۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

مترجم: ثنا حسینیان
گروه معماری bjarke ingels group، طرح خود را برای شرکت در نمایشگاه طراحی غرفه های مارپیچ سال 2016، منتشر کردند. طراحی گالری گروه بیگ با نام " unzipped wal "، از یک خط راست و ساده شروع می شود و در نهایت در 3 بعد از فضا قرار می گیرد. در طول روز از این سازه به عنوان کافه گالری، استفاده خواهد شد و در طول شب به عنوان یکی از غرفه های نمایشگاه، مکانی برای اجراهای هنرمندان، نوازندگان و نویسنده ها خواهد بود. در ادامه با آرل همراه باشید...
مترجم: ثنا حسینیان
bjarke ingels group، پروژه ای دیگر از منطقه ی شمال آمریکا به رزومه ی خود اضافه کردند. معماری و طراحی مجتمع در شهر تورنتو، کانادا، در خیابان king و بین دو منطقه ی bathurst و spadina قرار خواهد گرفت. رندر های منتشر شده از طرح جدید گروه معماری بیگ نشان می دهد که این مجتمع کاربری های متفاوتی خواهد داشت، هر یک از بلوک های ساختمانی از بر روی هم قرار گرفتن مکعب هایی با بام و تراس سبز، در ارتفاعات مختلف، شکل گرفته است. طبقات پایینی پروژه ی طراحی مجتمع مسکونی، واحد های اداری و تجاری و تبلیغاتی را ارائه خواهد داد. در ادامه با آرل همراه باشید...
تحریریه معماری آرل
برند دکوراسیون و مبلمان سوئدی مشهور، IKEA به همراه کمپانی دانمارکی تجهیزات آشپزخانه REFORM از سه گروه معماری اسکاندیناویایی شامل گروه معماری بیگ (BIG)، گروه معماری henning larsen architects و گروه معماری norm architects برای طراحی کانتر آشپزخانه دعوت نمودند. هر کدام از سه گروه معماری، طرحی متناسب با استایل و سبک برندهای ذکر شده ارائه و ساخته اند که در ادامه قصد داریم نگاهی به این کانترهای آشپزخانه بیاندازیم. یقینا در آینده نه چندان دور می توانید این کانترهای آشپزخانه را در بین محصولات ایکیا مشاهده نمایید. با آرل همراه باشید.
مترجم: ثنا حسینیان
معماری: bjarke ingels group
موقعیت: نیویورک، ایالات متحده آمریکا
گروه معماری BIG طراحی و معماری ساختمان اداری مارپیچ نیویورک را منتشر کردند، این ساختمان دارای 65 طبقه و تراس های آبشاری شکل برای هر طبقه می باشد. در طراحی تراس ها از فضای سبز استفاده شده، این تراس ها هم به عنوان بخش استراحت و جلسه های کارکنان می باشند هم هر طبقه را به طبقه بعدی متصل می کنند. تراس های مارپیچ این برج هر کدام به قسمت های مهمی از شهر دید دارند از جمله رودخانه ی هادسن، پارک مرکزی، مرکز شهر. در ادامه با آرل همراه باشید...
مترجم: ثنا حسینیان
معماری: BIG
موقعیت: نیویورک، آمریکا
مساحت: 4180 متر مربع
این بار شهرداری نیویورک برای طراحی چهلمین ایستگاه پلس شهر در منطقه Bronx، گروه معماری بیگ را انتخاب کرد. طبق طراحی ساختمان ایستگاه پلیس گروه بیگ، این پایگاه به ساختمانی چند منظوره با بهترین امکانات تبدیل گشته که بهترین ارتباط بصری را با منطقه ی اطراف خود دارد و هم چنین تنش ها و استرس را برای کارمندان این بخش کاهش داده و نظارت را برای آن ها آسان تر می کند. در ادامه با آرل همراه باشید...
تحریریه معماری آرل
گروه معماری بیگ (Bjarke Ingels) همراه با گروه های معماری west 8 و atelier ten طرحی جامع برای منطقه ای از شهر پیتسبورگ (Pittsburgh) ارائه داده اند که مساحتی بالغ بر 28 هکتار را دربر می گیرد. این طرح جامع شامل 1200 واحد مسکونی به همراه فضایی به مساخت 100 هزار مترمربع جهت مصارف تجاری می باشد. تغییر در ساختار این منطقه با اهداف ارائه دسترسی بهتر در سراسر توپوگرافی منحصر بفرد پیتسبورگ و ایجاد فضایی باز و پرجنب وجوش برای ساکنین منطقه انجام خواهد شد. با آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
گروه بیگ، معماری و طراحی این مدرسه را در ویرجینا انجام داده است. طرح پیشنهادی گروه بیگ ساختمانی 5 طبقه است که با بافت مجاور کاملاً هماهنگ می باشد. برای افزایش فضاهای مرکزی، حجم مدرسه به صورت افقی توسعه پیدا کرده است. دیگر ویژگی این مدرسه وجود تراسهای وسیع و جذاب در سطوح مختلف ساختمان است. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری و طراحی این گالری توسط گروه بیگ انجام شده است. این گالری برای شهروندان گرینلند از نظر فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، شهری و معماری بنایی شاخص خواهد بود. گالری ملی گرینلند، مرکزی پویاست که در آن تاریخ هنر گرینلند و هنر معاصر با یکدیگر ترکیب می شوند. بدین ترتیب به کمک این مرکز هویت ملی گرینلند از طریق هنر و فرهنگ توسعه خواهد یافت. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.


مترجم: ثنا حسینیان
گروه معماری بیگ به تازگی رندر هایی از طراحی داخلی آپارتمان های برج کورت نیویورک را ارائه کرده، در این عکس ها می توان دید که طراحی داخلی آپارتمان ها به صورت پلان آزاد انجام شده، به این صورت نور فراوانی در فضاها پخش می شود و جوی صمیمی بین اعضای خانه برقرار خواهد شد. طراحی داخلی آپارتمانی که مشاهده می کنید، آپارتمان شماره ی 57 غربی است که در ارتفاع 137 متری از زمین و رو به ضلع غربی بزرگراه منهتن و رودخانه ی هادسن، قرار دارد.


مترجم: نیلوفر محتاط
معماری این موزه ی 1400 مترمربعی توسط گروه معماری بیگ انجام شده است. سایت پروژه در پارکی در شمال شهر اسلو در نروژ قرار دارد. این پارک دارای مناظر چشمگیر و حیرت انگیزی است و همین طراحان را متحیر کرد. گفتنی است که رودخانه ای با یک پل قدیمی در مجاورت این پارک قرار دارد و ساختمان قرار است عملکرد پلی جدید برای رودخانه را نیز داشته باشد. ساخت این موزه در سال 2016 شروع خواهد شد. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.

مترجم: نیلوفر محتاط
معماری این مجموعه از قرارگیری 140 واحد آپارتمانی چوبی پیش ساخته ی 1 تا 6 خوابه در کنار هم و گرد حیاطی مستطیلی تشکیل شده است. حجم نهایی حجمی شبیه به کوه است و کاملاً هماهنگ و سازگار با پارک مجاور طراحی شده است. تراس های سرسبز ساختمان باعث از بین رفتن مرزهای بین ساختمان و پارک سبز مجاور شده است. در ادامه با ما در آرل همراه باشید.

مترجم: مهرداد نجیب زاده
معمار: گروه معماری BIG
موقعیت بنا: فیلادلفیا، آمریکا
زیربنای ساختمان: 9250 متر مربع
سال طراحی پروژه: 2015
طرح جدید گروه معماری BIG با عنوان NAVY (نیروی دریایی) ارائه شد. این پروژه با 1200 متر فضا و حجمی شجاعانه بین طرح جامع شهری مربع شکل رابرت استرن و طرح نمادین و منحنی پارک شهری جیمز کورنر واقع شده است.
با آرل در ادامه همراه باشید...


مترجم: نیلوفر محتاط
طراحی و معماری برج های جدید مرکز تجارت جهانی توسط گروه بیگ انجام شد. این برجها در محل برج های سابق در مرکز شهر نیویورک واقع شده اند. بخشی از این پروژه برجی پلکانی است که از چیده شدن 7 بلوک بر روی یکدیگر تشکیل شده است. با افزایش ارتفاع، از حجم این بلوک ها ها کاسته و به عرض آن ها افزوده می شود. شکل این برج با توجه به عملکرد فضاهای درونش و بافت شهری اطراف بدین گونه طراحی شده است. این برج 80 طبقه به مرکزی برای خبرگذاری ها (مانند فاکس نیوز و ...) تبدیل خواهد شد.
مجموع ۴۲ رکورد - در ۴ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir