طراحی داخلی آپارتمان مدرن

تحریریه معماری آرل
قبل از تزئین یا حتی قبل از ساخت ، طراحان متخصص می توانند با استفاده از شبیه سازی یک محیط را به خوبی طراحی و ایجاد کنند. طراحان Viarde اروپای شرقی ، خانه مدرن و براق بدون حرکت دادن یک مبلمان منزل ایجاد کرده اند و نتیجه کار کاملا واقعی و آرامش بخش است که نماینده خوبی از منازل لوکس امروزه است.
شبیه سازی بطوری است که حس واقعی بودن را ایجاد می کند که می توانید از اتاق نشیمن به اتاق خواب برود. با گروه معماری آرل همراه باشید.
 

تضاد رنگی مبلمان مناسب با خطوط شفاف ، آپارتمان را از حالت تک رنگ بودن خارج کرده است که این شواهد تمایل طراحان به راحتی را نشان می دهد.
 


با قرار دادن فضای نشمین باز که فضای اصلی آپارتمان می باشد افراد می توانند به راحتی از یک نقطه مقابل تلویزیون به آشپزخانه یا فضای غذا خوری حرکت کنند.
 
راهرو یه عنوان یک ضرورت ساخته شده است که توسط آینه و نقاشی های جالب راهرو بزرگتر و دلپذیر تر احساس می شود.
  

شاید مهم ترین اتاق در آپارتمانهای خاص اتاق پروف باشد، این فضا دارای قفسه ها ، فضای مد ، مکانی برای نگه داشتن لباس ها و ... را در خود به خوبی جای داده است.
 

 
 


حمام فضایست که اجرای دقیق آن با طراحی ممکن است دچار مشکل شود. ولی در این طراحی آپارتمان یا استفاده اط دیوارهای خاکستری صنعتی را با شمع به فضای دلنشینی تبدیل کرده است.

نقش روابط بین فضاها را عنصر آتش در این آپارتمان بازی می کند، نزدیک بدون شومینه به زمین و نقطه کانونی مناسب احساس طبیعی تر ایجاد کرده است.

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-778.html