۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

دانلود پاورپوینت آشنایی با فضاهای پشتیبانی و خدماتی هتل

تحریریه معماری آرل
یک هتل به غیر از لابی، اتاق ها و فضاهای لوکسی که می بینیم قطعاً دارای فضاهای خدماتی عریض و طویلی از قبیل آشپزخانه، رختشوی خانه، تأسیسات و ... می باشد. از این رو شناسایی این فضاها و آشنایی با خصوصیات آن ها برای معماران امری ضروری است. برای دانلود این مطلب در ادامه با ما همراه باشید.


دانلود استانداردهای طراحی فضاهای ورزشی

تحریریه معماری آرل
طراحی یک ورزشگاه امر پیچیده ای است به همین دلیل شناخت استانداردهای طراحی فضاهای ورزشی برای معماران ضروری است. برای دانلود این ضوابط با ما همراه باشید.


دانلود پاورپوینت تحلیل معماری آکادمی آموزشی اولین گریس

تحریریه معماری آرل
زاحا حدید برای طراحی این ساختمان جایزه ی طراحی استرلینگ را دریافت کرد. برای دانلود این پاورپوینت با ما در آرل همراه باشید.


دانلود پاورپوینت موزه ی هنرهای معاصر

تحریریه معماری آرل
موزه ی هنرهای معاصر تهران بنای ارزشمندی است که توسط کامران دیبا طراحی شده است. برای طراحی موزه خوب است تا با نمونه های موفق داخلی و خارجی آن آشنا شوید. موزه ی هنرهای معاصر را به عنوان یک نمونه ی داخلی موفق به شما پیشنهاد میکنیم. برای دانلود پاورپوینت با ما همراه باشید.


دانلود پاورپوینت برنامه فیزیکی طراحی بیمارستان

تحریریه معماری آرل
در این پاورپوینت اطلاعات مفیدی درباره ی ریزفضاهای بیمارستان و استانداردهای طراحی هر یک از این فضاها ارائه خواهد شد. برای دانلود با ما همراه باشید.


دانلود پاورپوینت خصوصیات فضاهای مسکونی

تحریریه معماری آرل
در این پاورپوینت به طور کامل در مورد نوع فضاها، روابط فضایی ساختمان های مسکونی و استانداردها و ضوابط طراحی فضای مسکونی اطلاعاتی مفید ارائه شده است. برای دانلود با ما همراه باشید.


معرفی ریزفضاها و استانداردهای طراحی دانشگاهها

تحریریه معماری آرل
در این بخش می توانید کتاب "طراحی دانشگاهها و جزئیات ریزفضاها" را دانلود کنید. برای دانلود با ما همراه باشید.


اصول و مبانی طراحی فضاهای آموزشی

تحریریه معماری آرل
تحقیق پیش رو کاری است از دکتر علی غفاری. در این تحقیق در مورد اصول معماری مدارس و فضاهای آموزشی توضیحاتی مفید ارائه شده است. مطالعه ی این اصول به دانشجویانی که قرار است فضای آموزشی طراحی کنند، توصیه می شود. برای دانلود در ادامه با ما همراه باشید.


ضوابط و معیارهای طراحی فضاهای آموزشی

تحریریه معماری آرل
برای طراحی فضاهای آموزشی رعایت ضوابط و استانداردها مسئله ی مهمی است. برای دانلود ضوابط و استانداردهای طراحی فضاهای آموزشی با ما همراه باشید.


دانلود کتاب نویفرت

تحریریه معماری آرل
دانشجویان معماری همیشه به یک کتاب نویفرت نیاز دارند. برای دانلود این کتاب با ما همراه باشید.

مجموع ۲۰ رکورد - در ۲ صفحه
عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.