دانلود رایگان بلاک های اتوکد مبلمان و تجهیزات اداری

تحریریه معماری آرل

در طراحی ساختمان های اداری از دو نوع پلان باز و بسته استفاده می شود. پلان باز در فضاهای اداری به فضاهایی اطلاق می شود که توسط جداکننده های سبک مانند پارتیشن ها از هم تفکیک شده اند و در فضاهای اداری با پلان بسته نیز از دیوارهای جداکننده اما به صورت اتاق های مستقل استفاده می شود به صورت کلی ساختمان های اداری دارای فضاهای اصلی، فضاهای پشتیبانی، خدمات و مسیرهای گردش می باشند و مبلمان  در چنین فضاهایی برای ارتقای کیفیت کاری از اهمیت ویژه ای برخوردارند از این رو در سیستم های مختلف برای طراحی پلان فضای کار با در نظر گرفتن ابعاد فضا می بایست بهترین سیرکولاسیون حرکتی و همچنین چیدمان مبلمان را در نظر گرفت برای طراحی و کشیدن نقشه ها در اتوکد بلاک ها یا آبجکت های آماده ، کار شما را در طراحی بسیار سریع و آسان می کنند و به شما در چیدمان و نوع مسیرهای حرکتی و قرارگیری مبلمان کمک می کنند.

بلاک های آماده با ابعاد صحیح  و مقیاس معین  به راحتی در نقشه ها قرار می گیرند و حتی می توانند راهنمایی برای شکل دادن به خطوط اصلی پلان در طراحی اولیه باشند.
ضمن اینکه بلوک های آماده کشیدن نقشه های مبلمان را بعد از طراحی پلان آسان کرده و در واقع بلاک ها شکل آماده مبلمان و طرح هایی هستند که هر زمان بخواهیم می توانیم از آن استفاده کنیم.
این مجموعه فایل DWG رایگان شامل مبلمان و اقلام ضروری دفتر کار و فضاهای اداری است، برای کار با بلوک های آماده AutoCAD در ادامه توصیه می کنیم از اتوکد 2007 و یا ورژن های بعد از آن استفاده کنید.

 

مبلمان مدرن اداری

این فایل اتوکد شامل میز کار، صندلی و تجهیزات دفتری برای فضاهای اداری مدرن می باشد.

تجهیزات اداری


این فایل بلوک های اتوکد تجهیزات اداری : دستگاه های کپی، مانیتور، لپ تاب و پرینتر را شامل می شود.

مبلمان اداری سالن کنفرانس و جلسات


این فایل شامل چیدمان میز و صندلی به فرم های مختلف برای اتاق جلسات و کنفرانس های اداری می باشد.

پروژکتور


این فایل شامل بلوک های پروژکتور در مقیاس های متفاوت و برای کاربرد در پلان و نما می باشد.
projectors

صندلی های اداریاین فایل شامل انواع صندلی های اداری از جمله  صندلی های مدرن و چرخشی در پلان و نما ، صندلی کنفرانس و صندلی های معمولی  در مدل ها و ارتفاع های متفاوت در فضاهای اداری می باشد.امیدواریم بلاک های اماده مبلمان و تجهیزات اداری برای شما عزیزان مفید واقع شوند و در پروژه های خود به خوبی استفاده نمایید. با نظرات و پیشنهادات خود آرل را یاری نمایید.


تحریریه معماری آرل
منبع: cad-block


لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/Pages-View-1237.html