۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

آشنایی با سازه های کابلی

تحریریه معماری آرل
برای طراحی سیستم سازه ای پلها یا سقفهای عظیم یکی از بهترین روشها استفاده از سازه های کابلی است. برای دانلود این مطلب با ما در آرل همراه باشید.


دانلود مقاله ی سازه های پارچه ای و خواص آن ها

تحریریه معماری آرل
سازه های پارچه ای ﺑﻪ دلیل ﺳﺒﻜﻲ، فرم های زیبا و بدیع، ﺷﻔﺎﻓﻴﺖ و اﻧﻌﻄﺎف پذیری ﮔﺴﺘﺮش روزاﻓﺰوﻧﻲ در ﺳﺎﺧﺖ ﺑﻨﺎﻫﺎﻳﻲ ﺑﺎ ﻋﻤﻠﻜﺮدﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ داشته اند. برای دانلود مقاله با ما همراه باشید.


آشنایی با فناوری های نوین ساختمانی

تحریریه معماری آرل
در این بخش قصد داریم به معرفی فناورهای نوین ساختمانی و سازه ای بپردازیم که استفاده از آن ها در کشورمان بلامانع است. استفاده از این سیستم های نوین باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شوند و برای پروژه های انبوه سازی گزینه ی مناسبی هستند. برای دانلود این مطلب با ما همراه باشید.

ویژگی های سازه ی ساختمانهای بلند

تحریریه معماری آرل
در فایل پیش رو اطلاعات مفیدی درباره ی تاریخچه ی ساختمانهای بلند، دوره های آسمان خراش ها، ویژگی های سازه ای ساختمان های بلند و ...ارائه شده است برای دانلود با ما همراه باشید.


دانلود جزوه ی سیستم های ساختمانی پیشرفته دکتر گلابچی

تحریریه معماری آرل
کتابها و جزوه های مربوط به سیستم های ساختمانی منجر به بالا رفتن درک سازه ای دانشجویان معماری خواهد شد. علاوه بر این باعث موفقیت این دانشجویان در کنکور ارشد و دکتری نیز می شود. در این بخش جزوه ی سیستمهای ساختمانی پیشرفته ی دکتر گلابچی را برای دانلود قرار دادیم. با ما همراه باشید.


دانلود پاورپوینت آشنایی با پانل های سه بعدی

تحریریه معماری آرل
پانلهای سه بعدی مصالحی مناسب برای ساخت سریع دیوارهای غیرباربر در انواع ساختمان هاست. شناخت مصالح جدید در پروژه ها می تواند باعث کاهش زمان و هزینه شود. برای آشنایی بیشتر با این پانل ها فایل پاورپوینت را در ادامه دانلود کنید. با ما همراه باشید. 


آشنایی با سازه های فضاکار

تحریریه معماری آرل
معماران برای اینکه بتوانند ایده های خود را عملی کنند باید با انواع سیستم های سازه ای آشنایی داشته باشن. در این بخش قصد داریم شما را با سازه های فضاکار آشنا کنیم. برای دانلود پاورپوینت آشنایی با سازه های فضاکار با ما همراه باشید.

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.