۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

نویسنده : تحریریه معماری آرل
تاریخ : دوشنبه , ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۴:۱۶
طراحی داخلی ساختمان اداری
تحریریه معماری آرل
طراحی دفتر اداری کولون به تاثیرپذیری از سبک زندگی کره جنوبی و نقاط برجسته به اتمام رسید. سادگی، سهولت و قابیلت های یک محیط مدرن از ویژگی های لایف استایل کره ای در محیط کار محسوب می شود. طراحی شرکت کلون با توجه به فعالیت اصلی این گروه انجام شده که بیش تر بر روی بررسی و کنترل پروژه های مربوط به صنعت تکنولوژی فعالیت می کنند. پس از سال ها فعالیت این کمپانی در صنعت تکنولوژی و چند رسانه ای، طراحی و ساخت یک ساختمان اداری با گنجایش هزار کارمند ضروری شد. مجموعه فوق شامل سه ساختمان می باشد: یک مرکز تحقیقاتی که در 8 طبقه تعبیه شده، یک مجموعه 10 طبقه اداری و فضای گسترده مدیرتی.
طراحی داخلی ساختمان اداری
طراحی ساختمان اداری کلون یک مرکز نوآوری و تحقیقات گسترده است تا عملیات کل کارمندان خود را پشتیبانی کند. مساحت ساختمان 16.500 متر مربع می باشد که سازندگان از مواد سازگار با محیط زیست در دکورهای اصلی آن بهره برده اند. الگویی که برای طراحی داخلی در نظر گرفته شده به صورت یکپارچه در سراسر ساختمان جایگذاری شده تا ساختمان یکپارچکی و نظم بصری در کلیت فضاها را به نمایش بگذارد. رنگ آمیزی ساده و سبک مدرن ساختمان، المانی از سبک زندگی کره ای در محیط کاری آنها می باشد. 
طراحی داخلی ساختمان اداری
پنل های سفید هندسی یک ویژگی تکرارشونده محسوب می شوند که حس یک فضای مدرن و عملکردگرا را به کارمندان خود منتقل می کند. تعبیه پنل های هندسی این اجازه را به طراح داده است تا بتواند در سراسر فضاهای عمومی و گسترده از نور مصنوعی غیرمستقیم بهره ببرد تا جریان حرکتی نورپردازی در سراسر سالن ها و دفاتر قابل لمس و اثرگذار باشد. یکی از مهم ترین بخش های ساختمان اداری، اختصاص فضاهای استاندارد و مناسب به تمام اتاق ها می باشد که به واسطه یک آرایش معمولی با الگوهای خطی ای مستطیل شکل ایجاد نشده اند. بلکه پراکندگی و جریان سیال دکورها، میزها و کانترها این امکان را به کارمندان می دهد تا بدون محدودیت با فضای کاری و همکاران خود ارتباط برقرار کنند.
طراحی داخلی ساختمان اداری
طراحی میزها به صورت 3، 4، و 6 تایی می باشد که با یک الگوی منحنی در فضا چیده شده اند تا مسئولیت پذیری و کیفیت کار را ارتقا دهد. ایجاد گروه های کوچک در محیط کار یک ترفند هوشمندانه برای همفکری و کارهای گروهی در حین کارهای روزمره می باشد، بدون اینکه کارمندان برای یک همفکری کوچک به منطقه یا فضای دیگری بروند. طراحی دکوراسیون داخلی با چنین الگویی سهولت و سرعت اجرای کار را بالا می برد. همچنین دکوراسیون مبلمان به این شیوه کمک کرده تا محل عبور و نشستن بسیار بهینه تر از یک طبقه با الگوی خطی و مستطیلی باشد. 
طراحی داخلی ساختمان اداری
تحریریه معماری آرل
منبع: archdaily.com
تعداد بازدید : ۱۸۱۱
نسخه چاپی :  
ارسال نظرات

نظر شما :

مطالب مشابه
معماری داخلی آپارتمان 28 متری

معماری داخلی آپارتمان 28 متری

طراحی داخلی مدرن توسط Z-AXIS

طراحی داخلی مدرن توسط Z-AXIS

معماری و طراحی داخلی مسکونی - Seaside House

معماری و طراحی داخلی مسکونی - Seaside House

طراحی داخلی 30 نمونه اتاق خواب مدرن به رنگ سفید

طراحی داخلی 30 نمونه اتاق خواب مدرن به رنگ سفید

ساده‌ترین روش‌ها برای رسیدن به معماری دلخواه

ساده‌ترین روش‌ها برای رسیدن به معماری دلخواه

خانه باریک آجری

خانه باریک آجری

مشاوره معماری

برای داشتن فضای کارآمد و زیبا می توانید از مشاوره متخصصین آرل بهرمند شوید

02122901905
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir