۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

شب یلدا در معماری آرل

در این خبر، ما به بررسی چند فضای زیبا و محدود با توجه به نیازهای فردی و استفاده پرسوناژ در یک فضای محدود پرداخته ایم. اگر یک اطاق خواب با متراژی هر چند کوچک، هوشمندانه و دقیق طراحی شود، می تواند به عنوان یک فضل برای خواب، نشیمن، کار، مطالعه، و ... مورد استفاده قرار گیرد. حتماً با خود فکر می کنید که چطور چنین چیزی ممکن است؟ برای مشاهده کامل این پروژه ها و تأثیرپذیری از آنها، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.ویلای شناور در ساحل شنی با دو بدنه جدا هم از ویلاهای بسیار جذابی است که توسط معماران MacKay-Lyons Sweetapple در نوا اسکوشیا، کانادا طراحی شده است. ویلا معلق بر یک پایه بتنی است که اجازه می دهد آب آزادانه جریان داشته باشد و به هیج وجه به خانه آسیبی نرساند. همراه آرل باشید ...
طراحی داخلی زیر شیروانی Loft 002 در منطقه مد روز پادشاه غرب تورنتو کانادا واقع شده و توسط استودیوی Rad Design Inc طراحی شده است. طراحی و خلاقیت در آن حتما توجه شما معماران و طراحان را جلب خواهد کرد. آپارتمان نوآورانه با سقف های بتنی و لوله های در معرض با عناصر صنعتی توسط یک پالت غنی از متریال و بافت مناسب اثر خلاقانه و هماهنگ را ایجاد کرده است. همراه آرل باشید ....این ویلا در شهر لیما پرو قرار دارد. این ویلا که ترکیبی از سنگ طبیعی، چوب و شیشه در نما است، طراحی چشم نوازی دارد. برای بررسی این ویلا با آرل همراه باشید.
طراحی داخلی این آپارتمان، توسط SL*PROJECT انجام شده است. در طراحی این آپارتمان، از رنگ سفید بسیاز زیاد استفاده شده است. در طراحی نشیمن، اطاق خواب ها، رنگ سفید برای کف، سقف، دیوارها استفاده شده است و این آپارتمان را تبدیل به یک آپارتمان سفید تبدیل کرده است.

خانه Fitzroy در سال 2011 توسط معماران Techne تکمیل شده است و خانه رویایی و تماشایی که با آثار هنری و وسایل شخصی ارزشمند هماهنگ و یکپارچه می باشد که نشان دهنده یک طراحی با شخصیت و با جسارت است.
صاحبان استرالیایی خانه ، به دنبال به روز کردن برخی از جنبه های زندگی خود بودند که بازسازی خانه خود را به معماران سپردند. طراحی و بازسازی با درنظر گرفتن ارتباط بین قدیم و جدید و ایجاد فضایی برای زندگی و تعامل اجتماعی و کار صورت گرفته است.طراحی داخلی مدرن این آپارتمان که در شهر مسکو قرار دارد توسط Geometrix Design انجام شده است. در ساخت این آپارتمان، از متریالهای طبیعی بویژه سنگ و همچنین متریالهای طرح سنگ، استفاده ی زیادی شده است. به گفته ی معمار، در طراحی این آپارتمان، از نظرات طراح های زیادی استفاده و سعی شد که ایده ی همه ی طراح ها بکارگرفته شود و در مقابل باید متریال های مورد استفاده، رنگ ها و ... کاملا با هم همخوانی می داشتند.این ویلای زیبا در منطقه ای با چشم انداز منحصر به فرد در یکی از حومه های سیندی استرالیا واقع شده است ، طراحی و نمای ویلا با توجه به مقررات و ضوابط منطقه شکل گرفته است ، معماری ویلا بصورت باکس های برروی هم و در کنار هم و بصورت ارگانیک خلق شده است. همراه آرل باشید... تا طراحی داخلی این ویلای زیبا را هم مشاهده کنید.رعایت الگوهای معماری در شهرهای پرجمعیت آمریکا ، ژاپن و سرتاسر اورپا و جهان و افزایش هزینه ها در این شهرها، آپارتمان های کوچک راه حلی با این چالش خواهد بود. یکی از طراحان به نام Denis Svirid ، طرحی دنج با کابینتهای چوبی و دیوارهای امن را برای رفع این مشکل در شهرهای شلوغ را ارائه داده است. همراه آرل باشید تا با طرح Denis Svirid بیشتر آشنا شویم...آپارتمان در شهر Cap d’Ail، در نزدیکی موناکو توسط گروه معماری NG طراحی شده است. این خانه برای رفت و آمدن برای تعطیلات با هدف آرامش در کل خانه طراحی شده است نه به عنوان خانه دائمی. بنابراین، در روند ایجاد خانه مفهومی برای این فضای داخلی، توجه ویژه ای به اتاق های موجود شده است و همه کابینت ها و دیوارهای قفسه بندی با حجم معماری رسا در نظر گرفته شده است.
طراحی داخلی خانه بالا را طراح Kate Koppany به سبک مینیمالیستی و زیبا طراحی کرده است ، آپارتمان به مساحت 74 متر مربع در شهر بوداپست مجارستان واقع شده است. در سبک مینیمالیستی عموما از پالت های رنگ هوشیار و ترکیب رنگ سیاه و سفید کلاسیک در استفاده می شود. قرار دادن فضای نشیمن به عنوان مرکز آپارتمان و ترکیب آن با فضاهای دیگر الهام بخش احساس پالایش سراسر تا سر محیط می شود.
تحریریه معماری آرل
زمانی با چالشی در معماری ساختمان مواجه می شویم استفاده از طرح و ایدهای جسورانه و خلاق با مفاهیم معماری راه گشایی برای عبور از چالش خواهد بود.
ویلای بالا در لس آنجلس، کالیفرنیا واقع شده است و به گفته معمار برای حل مشکل پارکینگ و جابجایی از فضای داخلی ساختمان به هوای آزاد ایده جسورانه ای که برای حل این چالش ذهن ما رسید رانندگی در پشت بام خانه بود که ممکن است دیوانه وار به نظر برسد.
تحریریه معماری آرل
اسباب کشی، تزئین و دکور کردن منزل جدید یکی از هیجان انگیزترین فعالیت‌هایی است که در طول دوران زندگی‌مان انجام می‌دهیم به ویژه برای آن‌دسته از افراد که هیچ‌گاه مجالی برای نشان دادن خلاقیت‌ها و طراحی ایده‌های خود نداشته‌اند، این فرصتی است که بایستی مغتنم شمرده شود. در طول تاریخ، بشر ابتدا در غارها می‌زیست سپس به کلبه‌ها نقل مکان کرد به دنبال آن به قلعه، خانه‌های آجری و.... تا این روزها که به نظر می‌رسد در این عرصه می‌توانیم شاهد هر نمونه و مثالی باشیم. برخی از مردم به دلیل محدودیت‌هایی که با آن مواجه‌اند ناگزیرند که خلاقانه‌تر برخورد کنند. محدودیت‌هایی همچون فضای کوچک یا غیر معمول استعدادها را شکوفا می‌کند. اما البته بعضی این کار را فقط چون به نظر درست می‌آید انجام می‌دهند.
مجموع ۱۱۱۱ رکورد - در ۸۶ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir