کارت ویزیت افراد مشهور
کارت‌های ویزیت Business Card در عصر فیس‌بوک، LinkedIn و گوشی‌ها هوشمند، رفته‌رفته کارایی خود را از دست می‌دهند و شاید تا چند وقت بعد، کاملا به چیزهایی تاریخی و غیرضروری تبدیل شوند. آن زمان کافی است که مثلا گوشی‌هایتان را به هم نزدیک کنید تا اطلاعات مورد نیاز وارد اپلیکیشن شخص مورد نظرتان شود. همین حالا هم چنین اپلیکیشن‌های ساخته شده‌اند، اپلیکیشن‌هایی مثل «بامپ»
از نظر تاریخی، کارت ویزیت، نخستین بار در قرن هفدهم در اروپا ظهور پیدا کردند، در آن زمان هنگامی که یک شخص مهم یا سرمایه‌دار به شهر یا خانه‌اش بازمی‌گشت، برای اطلاع دادن بازگشت او از این کارت‌ها استفاده می‌شد.
اما در قرن نوزدهم، دیگر طبقات متوسط جامعه هم به صورت معمول از کارت ویزیت استفاده می‌کردند. در قرن هجدهم و نوزدهم معمول بود که هر زمان شخصی می‌خواست به افتخار دیدار بانو یا آقای خانه نائل شود،‌ در ورودی، کارت را به مستخدمین می‌داد تا کارت را برای ملاحظه و صدور اجازه به نزد آقا یا بانو ببرند.
بریتانیا نخستین کشوری بود که کاربری این کارت‌ها را تغییر داد و شروع به استفاده از آنها برای معرفی خدمات تجاری و بازرگانی کرد که یک فرد می‌توانست ارائه کند.
در این پست می‌خواهم کارت ویزیت تعدادی از افراد مشهور را به شما نشان بدهبم همراه گروه معماری آرل باشید.


- کارت ویزیتایزاک آسیموف: این کارت به تازگی پیدا شده است:


- کارت ویزیت آبراهام لینکلن:


- کارت ویزیت اینشتین:
- کارت ویزیت والت دیزنی:

- کارت ویزیت ویلبر رایت:


- کارت ویزیت فروید:
- کارت ویزینت نیل آرمسترانگ:


- کارت ویزیت آرنولد شوارتزنگر:


- کارت ویزیتچاک جونز (انیماتور مشهور):


- کارت ویزیت بیل گیتس:- کارت ویزیت استیو جابز:- کارت ویزیتفیدل کاسترو:- کارت ویزیت مارک زاکربرگ (با سانسور!):- کارت ویزیت باراک اوباما:- کارت ویزیت لری پیج:
- کارت ویزیت ماکسیم گورکی:- کارت ویزیت اوان ویلیامز (مؤسس توییتر):- کارت ویزیت استیو وزنیاک:

خب، اینها کارت‌های ویزیت آدم‌های مشهور بودند، اما آدم‌های غیرمشهور هم می‌توانند کارت‌های ویزیت بسیار خلاقانه و زیبایی داشته باشند.

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-549.html