021-22901906

معماری آرل

بام سبز

بام سبز، آرل
تحریریه معماری آرل
بام سبز یکی از موضوعاتی است که در معماری بسیار مورد بحث است و با گسترش آپارتمان نشینی و کمبود فضای سبز، بسیار پر رنگ تر شده است. در ادامه تصاویری از بام سبز را خواهید دید.
بام سبز، آرل بام سبز، آرل بام سبز، آرل بام سبز، آرل

بررسی سیستم های رنگی در طراحی داخلی(1)

مبلمان، رنگ، طراحی داخلی، آرل

یک اتاق خالی برای طراح داخلی به منزله ی بوم نقاشی برای نقاش است که طراح داخلی آنرا با رنگ ها ، بافت و الگوها پر می نماید. انتخاب رنگ برای طراحی داخلی یکی از چالش برانگیزترین مباحث می باشد و اغلب طراحان داخلی در این امر بسیار محطاط عمل می کنند.

فضاهای حمل و نقل عمومی پاریس در تسخیر تبلیغات فرهنگی(1)

تبلیغات، پاریس، مترو، آرل

وقتی سال 2011 تبلیغات فرهنگی با عکس هایی از حیوانات متروی پاریس را پر کرد ، برخی منتقدان این ایراد را گرفتند که تبلیغات فرهنگی نباید چنین رک باشد اما شهرداری پاریس این تبلیغات را در سال 2012 هم بدون توجه به نظر منتقدان ادامه داد چرا که از نتایج مثبت آن مطلع شده بود.

معماری، محیط و استرس

معماری، محیط ،استرس، آرل

در میان نظریه های مختلف محیط بیشتر به عنوان عاملی تاثیرگذار بر رفتار انسان فرض می شود. با پیشرفت دانش روانشناسی محیطی دیگر انسان و رفتار او متاثر از محیط نیستند بلکه بر روند شکل گیری محیط اثر متقابل دارند.

آسمان‌خراش‌هایی که امسال تکمیل خواهند شد

بلندترین آسمان خراش های دنیا ، آسمان خراش ، آسمان خراش 2013

در سال جدید میلادی قرار است آسمان‌خراش‌های زیادی در اقصی نقاط جهان افتتاح شوند که رکورد بلندمرتبه ترین سازه‌های جهان را تغییر خواهند داد. در این بین برخی از آنها این پتانسیل را دارند تا به عنوان برترین‌ جهان مطرح شوند. در این مطلب با ده مورد از تازه‌ترین ساختمان‌های بلند بالای جهان که در 2013 میلادی روند ساخت‌شان تمام می‌شود، آشنا خواهیم شد.

نقوش زیبای هندسی بر روی برف‌ها

نقوش زیبای هندسی بر روی برف‌ها
ده ساعتی طول کشید تا «سایمون بک» این نقوش زیبا را طراحی کند. اما به هیچ وجه تصور نکنید که او با برنامه یا نرم‌افزار خاصی این اثر هنری برفی را خلق کرده است؛ بلکه او کمر همت را بالا زده، پا در چکمه‌های زمستانی کرده و خود را به دل برف‌ها زده تا این زیبایی هندسی را بر روی برف‌ خلق کند.

طرح مرموز لومیای نوکیا در پتنت اخیر، آشکار شد

تحریریه معماری آرل
به نظر می‌رسد طرحی از نوکیا که آن را در دسامبر سال 2011 ثبت کرده است، پرده از آینده طراحی تلفن‌های ویندوز فونی سری لومیا نوکیا برداشته است. این پتنت که اخیرا توسط Liveside کشف شده، طرحی را نشان می‌دهد که قبلا در یکی از ویدئوهای نوکیا ،که شامل تعدادی از طرح‌های مفهومی این کمپانی بود، مشاهده شده است.

فراخوان پرتره باغ ایرانی


مؤسسه مطالعات جهان باغ ایرانیان در راستای شناخت بیشتر ویژگی های باغ ایرانی و مشارکت همه علاقمندان در این امر فرهنگی اقدام به برگزاری فراخوان پرتره باغ ایرانی نموده است.

دیتیل برنامه و بودجه

با توجه به اینکه دیتیل و جزیتات برنامه و بودجه مورد استفاده بسیاری از معماران عزیز قرار می گیرد، گروه معماران آرل بر آن شده است تا تمام دیتیل های پر کاربرد را بصورت دسته بندی در سایت قرار دهند. مجموعه دیتیل ها مربوط به هر بخش بصورت جداگانه در یک فایل زیپ قرار داده شده است که شما کاربر محترم می توانید آن را به راحتی دانلود نماید.
فایل های موجود بصورت DWG می باشد که برای هر بخش جدولی که فایل مربوط به آن قرار داده شده تا در صورت نیاز فایل مورد نیاز را دانلود نمایید.

دسته بندی دیتیل و برنامه بودجه

طراحی داخلی دفتر اسکایپ ، بزرگترین شرکت تلفن اینترنتی

طراحی داخلی ، طراحی داخلی اداری ، دفتر اسکایپ

تلفن اینترنتی محبوب اسکایپ در ستاد شمالی آمریکا در منطقه خلیج در پالو آلتو کالیفرنیا قرار دارد. زمانی که طراحی داخلی آن آغاز شد، به کمک پنهان کردن سقف اجازه می دهد طراحی صنعتی سبک تصور شود، در نتیجه افزایش دامنه را برای نوآوری در طراحی بوجود آورد. ویژگی های این سایت شکستن محیط به انواع مختلفی از فضاهای تطبیقی ​​برای دیدار خصوصی است.
طراحی داخلی ، طراحی داخلی اداری ، طراحی داخلی اسکایپ ، طراحی داخلی skyp ، آرل طراحی داخلی ، طراحی داخلی اداری ، طراحی داخلی اسکایپ ، طراحی داخلی skyp ، آرل طراحی داخلی ، طراحی داخلی اداری ، طراحی داخلی اسکایپ ، طراحی داخلی skyp ، آرل طراحی داخلی ، طراحی داخلی اداری ، طراحی داخلی اسکایپ ، طراحی داخلی skyp ، آرل

ایده ای مدرن برای طراحی داخلی

 طراحی داخلی ، معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی تجاری

ایده ای جالب برای طراحی داخلی تجاری ، که برای مغازه و فروشگاه لباس مورد استفاده قرار گرفته است. برای دیدن عکس های بیشتر از این طراحی داخلی به ادامه خبر مراجعه کنید.
 طراحی داخلی ، معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی تجاری  طراحی داخلی ، معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی تجاری  طراحی داخلی ، معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی تجاری  طراحی داخلی ، معماری داخلی ، دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی تجاری

مجموع ۶۲۲۹ رکورد - در ۴۸۰ صفحه
ارتباط با آرل
نشانی : تهران ، میرداماد ، جنب ایستگاه مترو میرداماد، انتهای خیابان کازرون جنوبی ، پلاک 3
تلفن تماس : 6-02122901905
فکس : ۲۲۹۰۱۹۰۷
ایمیل : info@arel.ir به شرکت آرل خوش آمدید.