بزرگترین شرکت معماری و طراحی ساختمان

معرفی مختصر شرکت معماری آرل

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است. شرکت آرل با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و ... ارائه دهد.
از جمله کارهای معماری انجام شده توسط شرکت معماری آرل می توان طراحی و اجرای 200 نمایندگی سامسونگ در ایران ، طراحی و نظارت بیش از 700 شعبه از شعب بانک ملت ، پروژه بهاران نفت ، شهرک مسکونی شرکت نفت، شهرک ویلایی کلاچای و بسیاری دیگر در زمینه معماری اشاره کرد.

معماری ، هنر سازماندهی فضای مطلوب برای زندگی است.

فرقی نمیکند این فضا، ترکیبی پیچیده از انواع احجام هندسی باشد یا طراحی ساده و بی تکلف که با احترام به منظر و طبیعت اطراف انجام شده است.

طراحی و اجرای فضاهای فرهنگی

در طراحی فضاهای فرهنگی سه فاکتوراساسی، داشتن کانسپت منحصر بفرد، نورپردازی و نحوه نمایش اشیاء حائز اهمیت است، آرل در طراحی های خود سعی می کند فضا را به گونه طراحی کند تا در بهینه ترین حالت ممکن زیبا و کاربردی باشد، از دیگر موارد مهم در طراحی فضاهای فرهنگی دسترسی و سیرکولاسیون بنا باشد.

مشاهده پروژه های فرهنگی

طراحی و اجرای فضاهای تجاری (ریتیل)

گروه معماری آرل تکوینی در زمینه طراحی فضاهای تجاری در ایران و خارج از ایران با شیوه های طراحی مقتصدانه جهت کاهش هزینه های کارفرما ارائه داده است. این گروه یکی از بزرگترین مجری های پروژه های فروشگاه های تجاری سامسونگ می باشد که در تمام استان های ایران فعالیت داشته است. گروه معماری آرل علاوه بر ساخت و اجرای تمام عناصر فروشگاه های سامسونگ در طول 15 سال گذشته، تمام عرصه های تجاری با کاربری های متفاوت را در رزومه خود ذخیره کرده است. در ادامه می تواند چکیده ای از طراحی و اجرای پروژه های تجاری که توسط گروه معماری آرل انجام شده را مشاهده نمایید.
مشاهده پروژه های تجاری

طراحی و اجرای فضای اداری

 آرل، پروژه های بسیاری را در زمینه طراحی، معماری داخلی اداری  و اجرای فضا های اداری با انواع کاربری ها در کارنامه خود به ثبت رسانده و مدعی است در این زمینه کوله باری از تخصص و تجربه را بر دوش می کشد. این سازه ها از یک سو با اختصاص دست کم یک سوم از زندگی شهروندان در خود، خانه دوم شهروندان به حساب می آیند و از سوی دیگر با پراکندگی در سرتاسر شهر و نیز تنوع کاربری خود خلاقیت، تجربه و تخصص زیادی را در طراحی خود می طلبند. لحاظ دانستن مواردی از این دست، این مجموعه را بر آن داشته تا با بهره گیری از معماران و مهندسان مجرب و متعهد خود به ایده هایی ناب دست یابد و فضاهایی را طراحی کند که القاء کننده صمیمیت و گرمای خانه برای مالکین و کارکنان این ساختمان ها بوده و نیز فضایی مطلوب  برای مشتری و کارفرما فراهم آورد و همزمان در هماهنگی و هارمونی مناسب با بافت جغرافیایی سازه مربوط باشد.
مشاهده پروژه های داخلی - اداری

طراحی و اجرای شعب بانک

شرکت آرل با انجام طراحی و اجرای تعدادی از بانک های پیشرو ایران از جمله بانک ملت، بانک ملی و پست بانک اکنون در زمینه طراحی داخلی دفتر مرکزی و شعب بانک ها تخصص دارد. تیم ما همواره مسئولیت ارائه پیشرفت های چشمگیر در عملکرد شغلی، میزان رضایت مشتری و همچنین کمک به آنها در دستیابی به اهداف خود را بر عهده داشته است. ارتقاء برند، راحتی، زیبایی شناسی، کاربران، فرایندها و محیط از جمله پارامترهای اساسی در طراحی و معماری بانک می باشند. معتقدیم که طرح های ما بهتر است شناسه بصری را که مطابق با شناسه سازمانی بانک ها است، تعریف کنند.
مشاهده طراحی داخلی شعب بانک

طراحی و اجرای فضای مسکونی

مجموعه آرل، در زمینه طراحی و اجرا در کلیه مقیاس های مسکونی، از آپارتمان، سوئیت و خانه های شخصی تا مجتمع های مسکونی لوکس و مرتفع دارای تخصصی می باشد. معماران ما بهترین دانش و درک عملی از عادات فرهنگی را در طراحی فضای داخلی مسکونی به اشتراک می گذارند. ما از موثرترین و خلاق ترین پاسخ ها برای حل چالش های انواع مختلف مسکن در زمینه های متنوع فرهنگی و محیطی استفاده می کنیم. در نظر گرفتن طراحی داخلی به عنوان اینکه چگونه فضاها را تجربه می کنیم، آن را به یک بخش قدرتمند برجسته در زندگی روزمره ما تبدیل می کند که بر نحوه زندگی، کار، بازی و حتی بهبودی تأثیر می گذارد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا طراحی های داخلی ایجاد کنیم که همه راحتی، کارایی و زیبایی مورد نیاز سرعت را به وجود آورد.
مشاهده پروژه های مسکونی

طراحی هتل :

هتل ها مهم ترین عناصر مناطق گردشگری به شمار می روند و طراحی هتل و یا محل اقامت برای یک منطقه گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. دلیل این اهمیت رشد اقتصادی و فرهنگی است که در صنعت توریسم و گردشگری نهفته است. مهم ترین ویژگی طراحی داخلی هتل طراحی لابی، طراحی اتاق ها، تقسیم بندی فضا، و زیبایی هر چه بیشتر عرصه هاست. همچنین سبک معماری هتل، یکپارچه بودن فضاهای داخلی و بیرون، محوطه هتل و دسترسی راحت و عملکردی به تمام امکانات هتل از وظایف طراح ومعمار می باشد.
مشاهده پروژه های اقامتی-تفریحی

طراحی و اجرای فضای درمانی (طراحی کلینیک پزشکی)

فرقی نمی کند که معمار یک خانه مسکونی می سازد یا یک فضای عمومی یا این که شهر را طراحی و ساماندهی می کند. معماری محدود به ساختمان نیست، مربوط به در و دیوارها و فضای سبز کوچه و خیابان ها هم می شود. معماری در تمام لحظه های زندگی با روح و روان انسان ها ارتباط دارد و درصورت توجه علمی و اصولی می توان با قاطعیت کامل گفت معماری خوب با همه زیر شاخه هایش یکی ازعوامل مهم برای داشتن جامعه ای فعال و پویا همراه با شهروندانی شاد و پرانرژی است.
مشاهده پروژه های درمانی

با گروه معماران آرل تماس بگیرید تا از تجربیات و مشاوره رایگان شرکت بهرمند شوید

تلفن تماس  : ۶ -۲۲۹۰۱۹۰۵
فکس : ۲۲۹۰۱۹۰۷
ایمیل : info@arel.ir
نشانی : تهران، نیاوران، خیابان دکتر باهنر، بعد از سه راه یاسر، ساختمان آوا 2، پلاک 250، طبقه سوم، واحد 34


صفحه ما در گوگل ، درباره آرللینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-581.html