۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

شرکت معماری

شرکت معماری ، معماری صبا نفت

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است.

شرکت آرل با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن معماری جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و ... ارائه دهد.

آسمان خراش Telus ، از گروه معماری بیگ


گروه معماری  بیگ ، آسمان خراش Telus ، معماری آسمان خراش

کار فرما: West bank,telus
همکاران مشارکت در پروژه: Building code consul tants,Gunn consol tants
مساحت: 69680 m^2
مکان:کالگری،کانادا
شرکای همکار: بیارکه انگلز،توماس کریستوفرسن
همیار پروژه: لاینس کاندلیاریس
مدیر پروژه: کریس وایت
معماری آسمان خراش Telus ، گروه معماری بیگ معماری آسمان خراش Telus ، گروه معماری بیگ معماری آسمان خراش Telus ، گروه معماری بیگ معماری آسمان خراش Telus ، گروه معماری بیگ

طراحی داخلی دانشکده گوگل


طراحی داخلی دانشکده گوگل،طراحی داخلی


معمار: Comenzind evolution + Henry J.lyons
موقعیت بنا: دوبلین.ایرلند
زیربنا: 47000sqm

گوگل در ایرلند ساختمانی جدید با عنوان پردیس (camous) بازگشایی نموده است:
چهار ساختمانی که در قسمت تاریخی داکلند در قلب دوبلین واقع شده است به همراه 47000 متر مربع فضای خالص اداری و دفاتر که این مکان را به یک فضای فوق العاده برای: فروش،تیم های بازاریابی،امور مهندسی و ... که از 65 کشور دنیا در آن فعالیت میکنند و به 45 زبان مختلف صحبت میکنند.


طراحی داخلی دانشکده گوگل،طراحی داخلی طراحی داخلی دانشکده گوگل،طراحی داخلی طراحی داخلی دانشکده گوگل،طراحی داخلی طراحی داخلی دانشکده گوگل،طراحی داخلی

طراح داخلی با استفاده از متریال های قدیمی و قابل استفادهطراحی داخلی


معمار: corvin cristian
مکان: بخارست،رومانی
همکاران پروژه: Vlad vieru
مساحت: 200m^2
سال:2012 در طراحی داخلی این مکان بیش از 200 درب،پنجره و پرده های اصلاح شده به عنوان قاب دیوارها مورد استفاده قرار گرفته است. منابع نور با دقت و ظرافت این فضا را به مانند یک تئاتر گرم و راحت کرده است.
برخی از درها بعد از ترمیم دوباره به عنوان حصار در قسمت بیرونی (سایت) مورد استفاده قرار گرفته است. متأسفانه این روزها در مرکز بخارست در رومانی ، ساختمانهای قدیمی با شور و شوق زیادی تخریب میشوند. رویکرد ما از این کار این بوده که خاطرات و ارزش های گذشته را حفظ کنیم. برای دیدن عکس های بیشتر از این خلاقیت در طراحی داخلی با گروه معماری آرل باشید.

استادیوم Estádio Nacional جام جهانی 2014

افتتاح : 2013
ظرفیت : 71412

استادیوم Estádio Nacional de Brasília استادیوم جدید ملی برزیل است که اخیرا در شهر برازیلیا افتتاح شده است. این استادیوم یکی از استادیوم های منتخب برای بازی های جام جهانی 2014 برزیل است. ساختن استادیوم در سال 2010 در محل قدیمی Estádio Mané Garrincha شروع شد. پروژه با بودجه 688 میلیون دلار برزیل که از طریق دولت محلی تامین می شد شروع به کار کرد. هرچند هزینه های نهایی نزدیک به یک بیلیون دلار برزیل رسید. تاخیر و اعتصابات گوناگون پروژه را به تاخیز انداخت. طراحی استادیوم از کارهای معمار اسکار کیمیر معمار شهر برازیلیا ، الهام گرفته شده است .

استادیوم castelao

استادیوم Castelão ( اسم اصلی Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo ) در روز 11 نوامبر 1973 با بازی Ceará و Fortaleza افتتاح شد. ساختن ورزشگاه از 1969 تا 1973 میلادی طول کشید.

Castelo ابتدا شامل یک رینگ بیضی شکل و رمپ های بلند در دو طرف بود و حدود 70 هزار نفر ظرفیت داشت. در سال 1980 رینگ دوم در اطراف رینگ اولیه اضافه شد و بلا فاصله بعد از آن با بازی بین المللی اروگوئه و برزیل با حدود 118 هزار تماشاگر شروع به کار کرد.گروه معماری BIG به تهران می‌آیند

معماری بیگ ، تهران ، گروه بیگ به تهران می آیند


گروه معماری بیگ با همکاری AA Tehran Visiting School و همیاری رسانه‌ای همشهری‌ معماری همایش و نمایشگاهی با تمرکز بر آثار و سبک معماری گروه big در تهران برگزار می‌کند.
همایش در ۷ مرداد و روز افتتاحیه نمایشگاه با سخنرانی کی‌اوی برگمن، مدیر شرکت و شریک بیارکه انگلس، آغاز می‌گردد؛ این برنامه با جلسه پرسش و پاسخ معماران و نمایش فیلمی از طراحی و اجرای پروژه‌های این گروه معماری ادامه می‌یابد و با افتتاح نمایشگاه و گفتگوی آزاد حضار و نمایندگان AA (مدرسه انجمن معماری لندن) و گروه BIG به پایان می‌رسد.

Herzog & de Meuron برنده طراحی موزه هنگ هنکWest Kowloon Cultural District Authority شرکت Herzog & de Meuron و TFP Farrells طراحی موزه جدید فرهنگی بصری را در یک پارک 14 هکتاری در بندر ویکتوریای هنگ هنگ انتخاب کرده است.
M+ یکی از اولین پروژهایی خواهد بود که با تمرکز بر هنر طراحی و معماری و تصاویر متحرک قرن 20 و 21 در منطقه کولون غربی ساخته خواهد شد. این موزه محلی برای ایجاد تبادل میان رشته ای بین هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی در آسیا خواهد بود.

تست هوش

تست هوش

واليبال ايران، کوبا را درهم کوبيد

تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست براي دومين بار از سد ميزبان قدرتمند خود عبور کند.
دومين ديدار تيم‌هاي ملي واليبال ايران و کوبا در هفته ششم ليگ جهاني واليبال از ساعت 5:10 امروز در سالن سيدواد دپورتيوا شهر هاوانا برگزار شد که در پايان اين مسابقه شاگردان خوليو ولاسکو با نتيجه 3 بر يک و با نتايج (25 - 22، 20 - 25، 18 - 25، 22 - 25) براي دومين بار از سد ميزبان قدرتمند خود گذشتند و جمع امتيازهاي خود را به 12 رساندند.

پيروزي شيرين ايران مقابل کوبا


تيم ملي واليبال ايران،بازی ایران و کوبا

تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست از سد ميزبان خود عبور کنند.

نخستين ديدار تيم‌هاي ملي واليبال ايران و کوبا در هفته ششم ليگ جهاني واليبال از ساعت 5:10 امروز در سالن سيدواد دپورتيوا شهر هاوانا برگزار شد که در پايان اين مسابقه شاگردان خوليو ولاسکو با نتيجه 3 بر 2 و با نتايج (26 - 24، 25 - 19، 19 - 25، 22 - 25 و 14 - 16) از سد ميزبان قدرتمند خود گذشتند و جمع امتيازهاي خود را به 9 رساندند.

پروژه دارالقرآن خانم "فرشید موسوی" طرح شکست خورده شهرداری تهران

فرشید موسوی ، طرح شکست خورده دارالقران

پروژه دارالقرآن در حالی خانم "فرشید موسوی" با رقم خارج از تصور 3.5 میلیارد تومان واگذار شد که کل دستمزد چنین طرحی در آن زمان برای نقشه های آماده فاز یک و دو توسط مشاوری داخلی حداکثر 300 میلیون تومان هزینه در بر داشت!
شهرداری تهران با درآمدی افسانه ای که بر گرده تهرانی ها تحمیل می شود همچنان به منظور ساخت فضاهای عمومی و فرهنگی مردم را به شیوه های مختلف به پرداخت بیشتر تشویق می کند .
نه تنها طرح تفصیلی جدید با افزایش تراکم ها و ارتفاع بخشی ساختمان های اداری و تجاری و مجوز ساخت در صد در صد زمین که کاملاً بدون حساب و برآورد در هر منطقه از تهران با هزینه های کلان در حال اجراست ، فرصت غنیمتی برای شهرداری فراهم آورده است ، بلکه همچنان تغییر کاربری‌ها بدون در نظر گرفتن طرح تفصیلی، تخریب باغ‌های تهران، اعطای تراکم بیش از ظرفیت شهر و أخذ عوارض ساختمانی و نوسازی و افزایش هزینه خدمات شهری که طبق قانون اساسی باید به رایگان انجام می شد ثروت بی حسابی را نصیب شهرداری تهران کرده است .
پرسش اینجاست که در مقابل چنین بودجه ای شهرداری چه خدماتی به مردم ارائه می دهد؟

آثار برگزیده جشنواره عکاسی بافت تاریخی "ته ران"+ سری دوم

مجموع ۷۵۸۹ رکورد - در ۵۸۴ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی و معماری شیپ

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir