۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

تاریخ دوشنبه , ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۰:۰۴

آپارتمان سه خوابه طیف گسترده ای از ترکیبات و کاربردهای مختلف برای یک خانواده فراهم می کند، اتاقی برای فرزندان، اتاق مهمان، اتاقی برای دفتر کار و موارد دیگر. در این مطلب از آرل تعدادی از پلان های سه بعدی آپارتمان های سه خوابه را جمع آوری کرده ایم، که هر کدام دارای طرح های منحصر به فرد و خاصی هستند که هر کدام منبعی برای الهام گرفتن ایده می باشند. همراه آرل باشید تا پلان های سه خوابه را مشاهده نمایید.1. پلان آپارتمان و رنگارنگ، یک انتخاب ایده آل برای دوستدارن موسیقی می باشد، شامل دو اتاق خواب و یک اتاق نشیمن بزرگ به همراه فضای برای استریو و ذخیره سازی می باشد. آشپزخانه کوچک و یک فضای اداری راحت نیز در پلان تعبیه شده است.


2. در این پلان سه بعدی اصول زیباشناسی به طور کامل رعایت شده است، استفاده از رنگ قهوه ای خنثی و خاکستری و مجزا کردن فضای داخلی به چهار قسمت جداگانه از این موارد است.


3.این پلان آپارتمان سه خوابه برای فضا با متراژ بالا مناسب است، حمام خصوصی در هر اتاق و یک حمام در فضای نشیمن وجود دارد، فضای باز و مدرن در جلوی پلان، لاکچری بودن خانه را تکمیل می کند.


4.طرح دیگر پلان سه بعدی آپارتمان از استودیو Astin، اتاق خواب ها با فضای لوکس بیرونی در ارتباط هستند.


5.


6.


7.


8.برخلاف پلان های قبلی، این پلان آپارتمان در فضای کوچکتری طراحی شده است، خانه تمام امکانات لازم را دارا می باشد و اتاق ها مناسب برای فرزندان می باشد، در آشپزخانه نیز کانتر و فضای برای نهار خوری تعبیه شده است.

9.پلان نهم، طرحی مناسب برای آپارتمان های شهری می باشد، دو اتاق خواب کوچک برای دو فرزند دختر و پسر، فضای بزرگ نشیمن برای گرفتن مهمانی و جشن های فامیلی است، پنجره ها و نور طبیعی نیز فضا راحت و بزرگتر نیز نشان می دهد.


10.این پلان با داشتن فضای کم، همچنان می تواند امکانات لازم برای یک خانواده را فراهم کند، اتاق خواب مناسب برای دو بردار که با اتاق خواب دیگر در ارتباط است، فضای نهار خوری در تراس که برای مناطق با آب و هوای گرم نیز در نظر گرفته شده است.


11.فضای باز در فضای باز، کلید اصلی طراحی این پلان سه بعدی است. فضاهای در دو طرف خانه احساس آرام بخشی را ایجاد می کند در حالی که اتاق خواب هوشمندانه طراحی شده اند تا به راحتی فضای برای کار و ذخیره سازی باشد.


پلان آپارتمان سه خوابهپلان آپارتمان سه خوابهپلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه
پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه پلان آپارتمان سه خوابه
امیدوارم از این 10 پلان سه خوابه، لذت برده باشید و بتوانید در پروژه های خود بکار ببندید.


تحریریه معماری آرل

تعداد بازدید : ۱۶۴۳۵
ارسال نظرات

نظر شما :

مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی دفتر کار اداری

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی و معماری داروخانه
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir