۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

معماری فولدینگ چیست؟

تحریریه معماری آرل
دغدغه این تئوری خلق فضاهایی متفاوت از گذشته ونزدیک کردن معماری به رشته ای در قالب علم  صرف با الگوهای ریاضی و فیزیک در جهت این رسالت که بتواند همگام با پدیده های علمی گوناگون هر چه بیشتر به تمدن بشری کمک کند. برای ذانلود این مطلب با ما در آرل همراه باشید.


دانلود کتاب معماری معاصر غرب، تألیف وحید قبادیان

تحریریه معماری آرل
کتاب معماری معاصر غرب، تألیف وحید قبادیان یکی از منابع ارزشمند برای شناخت معماری معاصر غرب است برای دانلود در ادامه با ما همراه باشید.


دانلود مقاله ی مبانی نظری معماری معاصر

تحریریه معماری آرل
برای دانلود مقاله در ادامه با در آرل مراه باشید.


دانلود تحقیق آثار معماری میس ون دروهه

تحریریه معماری آرل
میس ون دروهه در هفتم مارس سال 1886 در آلیس گراتای آلمان متولد شد. میس به دلیل وضعیت سخت خانواده اش نتوانست درس خود را ادامه دهد. برای دانلود این تحقیق با ما در آرل همراه باشید.


دانلود پاورپوینت مدرسه ی باهاوس

تحریریه معماری آرل
این مدرسه معماری که از سال 1919 تا 1933 فعالیت می کرده است، پیشگام مدرنیسم در معماری بود و دستاوردهای آن هنوز نیز در رشته های هنر و معماری به دانشجویان تدریس می شود. برای دانلود پاورپوینت با ما همراه باشید.


آشنایی با معماری پرش کیهانی

تحریریه معماری آرل
چارلز جنکز شخصی بود که این نظریات جدید علمی و فلسفی را وارد حوزه معماری نمود. وی مبانی نظری معماری پرش کیهانی را در سال 1995 در کتاب خود به نام معماری پرش کیهانی مطرح نمود، و اين نظريات را وارد حوزه معماري كرد. از نظر چارلز جنكز معماري بايد معلول باشد. معلول ديدگاه انسان از خود و از جهان پيرامون خود معماري بايد معلول شرايط امروز باشد. برای دانلود در ادامه با ما همراه باشید.

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.