دانلود 1میلیون آیکون برای پروژه های معماری

 
تحریریه معماری آرل
اگر شما به دنبال نمودار، آیکون و آبجکت برای شیت معماری یا پروژه های خود باشید، ناخداگاه ساعت ها وقت را در وِب صرف جستجوی می کنید و همیشه با دو مشکل مواجه خواهید بود. اول اینکه به که مرجع کامل دست پیدا نمی کنید و دوم ممکن است مرجع شما محدودیت هایی همچون نمودارهای پولی یا آیکون با کیفیت پایین را ارائه دهد. لذا ما وبسایتی را معرفی کردیم که شامل کتابخانه ای کامل از آیکون های گرافیکی و معماری است.
بیش از 1میلیون آیکون که توسط جامعه جهانی طراحی شده و با عنوان Icons for Everything در یک کتابخانه آنلاین بارگذاری شده است. دانلود آیکون ها به دو طریق امکان پذیر می باشد: در روش رایگان می توانید آیکون مورد نظر خود را با انتخاب حالت Basic Download دریافت کنید. با این تفاوت که در حالت رایگان این فایل به صورت سیاه و سفید می باشد و امضای طراح آیکون زیر آن قرار دارد. فرمت فایل های رایگان PNG و SVG می باشند.
اما در شیوه دوم (Pro download) با پرداخت یک مبلغ ناچیز می توانید فایل آیکون را رنگی، با کیفیت بالاتر و قابلیت ویرایش بیشتر دانلود کنید.
نحوه دانلود فایل: پس انتخاب آیکون مدنظر می بایست ایمیل و پسوورد ایمیل خود را وارد کرده و بعد از انتخاب Basic Download (رایگان) یا Pro download (پولی) فایل خود را دریافت کنید. 

چرا آیکون ها مهم هستند؟ چون آنها نوعی زبان بصری هستند که یمی توانند ارائه پروژه های شما را تکمیل کنند و این نمادها نیازی به ترجمه ندارد، چون خودشان یک زبان جهانی می باشند. برای دانلود آیکون به لینک سایت زیر مراجعه نمایید.
 
تحریریه معماری آرل
منبع: archdaily.com

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-7546.html