۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

دوستان و معماران عزیز ، تصمیم گرفتم چند نمونه از پلان خانه های پیش ساخته را در سایت گروه معماران آرل برای شما عزیزان قرار بدهم. دیدن پلان های بیشتر با آرل باشید.

ادامه ی مطلب...


 

پلان خانه معاصر با 3 اتاق خواب و 2 حمام با 2056 فوت مربع . پنجره های بزرگ و برای خانوادهای پر جمعیت در نظر گرفته شده است. این طرح برای خانه ییلاقی و منزل اصلی می توان در نظر گرفت. آشپزخانه، ناهار خوری و زندگی مناطق نیمه باز به یکدیگر، با 2 طرفه بزرگ شومینه ارائه برخی از تفکیک بین مناطق.
 
ادامه ی مطلب...
طرح خانه مدرن بسیار باریک با سه اتاق خواب، دو محیط زندگی، حیاط بسته و منطقه بزرگ برای محیط اصلی.

ادامه ی مطلب...

 
تحریریه معماری آرل
در این بخش از وبسایت معماری آرل، پلان معماری یک ویلا را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم که شامل پلان طبقات می باشد. برای دانلود در ادامه با ما همراه باشید...
تحریریه معماری آرل
در این بخش از وب سایت معماری آرل، 24 پلان معماری ویلا با متراژهای متفاوت را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم، که میتوانید با مشاهده هر کدام از آنها راه حلی برای حل کردن پلان خود استفاده نمایید. همراه آرل باشید.
تحریریه معماری آرل
این پروژه خانه ام.سی1 نام دارد و در کاستاریکا واقع شده است. طراحی این خانه را معمار "رابلس" بر عهده داشته است. در اطراف این خانه جنگلی سرسبز است که قسمتی از آن طبیعت به داخل خانه نیز آمده است. برای دانلود پلان و سایر مدارک در ادامه با آرل همراه باشید...

تحریریه معماری آرل
پلان ویلای مدرن yatsugatake توسط گروه معماری MDS ژاپن طراحی و اجرا شده است که پلان این ویلا خالی برای شما دوستان عزیز قرار دادم.  برای دیدن پلان ویلا با گروه معماران آرل باشید.


برای دانلود به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه مطلب...
 
برای دانلود پلان موزه به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

ادامه ی مطلب...
معمولا در طول دوران دانشجوییمون پیش میاد که طراحی موزه رو داشته باشم, با داشتن پلان زیر میتونید راحت تر طراحی کنید و روابط فضاییش میتونه کمکتون کنه؛ برای دانلود پلان موزه به ادامه مطلب مراجعه کنید .

ادامه ی مطلب...
 

مجموع ۳۳۳ رکورد - در ۳۴ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
دانلود مرورگر کریپتو تب

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir