بازی تاج و تخت : آیا راز جذابیت این مجموعه تلویزیونی را می دانید؟

تحریریه معماری آرل
منتظر فصل هشتم و نهایی این سریال با اتفاق های تازه در زمستان باشید.
زمستان و فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت در راه است. شاید بتوان گفت راز جذابیت این حماسه ادبی نوشته جورج آر. آر. مارتین که توانسته موفقیتی عظیم در شبکه های تلویزیونی Sky و HBO کسب کند، در فضاهای واقعی است که این مجموعه تلویزیونی در آن فیلم برداری شده است. برای باززنده سازی فضای دوران قرون وسطی، گروه فیلم برداری این مجموعه در میان شهرهای مختلف SEVILLA در اسپانیا، Girona، Dubrovnik در کرواسی، Fort Manoel در کشور مالت و سرزمین های دور و یخی Vatnajokull در کشور ایسلند سفر کرده اند.

قصر Alcazar of Seville، اسپانیا

شهر Ouarzazate، مراکش

قلعه Torre Minčeta، کرواسی
شاید باور نکنید که یکی از پربازدیدترین سریال های فانتزی سال های اخیر در لوکیشن های واقعی فیلم برداری شده است. فضاهایی شگفت انگیز در گوشه گوشه جهان که بعلاوه قابل بازدید نیز هستند. تنها اندیشیدن به شکوه عجیب قصر Alcazar در شهر Seville یا زیبایی شگفت انگیز پارک ملی Vatnajökull یا حتی طاق Azure Window در مالت می تواند شما را به فضای این داستان بکشاند.

طاق Blue Window، Gozo، مالت

قلعه Klis Fortress، کرواسی

صحنه مسابقات گاوبازی Seville، اسپانیا
و البته که اینها تنها عامل موفقیت این مجموعه تلویزیونی نبوده و این سریال بخش زیادی از موفقیت خود را از طریق کانال های شبکه های اجتماعی کسب کرده است. افرادی را نیز می توان یافت مانند Andrea david (@filmtourismus) که یک بلاگر و عکاس فعال در زمینه توریست است و تصمیم گرفته که تمرکز خود را بر صنعت توریسم فیلم گذاشته و در سرتاسر اروپا سفر کند و صحنه های فیلم ها را با لوکیشن های واقعی تطبیق بدهد. در ادامه برخی از پست های او را مشاهده خواهید کرد: 


اندکی پیش شبکه HBO اعلام کرد که فصل هشتم و آخرین فصل از سریال بازی تاج و تخت در سال 2019 منتشر خواهد شد. فصل نهایی این سریال تنها از 6 قسمت تشکیل شده و خواننده بریتانیایی Ed Sheeran نیز بازیگر مهمان این فصل خواهد بود.
و یک خبر تازه در مورد این سریال:
امسال هر یک از کاراکترهای این مجموعه در محیطی کاملا متفاوت خواهند بود و در حال حاضر تمام عوامل این مجموعه در فضایی حضور دارند که تاکنون هیچ وقت نبوده اند. جذابیت آن در این است که ببینید چگونه آنها با چنین موقعیتی کنار می آیند و این هم آخرین تصویر برای طرفداران این سریال که بتوانیم آنها را خوشحال کنیم. با ما همراه باشید.

پارک ملی Vatnajökull، ایسلند

خیابان The Dark Hedges، ایرلند

تحریریه معماری آرل
منبع: archilovers.com

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-7243.html