرده و به یک حرکت متحورانه تبدیل شده است زیرا این رشته یک پدیده احساسی است و نمی‌توان بی تفاوت و بی احساس به خلق طرحی در آن پرداخت.
معماری همانند داستانی است که به گوش استفاده کننده، آشنا به نظر می‌رسد، هر معمار موفق یک داستان در گنجینه خود دارد و هر چه داستان بلندتر باشد کیفیت معماری بیشتر خواهد بود و هرچه داستان کوتاه‌تر باشد معماری فرد کیفیت کمتری دارد. همراه آرل باشید..

طراحی وان حمام


طراحی وان حمام،طراحی خلاقانه

طراحی این وان، توسط استودیوی طراحی Desnahemisfera انجام شده است. برای مشاهده ی سایر عکس های این وان، با آرل همراه باشید.

یک مکان مقوایی، امن‌ترین جای جهان در برابر زلزله

خانه مقوایی ، معماری با مقوا ساکنان شهر کرایس‌چرچ نیوزیلند به تازگی شاهد تکمیل و رونمایی از مکانی کاملا ضد‌زلزله بوده‌اند که جایگزین ساختمانی شده که در زمین‌لرزه سال ۲۰۱۱ به کلی با خاک یکسان شده‌بود.
کلیسای ترانزیشنال کرایس‌چرچ از مواد ساختمانی غیرمتعارفی ساخته شده‌است تا درصورت بروز زلزله پابرجا باقی‌مانده و درصورت تخریب به کسی آسیبی وارد نکند. همراه آرل باشید...

طراحی داخلی دفتر کار به سبک نو آورانه


طراحی داخلی مدرن،طراحی داخلی نوآورانه

پس از بررسی طراحی داخلی دفاتر شرکت ها و برند های مهم مانند طراحی داخلی گوگل، طراحی داخلی بی بی سی، طرا حی داخلی شرکت CISCO، این قصد بررسی طراحی داخلی شرکت Sherwin-Williams را داریم که نمایندگی آسیای خود را به تازگی در کوآلالامپور مالزی دایر کرده است. برای مشاهده ی سایر عکس های این طراحی داخلی رنگارنگ، با آرل همراه باشید.

شهر شناوری که دو بار در سال کره زمین را دور می‌زند

شهر شناور طرح مفهومی نخستین شهر شناور جهان را محققان یک شرکت آمریکایی ارائه کرده‌اند که دو بار در سال، کره زمین را دور زده و ساکنان آن به صورت مداوم در سفر خواهند بود.
در پروژه نخستین شهر شناور جهان با نام Freedom Ship (کشتی آزادی) تمامی امکانات زندگی و رفاهی مشابه یک شهر واقعی در نظر گرفته شده است.
شهر شناور مجهز به مدرسه، بیمارستان، مرکز خرید، سینما و گالری هنری و حتی فرودگاه است و 50 هزار ساکن دائم به صورت مداوم در حال سفر از کشوری به کشور دیگر هستند. همراه آرل باشید...

5 خبر محبوب آرل
در این مطلب 5 خبر محبوب که همراهان آرل بازدید بیشتری نسبت به خبرهای دیگر داشته اند را برای شما جمع آوری کرده ایم . امیدواریم مورد لطف شما قرار بگیرد.


غرفه نمایشگاهی اکسپو امارات توسط نورمن فاستر + شرکا
نمایشگر سه بعدی چهره در المپیک زمستانی 2014
طراحی دفتر کار SHUN*SHOKU
نورمن فاستر و طرح جدید او برای نجات حاشیه لندن
معماری سالن چند منظوره le prisme


همراه آرل باشید...

طراحی داخلی آپارتمان در مسکو


طراحی داخلی،طراحی داخلی آپارتمان،طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی این آپارتمان، توسط SL*PROJECT انجام شده است. در طراحی این آپارتمان، از رنگ سفید بسیاز زیاد استفاده شده است. در طراحی نشیمن، اطاق خواب ها، رنگ سفید برای کف، سقف، دیوارها استفاده شده است و این آپارتمان را تبدیل به یک آپارتمان سفید تبدیل کرده است.

10 اصل طراحی خوب از دید دیتر رمس


Dieter Rams ، طراحی صنعتی


در دهه 80 میلادی، Dieter Rams درباره وضعیت جهان اطراف خود نگران بود "یک پریشانی غیر قابل درک از صداها، رنگ ها و فرم ها." با علم به اینکه خود او در چنین جامعه ای فعال بود از خود پرسید که آیا طراحی های خود من خوب هستند؟

از آنجایی که کیفیت طراحی به طور متناهی و دقیق قابل اندازه گیری نیست، او تصمیم گرفت تا 10 اصل مهم را که یک طراحی خوب را می ساختند بیان نماید.(این 10 اصل گاهی با نام 10 فرمان در طراحی نیز شناخته می شوند. همراه آرل باشید تا با 10 اصل طراحی آشنا شوید ....

طراحی میدان و پارک "دانگ دایمون" توسط زاها حدید

طراحی پارک ، معماری منظر اولین طراحی پارک و میدان شهری دانگ دایمون در سئول توسط زاها حدید ارائه شد. این طرح معرفی جدیدترین و نوآورانه ترین روند طراحی و توسعه دولت شهری سئول و ایجاد یک مرکز فرهنگی پر جنب و جوش خواهد بود که از پنج فضای سالن موزه ، آزمایشگاه طراحی ، بازار طراحی ، پارک فرهنگی و تاریخ دانگ دایمون تشکیل شده است و همچنین ماهیت جهانی را نیز داراست. همراه آرل باشید...
مجموع ۷۲۹۰ رکورد - در ۵۶۱ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir