ویژه برنامه آرل در نوروز 96

تحریریه معماری آرل

نوروز ایامی‌است طلایی! گاهی برای سفر، گاهی برای مهمانی، گاهی برای کسب دانش، گاهی برای تماشای فیلم و گاهی برای تغییر! و امسال می‌تواند ایام طلایی باشد برای تغییر... در ایام  نوروز می‌توانید در سفر و یا مهمانی در کنار استراحت و تفریح یک تغییر بزرگ را نیز تجربه کنید. این تغییر می‌تواند، تغییر در آینده شغلی شما باشد یا تغییر در یکی از مهارت‌های کاربردی شما و یا حتی تغییر در شیوه نگرشتان!
احتمالا شما هم بر سر دوراهی تفریح در ایام عید و یا پیگیری علاقه مندی های خود در این ایام هستید. اینکه در این ایام کنار خانواده باشید یا به یادگیری و کارهای خود بپردازید، می‌تواند چالش این روزهای شما باشد.

سایت معماری آرل در نوروز 96 مطالب مفید و مستند های مهندسی و معماری را ارائه خواهد داد، مستند های از روند ساخت ساز و مهندسی بناهای بزرگ و معروف که دید شما را در انجام طراحی و پروژه های خود تغییر می دهد. در این مستندها شاهد خواهید بود، چگونه مهندسین با ترکیب تکنیک های علمی بکار رفته در عناصر مختلف توانسته اند طرح های پیچیده معماری را اجرا کنند و اثری خارق العاده خلق نمایند. در مجموعه مطالب نوروز 96 آرل، مستندهای شامل روند ساخت و ساز موزه گونگهایم از لوید رایت، نحوه شکل گیری مدرسه باهاوس، بررسی برج عرب ، شهر بزرگ جاکاراتا و نمونه های از این قیبل را مشاهده خواهید کرد. در نوروز 96 همراه آرل باشید...

تحریریه معماری آرل
 


لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-5917.html