۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

معماری آرل

دفتر کار بورس و اوراق بهادر

طراحی دفتر کار اوراق بهادر
تحریریه معماری آرل
تمرکز این پروژه بر روی ایجاد فضای مناسب ، کاربردی و ایجاد خلاقیت و جذب استعدادها می باشد. چالش بزرگ طراحی این دفترکار نگهداشتن هویت سازمانی و نمایش هنر کانادای در سازمان است. راه حلی که ارائه شده منطقه بندی کردن فضاهای (سالن ،پذیرش ، کار ، گالری و ... ) سازمان بود که از طریق بازی و صحبت کردن لوازم فضاها با یکدیگر در ارتباط باشند.

دفترکاردفترکاردفترکار

بهترین عکس های ماه آگوست به نقل از نشنال جئوگرافیک

تحریریه معماری آرل
در این بخش بهترین های نشنال جئوگرافیک در ماه آگوست را به نمایش در می آوریم. بعضی از این عکس ها فوق العاده و خارج از حد تصور اند. همانطور که می دانید برای بسیاری از این عکس ها، عکاسان مجبور به تحمل سختی هایی می شوند که مسافرت همیشگی برای یافتن سوژه کمترین آن است.با در نظر گرفتن این موضوع با هم به تماشای این آثار هنری مینیشینیم با این امید که با در نظر گرفتن این نکته، لذت و تاثیر مشاهده ی عکس ها بیشتر شود.

طراحی داخلی آپارتمان مدرن

طراحی داخلی آپارتمان مدرن
تحریریه معماری آرل
قبل از تزئین یا حتی قبل از ساخت ، طراحان متخصص می توانند با استفاده از شبیه سازی یک محیط را به خوبی طراحی و ایجاد کنند. طراحان Viarde اروپای شرقی ، خانه مدرن و براق بدون حرکت دادن یک مبلمان منزل ایجاد کرده اند و نتیجه کار کاملا واقعی و آرامش بخش است که نماینده خوبی از منازل لوکس امروزه است.
شبیه سازی بطوری است که حس واقعی بودن را ایجاد می کند که می توانید از اتاق نشیمن به اتاق خواب برود. با گروه معماری آرل همراه باشید.
طراحی آپارتمان طراحی آپارتمان طراحی آپارتمان طراحی آپارتمان

خانه ی خطی - گروه معماری Patkau - شبه جزیره ی آرامشتحریریه معماری آرل
معمار : گروه معماری Patkau Architects
موقعیت : جزیره ی Spring Island، بریتیش کلمبیا، کانادا
طراحان : John Patkau, Patricia Patkau, Peter Suter
سال پروژه : 2006 تا 2009

نشنال جئوگرافی : عکس های فوق العاده از چشم‌اندازهای زمین

تحریریه معماری آرل
وب‌سایت نشنال جئوگرافیک، به صورت هفتگی عکس‌هایی از چشم‌اندازهای زمین منتشر نموده و کاربران را دعوت می‌کند که کامپیوتر، تبلت و تلفن‌هوشمند خود را با این عکس‌ها زیبا‌تر کنند. تصاویری از چشم‌اندازهای زمین به انتخاب نشنال جئوگرافیک به شما کاربران و معماران عزیز تقدیم می‌شود.
نشنال جئوگرافیک درباره این بخش این‌گونه می‌گوید:
دسکتاپ خود را به کمک تصاویری خیره‌کننده از مسابقات عکاسی زیبا‌تر کنید.
با نگاهی به تصاویر زیر بیش از پیش به شگفت‌انگیز بودن دنیای پیرامون خود پی خواهیم برد.

معماری و طراحی دانشکده مهندسی

دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی
تحریریه معماری آرل
طرح این دانشگده مهندسی توسط گروه معماری Twleve Architects صورت گرفته است.این پروژه در حدود 19500 متر فضای مفید برای: اقامت، و تحصیل را فراهم کرده، و از سرمایه های این دانشکده به شمار می رود. طراحی این محیط به ترویج روش های جدید تدریس و یادگیری، به شهرت این دانشکده مهندسی کمک می کند. فضاهای این طرح شامل: آزمایشگاه های تخصصی، سالن اجتماعات، فضاهای آموزشی انعطاف پذیر رسمی و غیررسمی، در مقیاس های بزرگ می باشد.این دانشکده، به ایجاد فضاهای اجتماعی، مشارکتی و یادگیری کمک قابل توجهی می کند، و دارای فضایی به گنجایش 5000 دانش آموز را داراست.

دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی دانشکده مهندسی،طراحی دانشکده مهندسی

معماری فرودگاه

معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه
تحریریه معماری آرل
گروه معماری 12 معمار (Twleve Architects) که در لندن مستقر می باشند، برنده مناقصه طراحی این فرودگاه در استان روستوف در جنوب روسیه شده اند.این فرودگاه با توجه به نیازهای معماری سبز تعبیع شده است، که راه حل مناسبی برای طراحی در این اقلیم و صرف بودجه مناسب برای چنین بنایی به شمار می رود. این طرح قرار است به تقاضای جابه جایی 5 میلیون مسافر در سال پاسخ دهد. معماری این فرودگاه بر اساس یک طرح مفهومی (کانسپچوال) از ادغام یک پل و مکان های ارتباطات هوایی به وجودآمده که یک فضایی به نام پل آسمان را خلق کرده است.برای مطالعه کامل مقاله،با گروه معمارای آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه معماری فرودگاه،طراحی فرودگاه

دانلود نرم افزار Edraw Max - نرم افزار پلان خانه

نرم افزار پلان،دانلود نرم افزار پلان
تحریریه معماری آرل
نرم افزار Edraw Max، یک نرم افزار ساده و آسان برای کشیدن پلان است. به کمک این نرم افزار، می توانید پلان های سقف، کف، چیدمان اداره و ... را ایجاد کنید. همچنین بیش از 5000 وکتور آماده برای سادگی کار در این نرم فزار وجود دارند.

دانلود کتاب فوق العاده پلان ویلا - نسخه دست آزاد


دانلود کتاب پلان،دانلود پلان،پلان ویلا
تحریریه معماری آرل
پیشنهاد ما به شما این است که این کتاب را دانلود و از آن لذت ببرید. این کتاب شامل 51 پلان با کیفیت است که بصورت دست آزاد می باشد.امیدواریم از دانلود این کتاب لذت ببرید.

بشر،مسئول اصلی گرمایش زمین

آرل،گرمایش زمین
تحریریه معماری آرل
گروهی از پژوهشگران از کشورهای مختلف جهان اعلام کرده‌اند که گرمایش زمین در دهه های اخیر قطعا نتیجه اقدامات بشر بوده است. روز جمعه، ٥ مهر (٢٧ سپتامبر)، شرکت کنندگان در اجلاس بین‌المللی بررسی تغییرات آب و هوا که در استکهلم، پایتخت سوئد تشکیل شده، پس از یک هفته مذاکره و تبادل نظر، نخستین گزارش علمی خود را منتشر کرد. بنا به گزارش، با قاطعیت ۹۵ درصدی می توان گفت که فعالیت انسانی عامل اصلی گرمایش زمین است.برای مطالعه کامل خبر،با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

شطرنج معماران

شطرنج معماران،خلاقیت
تحریریه معماری آرل
شطرنجی برای معماران انگلیسی. شطرنجی که مهره‌های آن را آسمان‌خراش‌ها و بناهای معروف شهر لندن هستند. یان فلود (Ian Fload) و دوستان‌ش با تغییر مهره‌های بازی سنتی شطرنج به شکل بناهای آیکونیک لندن به نوعی تصویر این نمادها را در قالب بازی ساده‌ای در ذهن مخاطب تثبیت می‌کنند. حالا بی‌راه هم نیست بگویند این بازی مشهون از نمادهای فراماسونی شده است. به هر تقدیر Free-Masoner‌ ها بنایان و معمارانی بودند و چنین بازی را به خوبی می‌تواند بازی روزانه آن‌ها باشد . برای مشاهده کامل خبر،با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

طراحی گالري ساكلر سرپنتين توسط زاها حدید

گالري ساكلر سرپنتين زاها حدید
تحریریه معماری آرل
گالري ساكلر سرپنتين شنبه 28 سپتامبر ( 6 مهر 1392 ) به روي عموم بازگشايي مي گردد. اين بناي زيبا كه توسط زاها حديد طراحي شده است، شامل نوسازي فروشگاه باروت مگزين و ساخت يك فضاي الحاقي ِ نئومدرن مي باشد. اين گالري به واسطه ي دكتر مورتيمر و خانم ترزا ساكلر، اينگونه ناميده مي شود و به دليل هديه ي سخاوتمندانه ي بنيادي كه اين دو شخص، موسس آن بوده اند، اجراي اين پروژه ممكن گشته است. در ضيافت تابستانه ي سرپنتين، اين گالري ميزبان هنرمندان و ميهمانان سرشناسي در افتتاحيه خصوصي خود بوده است.برای مشاهده کامل خبر،با گروه معماران آرل در ادامه مطلب همراه باشید.

معماری و طراحی داخلی خانه ی توتم - رضا علی آبادی

تحریریه معماری آرل
معمار : رضا علی آّبادی
موقعیت : تورنتو، کانادا
تیم طراحی : رضا علی آبادی،لیلی سلیمانی
مساحت : 1600 متر مربع
سال : 2013


مجموع ۶۶۴۰ رکورد - در ۵۱۱ صفحه
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
طراحی و اجرا ویلا

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، میرداماد . جنب ایستگاه مترو
انتهای خیابان کازرون جنوبی . پلاک ۳
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱     ۲۱-۲۶۴۰۸۵۲۰-۰۲۱
فکس :       ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir