۰۲۱-۲۲۹۰۱۹۰۵-۶

نویسنده : تحریریه معماری آرل
تاریخ : يکشنبه , ۱۳۹۱/۱۰/۲۴ ۰۶:۱۴در حالی که بنیاد معماری میرمیران طی سال‌های گذشته به تاثیر عناصر طبیعت (پنج اصل نور، گیاه،‌ آب، خاک و باد) در شکل‌گیری فضای معماری پرداخته است، در سال جاری نیز با توجه به تداوم مسایل زیست‌محطی و پایداری در جهان از یک طرف و گسترش سریع تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات از سوی دیگر، موضوع «معماری فردا» را با سه رویکرد مسکن شهری، تکنولوژی نوین و فضای عمومی شهر، در قالب یک مسابقه بین‌المللی برگزار خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد پیش از این تا نهم بهمن ماه برای ارسال طرح‌هایشان فرصت داشتند که این زمان به دلیل استقبال معماران تا 15 بهمن ماه سال جاری به تعویق افتاد.


در این دوره نیز ترکیب 9 نفره‌ای از داوران شامل ایرج اعتصام، داراب دیبا، علی اکبر صارمی، سید علیرضا قهاری، شهاب کاتوزیان، عباس کیارستمی، محمود گلابچی، پروفسور مارگ (MARG) و حمید میرمیران آثار را مورد قضاوت قرار خواهند داد.

زمان داوری طرح‌ها روز سه‌شنبه و چهارشنبه 24 و 25 بهمن ماه خواهد بود، اما نتایج هیات داوری و اهدای جوایز در مراسم یادمان و جایزه معماری میرمیران در اوایل اردیبهشت ماه 1392 و مقارن با هفته معماری در خانه هنرمندان ایران اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگان باید بتوانند با استفاده از نقشه‌ها، پرسپکتیوها، رنگ‌ها، ایماژهای سه بعدی کامپیوتری و یا عکس ماکت و یا هر روش دیگری به معرفی فضاهای اصلی داخلی و خارجی در رابطه با «معماری فردا» بپردازد.

همچنین از آنجائی که در نظر است تمام طرح‌های منتخب در مراسم یادمان و جایزه معماری میرمیران در نمایشگاه جنبی به مدت یک هفته معرفی و به نمایش عمومی گذاشته شود، لازم است مدارک هر طرح بصورت یک پوستر در قطع Height: 166 x width: 74سانتیمتر به صورت عمودی به همراه خلاصه توضیحات، حداکثر در یک A4 و فایل کامپیوتری محتوی پوستر و متن پروژه ارائه گردد.


همچنین طبق اعلام فراخوان این دوره ،نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب جوایزی شامل 60،30 و 15 میلیون ریال دریافت خواهند کرد و به روال سال‌های گذشته علاوه بر نفرات اول تا سوم، به 10 منتخب دیگر لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در هفتمین دوره از این مسابقه و دریافت لیست مدارک مورد نیاز و نحوه ارائه آن می‌توانند به پست الکترونیکی بنیاد معماری میرمیران به نشانی info@mirmiran-arch.org مراجعه کنند.


تحریریه معماری آرل

تعداد بازدید : ۲۷۸۲
نسخه چاپی :  
ارسال نظرات

نظر شما :

مطالب مشابه
7 ساختمان برنده جایزه RIBA North East 2019

7 ساختمان برنده جایزه RIBA North East 2019

مسابقه ی طراحی المانهای شهری / شهرداری زاهدان

مسابقه ی طراحی المانهای شهری / شهرداری زاهدان

نشست طرح دگردیسی و پایایی مفهوم شهر

نشست طرح دگردیسی و پایایی مفهوم شهر

فراخوان پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران

فراخوان پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران

همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس

همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس

مهلت ارسال آثار مسابقه طرح های دانشجویی

مهلت ارسال آثار مسابقه طرح های دانشجویی "معماران فردا "به اتمام رسید.

مشاوره معماری

برای داشتن فضای کارآمد و زیبا می توانید از مشاوره متخصصین آرل بهرمند شوید

02122901905
مهندسین مشاور معماری
کاردستی با وسایل دور ریختنی
دانلود مرورگر کریپتو تب

عضویت در گروه معماران آرل

بعد از ثبت ایمیل ، حتما از طریق لینک فعال سازی ، عضویت خود را فعال کنید.


معماری و طراحی هتل
طراحی و اجرا ساختمان اداری
طراحی داخلی ساختمان اداری و دفتر کار
تماس با گروه معماران آرل
: تهران ، نیاوران، سه راه یاسر،ساختمان آوا 2،
پلاک 250، طبقه 3، واحد 34
تلفن  :  ۶-۲۲۹۰۱۹۰۵-۰۲۱ 
فکس :    ۲۲۹۰۱۹۰۷-۰۲۱
ایمیل: info@arel.ir