۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

شب یلدا در معماری آرل

تکنولوژی های خودروهای آینده، شما چه فکر میکنید؟

تکنولوژی های خودروهای آینده، تکنولوژی خودرو داشبوردهای واقعیت افزوده

به کارگیری جدید‌ترین پیشرفت‌های تکنولوژیک در خودروها، به اندازه‌ی سایر مشخصه‌های محصولی که قرار است وارد بازار شود مهم است. صنعت خودرو چه برای امنیت، سرگرمی و کارایی بیشتر و چه برای نوآوری محض به طور مداوم تکنولوژی‌های جدیدی را برای ما به ارمغان می‌آورد.

10 عدد معروف و معانی پنهانی آن‌ها

فلسفه ی اعداد،اعداد نحس،اعداد خوش یمن
تحریریه معماری آرل
هیچوقت فکر کرده‌اید چرا در باور عموم، عدد ۷ مساوی با خوش اقبالی و شانس در نظر گرفته شده است؟ و یا چرا عدد ۱۳ این‌گونه مورد بی‌مهری قرار گرفته و حتی آپارتمان‌ها فاقد طبقه شماره سیزده هستند چرا که باعث وحشت ساکنین می‌شود؟ همه از این امر آگاه هستیم که اعداد نقش مهمی در علم و به ویژه ریاضیات و آمار داشته و از کاربردهای مهمی در رشته های مهندسی و حسابداری برخوردارند. در اینجا شما را با اعداد مهمی آشنا می‌کنیم که با معانی گوناگون در تاریخ، ورزش و حتی انجیل در ارتباط بوده‌اند.

مسابقه طراحی برج مخابراتی بین المللی کاناکالا (ترکیه)

مسابقه طراحی برج مخابراتی بین المللی کاناکالا (ترکیه)
تحریریه معماری آرل
شهر تاریخی کاناکاله (Canakkale) یکی از میراث های منحصر به فرد ترکیه به شمار می رود که در ساحل شمال غربی، در کناره های دریای اژه و تنگه دارادانل واقع شده است. سایت این مجموعه در قسمت بالای تپه، نزدیک به جنگل ملی، برای ارائه یک منظره خیره کننده از تنگه دارادانل پیشنهاد شده است.
از توصیه های مهم در رابطه با این طرح،الزامات فنی برج رادیو و تلویزیون، و پتانسیل های تفریحی است که با تأکید بر طراحی یک فضای عمومی میباشد. دامنه رقابت در این مسابقه تنها به طراحی یک برج رسانه ای محدود نیست، بلکه شامل توسعه مفاهیم نوآورانه برای ایجاد فضاهای خارجی و داخلی، و برنامه های عمومی جهت اوقات فراغت،تفریح و سرگرمی، و همچنین جذب گردشگران و مردم محلی می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام، با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

میز غذاخوری مواج - دافی لندن

میز،طراحی میز،میز غذا خوری
تحریریه معماری آرل
شما نمی توانید امواج را متوقف کنید اما می توانید موج سواری را یاد بگیرید.
Jon Kabat-Zinn
این میز، با استفاده از چوب باسا ساخنه شده است که معمولا برای ساخت تخته ی موج سواری استفاده می شود و همچنین با استفاده از تکنیک های سنتی ساخت تخته ی موج سواری ساخته شده است.

میز،طراحی میز،میز غذا خوری میز،طراحی میز،میز غذا خوری میز،طراحی میز،میز غذا خوری میز،طراحی میز،میز غذا خوری

طراحی موزه با کانسپت محیط زیست

طراحی موزه با کانسپت محیط زیست
تحریریه معماری آرل
طرح این موزه معمارانه به درخواست ملک عبدالله، پادشاه منطقه ی ریاض در یک سایت با 55 هزار فوت مربع صورت گرفته است.این طرح در میان ساختمان های عمومی شهر که تحت ساخت و ساز هستند قرار گرفته و به بررسی و تأثیر پذیری نقش مسائل اجتماعی،اقتصادی و زیست محیطی پرداخته است.در این موزه، به نمایش آثار مربوط به تاریخ هنر و معماری در شبه جزیره عربستان و همچنین روند معماری پایدار و نقش آن در آینده محیط زیست پرداخته شده است.برای مطالعه کامل خبر،با گروه معماری آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

طراحی موزه با کانسپت محیط زیست،طراحی موزه طراحی موزه با کانسپت محیط زیست،طراحی موزه طراحی موزه با کانسپت محیط زیست،طراحی موزه طراحی موزه با کانسپت محیط زیست،طراحی موزه

خط آسمانه جدید منهتن/آسمانخراش شاپ

آسمانخراش شاپ
تحریریه معماری آرل
برج فوق العاده نازک معماران شاپ، با 100 واحد آپارتمان موفق به تایید شورای شهر نیویورک گردید. هنگامی که ساختمان در سال 2016 کامل گردد، این ساختار 1350 فوتی با ارائه ی آپارتمان هایی لوکس، همتای ساختمان امپایر استیت و درست در بالای خط آسمان مرکز تجارت جهانی قرار می گیرد. رندرهای منتشر شده از طرف شرکت طراح این اثر، خط افق تازه ای از منهتن را به واسطه ی این برج مسکونی بسیار باریک نشان می دهد؛ ساختمانی با ارتفاع 411 متر که در انتها به عرض 13 متر می رسد و تنها دو بلوک با سنترال پارک فاصله خواهد داشت.ّبرای مطالعه کامل خبر با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

آينده، سينما، معماري، پست‌مدرنيته و... يک لحظه تراژديک

شهر آینده ، معماری و سینما
تحریریه معماری آرل
تصويري که سينما از آينده ارائه مي‌کند، چگونه تصويري است؟ معماري سازه‌ها و ساختمان‌ها در فيلم‌هاي آينده‌نگر بر چه اساسي شکل گرفته‌اند و...؟ اين سوالي است که نويسنده در مواجهه با آن دو تفسير تکنولوژيکي و فلسفي از رويکرد سينماي آينده‌نگر به آينده به‌دست داده؛ آينده حيرت‌انگيزي که «اوج دوران کثرت است و لحظه‌اي فرا‌خواهد رسيد که تکثر پست‌مدرن بالاخره در آغاز راه معکوس خود قرار خواهد گرفت». همراه گروه معماری آرل باشید.

مسابقه عکاسی دانشجویی "مردم و شهر"

مسابقه معماری،مسابقه عکاسی
تحریریه معماری آرل
سايت رقابت myCITY ، جايگاهي جهت سازماندهي و برگزاري رقابت هاي دانشجويان معماري از سراسر جهان است. رقابت كنوني اين سايت، " مردم و شهر " نام گرفته است.
مهم ترين شهر در جهان، شهري ست كه هر يك از ما در آن زندگي مي كنيم. كوچك يا بزرگ، اين مكاني ست كه ما آن را خانه مي ناميم و حمايتگر زندگي روزمره ما شده است. شخصيت هر شهر، همچون شهروندانش منحصر بفرد ست و ساختمان ها و فضاهاي موجود در آن، جهت بررسي، مطالعه و ملاحظه ارزشمند مي باشند.

مرکز خريد بولرينگ در بيرمنگام انگلستان

مرکز خريد بولرينگ در بيرمنگام انگلستان
تحریریه معماری آرل
مرکز خريد بولرينگ در بيرمنگام انگلستان، يکي از بزرگ‌ترين مراکز خريد در اتحاديه اروپاست که به‌دليل ظاهر نامتعارف خود، به يکي از مراکز توريستي و مهم اين شهر بدل شده و گردشگران زيادي را به خود جذب مي‌کند. اين فروشگاه چهار طبقه، ۳۷ متر ارتفاع دارد و توسط شرکت معماري «سيستم‌هاي آينده» طراحي شده است. عمليات احداث اين بنا در سال ۱۹۹۹ ميلادي آغاز شد و در سال ۲۰۰۳ ميلادي کامل شده و به بهره‌برداري رسيده است.
ساختمان بولرينگ به‌عنوان قلب پرزرق‌وبرق بيرمنگام، شامل دو ساختمان مجزاست که با يک تونل به يکديگر وصل مي‌شوند و در مجموع با بيش از ۱۶۰ فروشگاه جذاب و کامل و ۲۵ رستوران، يکي از بهترين گزينه‌ها براي خريد در اين شهر است. همراه گروه معماری آرل باشید.

طرح ویلای فوق العاده ی پرواز

طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا
تحریریه معماری آرل
ویلای پرواز، توسط گروه معماری K Studio طراحی و ساخته شده است. چشم انداز فوق العاده ی این ویلا، اولین چیزی است که نظر بییننده را جلب میکند، تابستان در جزایر یونان بسیار دلچسب است و بادهای شمالی آن معروف! درکنار این چشم انداز طراحی و ساخت منحصر بفرد و چشم نواز این ویلا و متریال های بکارگرفته شده در ساخت ویلای پرواز قابل توجه است. با ما همراه باشید تا ببینیم معمار این ویلا چگونه سعی در حفظ وسیعترین چشم انداز و کنترل بادهای شمالی دارد.

طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا طراحی ویلا،معماری ویلا،طرح فوق العاده ی ویلا

خانه ی ویلایی SU

طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا
تحریریه معماری آرل
معمار این ویلای زیبا Alexander Brenner Architekten است. این ویلا در منطقه ی جنوبی جنگلهای اشتوتگارت آلمان قرار گرفته است و از نظر آب و هوایی منطقه ی فوث الهعده ای محسوب می شود.

طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا طرح ویلا،طرح برای ویلا،معماری ویلا

معماری خانه ی ویلایی قایق بادبانی

طراحی ویلا،معماری یلا،ویلای رو به دریا
تحریریه معماری آرل
معماری و معماری داخای این ویلا توسط Robin Monotti Architects انجام شده است. تاکید معمار این ویلا در طراحی بر این بوده است که بیشترین دید نسبت به دریا فراهم شود.

طراحی ویلا،معماری یلا،ویلای رو به دریا طراحی ویلا،معماری یلا،ویلای رو به دریا طراحی ویلا،معماری یلا،ویلای رو به دریا طراحی ویلا،معماری یلا،ویلای رو به دریا

دکوراسیون خانه ی مدرن با تم رنگی خاکستری

تحریریه معماری آرل
کثر خانه های مدرن به استفاده از رنگ های طبیعی و خنثی تمایل دارند که باعث می شود فضایی شیک، امروزی و زیبا تر داشته باشند. ولی باید دقت کرد که مرز بین هماهنگی و هارمونی با ترکیب های از مد افتاده و قدیمی بسیار کم است و کوچک ترین اشتباهی باعث می شود به نتیجه ی دلخواهتان نرسید. Iron Lace خانه ای مثال زدنی از Gestion René Desjardins است که نشان می دهد چطور از رنگ های سرد و موقر در دکوراسیون خانه استفاده کنیم بدون آنکه به نظر زننده و یا خشک برسند.
مجموع ۷۲۱۵ رکورد - در ۵۵۵ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir