۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل
تحریریه معماری آرل
در این بخش از وب سایت معماری آرل، 24 پلان معماری ویلا با متراژهای متفاوت را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم، که میتوانید با مشاهده هر کدام از آنها راه حلی برای حل کردن پلان خود استفاده نمایید. همراه آرل باشید.
تحریریه معماری آرل
این پروژه خانه ام.سی1 نام دارد و در کاستاریکا واقع شده است. طراحی این خانه را معمار "رابلس" بر عهده داشته است. در اطراف این خانه جنگلی سرسبز است که قسمتی از آن طبیعت به داخل خانه نیز آمده است. برای دانلود پلان و سایر مدارک در ادامه با آرل همراه باشید...

تحریریه معماری آرل
پلان ویلای مدرن yatsugatake توسط گروه معماری MDS ژاپن طراحی و اجرا شده است که پلان این ویلا خالی برای شما دوستان عزیز قرار دادم.  برای دیدن پلان ویلا با گروه معماران آرل باشید.


برای دانلود به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...
 
برای دانلود پلان موزه به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه ی مطلب...
معمولا در طول دوران دانشجوییمون پیش میاد که طراحی موزه رو داشته باشم, با داشتن پلان زیر میتونید راحت تر طراحی کنید و روابط فضاییش میتونه کمکتون کنه؛ برای دانلود پلان موزه به ادامه مطلب مراجعه کنید .

ادامه ی مطلب...
 
پلان خانه آبشار از فرانک لوید رایت 

خانه آبشار یکی از کارهای استاد Frank Lloyd است که اندیشه هنری و معمارانه دنیا را دگرگون نمود. در دهه اخیر به واسطه رقم ظاهری او به (سوی) دید بعنوان مبتکر جسور شناخته شد.  در ادامه برای شما معماران عزیز پلان های از این خانه را جمع آوری کرده ایم.

ادامه مطلب

نرم افزار Edraw Max، یک نرم افزار ساده و آسان برای کشیدن پلان است. به کمک این نرم افزار، می توانید پلان های سقف، کف، چیدمان اداره و ... را ایجاد کنید. همچنین بیش از 5000 وکتور آماده برای سادگی کار در این نرم فزار وجود دارند.
پیشنهاد ما به شما این است که این کتاب را دانلود و از آن لذت ببرید. این کتاب شامل 51 پلان با کیفیت است که بصورت دست آزاد می باشد.امیدواریم از دانلود این کتاب لذت ببرید.

مجموع ۳۲۹ رکورد - در ۳۳ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
 

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir