۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

نویسنده : تحریریه معماری آرل
تاریخ : سه شنبه , ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۱:۳۹
طراحی ویترین مغازه پوشاک
تحریریه معماری آرل
مهمترین عنصر برقراری رابطه بین مخاطبین و معماری ساختمان، مربوط به نمای بنا می باشد که نظر بیینده را به خود جلب می کند. برقراری این ارتباط وابسته به نوع بنا و کاربری آن (مسکونی، تجاری، اداری، فرهنگی، تفریحی و ...) متفاوت است. حال قصد داریم به بررسی مختصری از ویترین مغازه های پوشاک و لباس اشاره کنیم که چطور بر پیشرفت و جلب مشتری بیشتر تاثیر می گذارد. اولین چیزی که مشتریان از کسب و کار شما درک می کنند طراحی و جلوه ی ویترین مغازه شما می باشد. چرا که به عنوان یک معرف اولیه از محصولات عمل می کند و باید طوری طراحی شود که موجب مکث و توقف رهگذران شود. در این راستا امروزه فروشگاه های بزرگ برای داشتن ویترین جذاب تر با هم به رقابت می پردازند و برای موفقیت بیشتر از ابتکار و خلاقیت بهره می گیرند.

ویترین مغازه لباس با طراحی نامناسب حتی می تواند اجناس خوب را در فروشگاه کمرنگ کند و افراد را از محیط دور نماید پس طراحی متناسب با کاربری و نوع لباس و یا برند فروشگاه از نکات اولیه در طراحی محسوب می شود که اگر با تعادل بصری و ایده های نو و ترکیب رنگ های متناسب همراه شود می تواند بسیار تاثیرگذار و جذاب باشد.
ورودی مناسب  و روشن، عدم تضاد و شلوغی بیش از حد و انتخاب لباس های مناسب  نیز از دیگر عواملی است که می تواند بر تاثیرات ویترین اثر گذار باشد.

یکی از موارد مهمی که در طراحی ویترین و مغازهای لباس و پوشاک برندهای معروف پرادا،منگو،.. مشاهده می شود، سادگی و نمایش محصولات بصورت منحصر بفرد می باشد و از شلوغی و سختن کردن انتخاب برای مراجعه کننده دوری می کنند. 

اگر به دنبال ایده طراحی ویترین مغازه یا فروشگاهتان هستید در ادامه با مشاهده نمونه های متنوع با آرل همراه باشید. 
 
طراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاک
طراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه پوشاک
شرکت معماری آرل با سال ها تجربه در زمینه طراحی و دکوراسیون تجاری آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. با شماره 02122901905 با ما در تماس باشید.

تحریریه معماری آرل
گردآورنده: الهه کاشی
منبع: Arel
تعداد بازدید : ۸۷۵۹۶
نسخه چاپی :  
ارسال نظرات

نظر شما :

مطالب مشابه
25 نمونه طراحی داخلی عینک فروشی

25 نمونه طراحی داخلی عینک فروشی

ساختمان اداری تجاری پارمیدا / کرج

ساختمان اداری تجاری پارمیدا / کرج

معماری مدرن کتابفروشی شهر باستانی شی آن

معماری مدرن کتابفروشی شهر باستانی شی آن

طراحی شوروم خودرو در تهرانپارس

طراحی شوروم خودرو در تهرانپارس

طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه

طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه

معماری مجتمع تجاری Mediacite

معماری مجتمع تجاری Mediacite

مشاوره معماری

برای داشتن فضای کارآمد و زیبا می توانید از مشاوره متخصصین آرل بهرمند شوید

02122901905
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
شرکت طراحی دکوراسیون اداری 
طراحی و اجرای فروشگاه زنجیره ای

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


طراحی و ساخت ویلا
بازسازی ساختمان
اخذ تاییدیه کمیته نما 
طراحی داخلی مطب
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir