پروژه های خود را در جایزه فستیوال معماری 2018 ثبت کنید

تحریریه معماری آرل
وقت آن است که زمان بندی طراحی و اجرای پروژه های خود را آغاز کنید. جشنواره بین المللی معماری (World Architecture Festival Awards) در 11 سالگی خود به سر می برد و این بار توسط مسئولین آمستردام را به عنوان برگزارکننده فستیوال خود در سال 2018 برگزیده است. فستیوال جهانی معماری در تاریخ 28 تا 30 نوامبر (7 الی 9 آذر 1397) برگزار می گردد. برگزارکنندگان این فستیوال انتظار دارند بیش از 500 نمونه طراحی و معماری در این مسابقه در 30 بخش مختلف به رقابت به بپردازند. این رویداد معماری به مدت دو سال در شهر تاریخی هلند برگزار می گردد و سپس به برلین منتقل می گردد. 
جشنواره بین المللی معماری بزرگترین رویداد معماری در دنیا به شمار می رود که تمام پروژه های معماران به صورت اجرایی حضور دارند و توسط داوران به صورت زنده و کامل بررسی می گردند. انتظار می رود که امسال نیمی از 120 داور مسابقه را خانم ها تشکیل دهند.
ساختمان های تکمیل شده امسال توسط داوران بنامی همچون: مدیر شرکت معماری MVRDV ناتالی دِ ورس، سِر دیوید آدایف، لی ژیانک و معاون رئیس دانشگاه هاروارد، محسن مصطفوی مورد تحلیل می شوند. همچنین هیئت WAF جوایز برای پروژه های کوچک را در نظر گرفته که شامل موضوعاتی مانند: بهترین استفاده از رنگ، بهترین استفاده از چوب، عکاسی، نقاشی و پروژه های دانشجویی می باشد.
جوایز WAFX هم به پروژه هایی اختصاص می یابد که مسائل مربوط به معماری طی چند سال آینده را تحت تأثیر قرار می دهند و به نوعی به پروژه های آینده اختصاص می یابد. همچنین امسال برای اولین بار جایزه ای در بخش تحقیقای WAFX اختصاص داده شده که به مسئله محیط زیست و آب اختصاص داده شده است. جایزه 10 هزار پوندی این بخش از طرف  بنیانگذر WAF تأمین می گردد.
شرکت کنندگانی که تا قبل از تاریخ 20 آوریل (31 فروردین 97) ثبت نام کنند می توانند از رتبه بندی زودهنگام این مسابقه بهره ببرند. برای بروز بودن از تمام اخبارهای این رقابت به لینک زیر مراجعه نمایید. تحریریه معماری آرل
منبع:archdaily.com

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-6986.html