20 فضای اداری که برای کاهش استرس و لذت بیشتردر محیط کار طراحی شده اند

تحریریه معماری آرل
ما بیشتر ساعات کاریمان را در اداره و محیط می گذرانیم و اغلب روزها را در انتظار آخرهفته سپری می کنیم تا بتوانیم آسمان باز را ببینیم و از انبوه ساختمان های بتنی آزاد شویم. خوشبختانه، شرکت های زیادی از این موضوع آگاهند و تلاش می کنند تا با فراهم کردن آسایش و راحتی کارمندانشان به آنها پاداش دهند و برای اطمینان از موفقیتشان، فضایی سرزنده و با نشاط را برای آن ها فراهم کنند چرا که وقتی کارمندان خوشحال و راضی باشند، شانس موفقیت شرکت هم بیشتر می شود. تصور کنید فضای اداری شما محوطه ای پوشیده از چمن برای پیاده روی، اتاقک های خصوصی برای افزایش تمرکز شما و همکارانتان بر نتایج تولیدی و همچنین اتاقی برای خواب نیمروزی وجود دارد، چون شما هر زمانی که خسته هستید باید استراحت کنید!
در این مطلب از آرل طراحی دفترهایی که شما را تشویق می کنند که  تغییرات کوچکی ایجاد کنید تا انگیزه کارمندانتان بیشتر شود و محیط کاری لذت بخش تری داشته باشید را مشاهده خواهید کرد.


Selencky Parsons،در دفترش، برای نگهداری وسایل ، نمایش مدل ها و آویزان کردن گیاهان، گیره هایی از چوب پنبه را به دیوارها اضافه کرده است.


طراحی مشارکتی ازاستودیو ژاپنی Hopp و 07 Beach’ برای دفاتر ویتنام از دفتر گردشگری office E، شامل فضاهای سبز برای استراحت کارمندان می شود.
James Whitaker، معمار لندن، طرحی برای یک فضای استودیویی کم هزینه در آلمان را به نمایش گذاشته است که شامل کانتینرهایی برای هدایت نور خورشید در ساعات مختلف شبانه روز می شود.


سالن کار واقع در دفاتر توکیو توسط  Specht Architects

سالن انتظار در دفاتر Spreetail توسط Perkins+Will 

فضایی برای ایده پردازی و مشارکت در دفاتر Diageo در سنگاپور توسط M Moser Associates


برج اداری سیدنی با هدف افزایش تقاضا برای"کارگران نسل جوان" در یک منطقه در حال توسعه توسط شرکت معماری Grimshaw  طراحی شده تا مبتکرانی را در بخش های خلاقیت ،فناوری و امور مالی جذب کند.


David Chipperfield Architects  ساختمان اداری با "باغ های آویزان" را در سئول، برای دفتر مرکزی  مکعبی شکل Amorepacific، به عنوان نماد زیبایی، طراحی کردند.

اتاق کار در یک شرکت محرمانه انرژی اسرائیلی در Tel Aviv توسطEN Design Studio


معماران GRT دفتر نیویورک را با آشپزخانه صورتی و اتاق استراحتی به رنگ تیره، طراحی کرده اند.

امیدواریم شما هم با گرفتن ایده و توجه به این موضوع که کارمندان در محیط شاد و سرزنده فعالیت داشته باشند، فضاهای اداری با بازده دهی بالایی طراحی کنید.


تحریریه معماری آرل
منبع : yankodesign

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-8251.html