۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل
نرم افزار مهندسی رویت برای مهندسین عمران و معماری ابزاری فوق العاده و بسیار مفید است که دارای آپشن های دقیقی برای طراحی و ساخت و ساز می باشد. در اینجا آموزشی از این نرم فزار کاربردی برای کاربران عزیز قرار گرفته است و شما در آموزش Autodesk Revit  2017 برای معماران ابزارهای نرم افزار اتودسک رویت 2017 را خواهید آموخت. این دوره آموزشی محصول موسسه Lynda است.

تحریریه معماری آرل

رویت یا Revit نرم افزار رایانه ای استاندارد برای معماران و طراحان طراحی ساختمان است. در این دوره ما با اصول اولیه مانند دیوارها، ستون ها، درها و پنجره ها آموزش خود را شروع می کنیم. ما اسلب ها و سقف ها را در رویت می سازیم و یاد می گیریم که چگونه این شکل ها با عناصر دیگر مانند دیواره های اطراف، شفت آسانسور و حتی روکش های سقف با روش های معنی دار ارتباط برقرار می کنند. آیا ساختمان بدون پله ها، نرده ها، لوله کشی و وسایل روشنایی کامل خواهد بود؟ حتی در این آموزش از رویت اجزای سفارشی خود را مانند میز خواهید ساخت،

اما Revit فقط در مورد مدل سازی نیست. شما می توانید نقاشی های خود را با متن، ابعاد و دیگر نمادهای استاندارد معماری هماهنگ کنید.  نرم افزار Revit به ما امکان می دهد برنامه های زنده ای را در مورد هر بخشی از مدل ساختمان خود ایجاد کنیم. ما جزئیات ساخت و ساز در  نقشه را پیاده خواهیم کرد. بنابراین اگر آماده اید همراه آرل سفر خود را به دنیای Revit Architecture  آغاز نمایید. به جای درست می روید. بیا شروع کنیم.

مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی و معماری شیپ

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir