پرسروصداترین طراحی های 2018

تحریریه معماری آرل
تکنولوژی عامل بسیار مهم و تاثیرگذار در روند زندگی هرکسی است.در این مطلب قصد داریم شما را با محبوب ترین محصولات و طراحی ها در 30 روز گذشته آشنا کنیم.محصولاتی که در دنیا بسیار جلب توجه کرده اند.
1. 10 طراحی جالب گیره کاغذ که از سال 1860 تا 1934 الهام گرفته شده و بازطراحی شده است.

2. چاقویی ساخته شده از یک قطعه ضدزنگ فولادی. طراحی یکپارچه و مینیمالیست این چاقو  دارای یک تیغه مسطح با دسته ای متناسب با ارگونومی بدن انسان می باشد که امکان استفاده آسان آن را فراهم می کند.

3. میزی ساده اما چند منظوره: این طراحی متشکل از یک پایه فلزی به شکل X است که قابلیت تنظیم ارتفاع در سه سطح مختلف دارد:میز قهوه خوری،میز غذا خوری و میز مطالعه.

4. طراحی کفشی با لژ بلند توسط نایک با مفهومی که حرکت به سمت آینده را نشان می دهد.این کفش سطحی محکم و براق ،بدون هیچگونه شباهت به سایر طراحی ها را دارد.

5. طراحی یک ساعت زنگ دار که به کاربر خود امکان بیدار شدن با صدای دلپذیر پرندگان را می دهد بدون توجه به آنکه کجا زندگی میکنند می دهد.

6. چاپ بریل با میزیت هایی زیاد همچون استفاده آسان،کوچک و مهم تر از همه مقرون به صرفه. این ورق های بریل از سه ورقه بسیار نازک تشکیل شده که دارای دو وررقه ی بهم متصل و یک ورقه دارای میخچه هایی برای حک نوشته مورد نظر می باشد که با قراردادن دو ورق بر روی آن با ایجاد سوراخ هایی نوشته بجسته می شود.

7. در ابتدا به نظر می آید که یک سشوار معمولی مو است اما تفاوت این سشوار با سایرین در وجود یک مخزن آب برای ایجاد بخار است.


8. طراحی ظاهری متفاوت گیتار برای تجربه ای جدید و حس پیشرفت.در این گیتار 4 سوراخ مثلثی در جلو و عقب برای خروج صدا طراحی شده است.در این طراحی صدا با وضوح و رسایی بیشتر به مخاطبان می رسد.


9. طراحی دوست داشتنی و زیبا در عین حال قدیمی که مجموعه ای از کلید های فلزی است.در این طراحی،امکان تولید موزیک برای شما فراهم شده است.

10. پورتی بسیار سبک و کوچک(مناسب جیب و یا کوله پشتی) که قابلیت استفاده به صورت HDMI و USB-C را داراست.میتوانید به راحتی USB-C را به یک ورودی HDMI تبدیل کنیم.

11. این پروژکتور ها به اندازه کافی کوچک و در عین حال قدرتمند هستند و میتوانند تصویری هم اندازه با صفحه نمایش لپ تاپتان را نشان دهند.شاررژ باتری آن 5 الی 6 ساعت می باشد و به شما این امکان را می دهد که تصویر نمایش گوشی موبایلتان را برای روی یک دیوار نشان دهید.

تحریریه معماری آرل
منبع:yankodesign.com

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-7803.html