معماری آرل
تاریخ سه شنبه , ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ ۱۳:۰۹


شرکت طراحی داخلی آرل

شرکت طراحی داخلی آرل با درک و فهم ماهیت فضا به طراحی و دکوراسیون داخلی با رویکرد داشتن فضایی بیشتر و مفیدتر می پردازند.  آرل با استفاده از دانش و تجربه خود در طراحی داخلی و معماری در مواجهه با قسمتی از فضا که شکلی نا متعارف و ناقص دارد کمک می کند تا شما بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید. درنهایت با دانستن مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب، برای رسیدن شما به معماری و طراحی داخلی ایده آل خود کمک می کند. 

طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايی و كار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی )، راندمان ( در فضاهای اداری )، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسيار بديهی و لازم به نظر مي رسد. زيبايی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملكردی تاثير عمده ای بر بازدهی فضاهای اداری دارند. 

متخصصین و طراحان شرکت معماری آرل همواره کار خود را با آنالیز کردن دقیق فضا شروع می کنند، مواردی مانند اندازه،شکل و کاربری فضا، معمولا از همان ابتدایی طراحی مورد توجه  قرار می گیرد. طراحان همچنین قبل از انتخاب متریال ها، توجه ویژه ای به ویژگی های معماری فضا از قبیل سابت پلان، نورگیری و ... دارند. 

طراحی داخلی عبارت است از بهبود كارکرد فیزیکی و روانی فضاهای داخلی ساختمان‎ها، جهت تسهیل انجام فعالیت های روزمره زندگی در آنهاست. بدین‎ترتیب، فضا اصلی‎ترین عنصر طراحی داخلی به شمار می‎رود و حتی می‎توان از طراحی داخلی به فضاسازی داخلی نیز تعبیر نمود. طراحی داخلی در حقیقت با عنصر فضا آغاز می‎شود و در نهایت بایستی به ارتقای كیفیت فضا و زندگی بیا‎نجامد.


پروژه های طراحی و معماری داخلی آرل

تعداد بازدید : ۵۰۳۴۱
نوید رضایی

با عرض سلام
اینجانب نوید رضایی جویای کار هستم و شرایط کاری بنده شرح زیر میباشد:
دارای مدرک فوق دیپلم معماری
دارای کارت پایان خدمت
مسلط به نرم افزار اتوکد
شماره تماس: 09197091812Sangnamagharb

سلام
گروه سنگ نما با داشتن سالها تجربه در اجرای عملیات سنگ کاری نما و داخل ساختمان اعلام همکاری مینماید .09120270061مهدیس

سلام من دنبال مقاله درباره شرکت های طراحی داخلی هستم میشه کمکم کنید؟؟ ممنوننادری

سلام
من بدنبال شرکت یا گروه هایی هستم که در تهران رستوران هایی رو طراحی کردند. به ویژه رستوران های لوکسسلام من به دنبال کار هستم فوق دیپلم معماری مسلط به زبان انگلیسی و اتو کد و متره و براورد ایمیل esisha738@yahoo.com

سلام من به دنبال کار هستم
فوق دیپلم معماری مسلط به زبان انگلیسی و اتو کد و متره و براورد
ایمیل esisha738@yahoo.com
احسان

سلام من به دنبال کار هستم
فوق دیپلم معماری مسلط به زبان انگلیسی و اتو کد و متره و براورد
ایمیل esisha738@yahoo.comمحمود

باسلام بنده جویای کار هستم لیسانس معماری ،2سال مهندس ناظرو سرپرست کارگاه بودم طراحی داخلی انجام دادم مسلط ب 3دی مکس اتوکد eng136615@gmail.comآرل

محمود جان عزیز، لطفا صفحه دعوت به همکاری شرکت را مطالعه نمایید و رزومه و نمونه کارهای خود را ارسال کنید.ارسال نظرات

نظر شما :