۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل


مترجم : ثنا حسینیان
Ikea شرکت سوئدی طراحی و دکوراسیون داخلی معروفی می باشد. هر ساله این شرکت مبلمان های جدیدی طراحی کرده و رنگ و سبک تازه ای را به عنوان مد سال معرفی می کند. شما می توانید در بین ایده های متفاوت این کمپانی مدل دلخواه و متناسب با سلیقه ی خودتان را پیدا کنید. در این پست می توانید دکوراسیون داخلی Ikea سال 2014 را ببینید. در ادامه با آرل همراه باشید...


مترجم : ثنا حسینیان
در این بخش می توانید مجله سال 2015 طراحی و دکوراسیون داخلی IKEA را دانلود کنید. نکته ای که در این شماره مجله IKEA متوجه می شوید که بیش تر تمرکز آن ها امسال بر روی طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب و سرویس بهداشتی است. در واقع با نگاه کردن مجله می بینید که اول به دکوراسیون و طراحی مبلمان اتاق خواب و سرویس بهداشتی پرداخته شده و بعد از آن ها به دکوراسیون نشیمن و سالن غذاخوری اشاره شده چون این کمپانی سوئدی اعتقاد دارد که فضاهایی مانند اتاق خواب و سرویس بهداشتی فضاهایی هستند که روز ما از آنجا شروع می شود و به پایان می رسد. در ادامه با بررسی بیش تر و لینک دانلود مجله 2015 IKEA ، با آرل همراه باشید...

برای دانلود مقاله،به ادامه مطلب مراجعه کنید.


Contract Magazine April 2013
English | 100 Pages | PDF | 92 MB
مجله Contract Magazine محبوب ترین مجله طراحی داخلی در چاپ و آنلاین است. هر مسئله  را  با راهنمایی آموزشی طراحی داخلی، عکس های دفتر طراحی و قانع کننده  به این موفقیت رسیده است.
برای دنلود این مجله طراحی داخلی با گروه معماران آرل باشید.

Contract Magazine is the most respected interior design magazine in print and online. Each issue is filled with educational interior design tips, office design photos and
compelling successful renovation project stories.


 

Ottagono Magazine April 2013
English/Italian | 172 Pages | PDF | 75.00 MB

مجله Ottagono  در مورد طراحی، تجهیزات و معماری اطلاعات در اختیار خوانندگانش قرار می دهد. Ottagono در حال حاضر خود را بازسازی می کند و پاسخی خوبی برای نیازهای معماران و طراحان که به دنبال معماری و طراحی  و ایدهای جدید می باشد. این مجله شور و اشتیاق و چالش زیادی بین شرکتها و معماران ایجاد کرده است. برای دانلود این مجله معماری با گروه معماران آرل باشید.

Since 1966, Ottagono magazine has been the place to go for information about design, furnishing and architecture. Ottagono is currently reinventing itself while at the same time confirming its expertise by responding to the growing interest that contemporary architecture and design arouses amongst an ever-increasing audience. As a time-honoured magazine, Ottagono enthusiastically welcomes this challenge and strengthens its position as a dialogue platform between companies and designers, a place where new ideas come to life, a space for growth where disciplines combine and perspectives meet, generating fertile soil for intuitions and alternative solutions. 


(Building Design + Construction - April (2013
English | True PDF | 100 pages | 50.00 Mb

یکی از مجله هایی که به طراحی و دیزاین ساختمان میپردازد مجله (Building Design + Construction - April (2013 هست. این مجله در مورد طراحی ساختمان صحبت میکند.این مجله آموزش میدهد که شما چگونه یه ساختمان خوب و با کیفیت بالا برای خود درست کنید.این مجله معماری در مورد بهتر ساختن ساختمان های تجاری و اداری و حتی خوانوادگی و .. صحبت میکند.شما میتوانید این مجله را از لینک هایی پایین  معرفی شده  دانلود کنید.

Building Design+Construction and its associated products deliver the insights and in depth analysis of significant projects, trends, innovations, new technology and products essential. BD+C editorial goal is to provide its readers with information and ideas they can use to create the highest - quality commercial, industrial, institutional and
multifamily buildings.Luxe Interior + Design Magazine Chicago Edition Winter 2013
English | 236 Pages | True PDF | 183MBبرای دانلود این مجله طراحی داخلی با گروه معماران آرل همراه باشید. 
 

EL Croquis 161 MANSILLA+TUNON 1992-2012
 
 
English/Spanish | 416 Pages | PDF | 151MB

مجله EL Croquis  یک مجله فصلنامه معماری است. در سال 1982 بنا نهاده شده و در زبان اسپانیایی و انگلیسی به چاپ می رسد، و متعلق به یک شرکت خصوصی است. در هر شماره monographic آثار بزرگ و پروژه های جالب معماران جهان آورده شده است. هدف مجله EL Croquis برای معماران حرفه ای و تمام کسانی که با نگرانی های فرهنگی،  بیش از یک ابزار ارتباطی باشد و به ارائه تضمین کیفیت برای همه خوانندگان که در معماری علاقه مند است.
 
 

 


Architect Magazine - January 2013

English | True PDF | 182 pages | 102.37 Mb
 
مجله Architect Magazine مجموعه کاملی از خدمات اطلاعاتی برای معمار قرن 21 را فراهم می کند. با استفاده از اخبار، راهنمایی کسب و کار  و  هنر، الهام بخش طراحی و برای رسیدن به موفقیت های حرفه ای در معماری است. مجله Architect Magazineبا اخبار معماری، هوش بازار، کسب و کار و راه حل های فن آوری، آموزش مداوم، محصولات ساختمان، و سایر منابع برای تمرین معماران را ارائه می دهد.
 

 
 
Luxe Interior + Design Magazine Arizona Edition Winter 2013
English | True PDF | 300 Pages | 213.15 Mb

مجله داخلی لوکس + طراحی  منبع غیر قابل انتظار برای کسانی است که با شور و شوق ایجاد محیط زیبا و زندگی خوب برای خود دارند. این مجله خوانندگان به کشف و استفاده از منابع ملی و محلی برای طراحی، تزئینات، معماری و نوسازی هدایت می کند. مجله لوکس با در اختیار گزاشتن خانه های پیچیده و اخبار معماری اطلاعات کافی در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

برای دانلود این مجله معماری و طراحی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 
مجموع ۷۳ رکورد - در ۸ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
 

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir