سیستم مدولاری که کیفیت دکوراسیون محل کار و زندگی شما را ارتقاء می دهد

 
تحریریه معماری آرل
سیستم دکوراسیون مدولار Bene امکاناتی را در اختیار کاربران حرفه ای قرار داده که محیط کار خود را به فضایی برای زندگی، طراحی، استراحت و تنفس مدیریت کنند. طرح مینیمالیستی و هوشمند این سِت منعطف به شما اجازه می دهد تا محیط کار و زندگی خود را با توجه به نیازهای شخصی و حرفه ای هماهنگ کنید و دکوراسیون محیط کار یا زندگی خود را جذاب تر نمایید. جداول، قطعه ها، یراق ها، اتصالات و لوازم جانبی این سیستم به شما امکان می دهد تا میزی برای اتاق کار خود درست کنید، و با تغییر ساده و سریع، همین میز را به عنوان ناهارخوری مورد استفاده قرار دهید.

خصوصیت یکپارچه سازی این سیستم هوشمندانه نقش بسزایی در ارتقا فرایند فعالیت های فردی یا گروهی شما دارد. توماس فیچر طراح این سِت دکوراسیون با تأثیرپذیری از ادغام روند کار و زندگی، ترکیبی هوشمند از دکوراسیونی را ارائه نموده که می تواند در فضای محدود مورد استفاده قرار داد و از فضای کافی برای ذخیره سازی و سیرکولاسیون استاندارد در محیط بهره مند شد. 

سیستم فقسه بندی استودیو Bene به منظور حداکثر انعطاف پذیری در فضا طراحی شده است. در چند مرحله ساده می توانید عناصر و اتصالات منفرد را به وسیله ساده ترین پیچ ها یا ریسمان های فلزی باز کنید یا ببندید. ویژگی اصلی این سیستم ثبات بالا و کیفیت آن در مواقع جابجایی قفسه ها، سطوح و اتصالات آن می باشد که با تغییرات زیاد دچار آسیب های مرسوم (مانند هرز شدن اتصالات و اکسسوری) نمی شود. به طور کلی شما میز، قفسه یا طبقاتی در اختیار دارید که می توانید هر طور دلتان خواست آن را بسازید، مانند لگو.تحریریه معماری آرل
منبع: bene.com

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-7084.html