جاذبه های گردشگری: 15 روستای زیبای اروپایی

مترجم: مهرداد نجیب زاده
قاره اروپا مهد دهکده ها و رستاهای زیبایی است که در کدام بر اساس سبک معماری مهمی در کشور خود شکل گرفته اند. بسیاری از این دهکده ها مربوط به دوران تاریخی مهمی بوده و سبک معماری های مختلفی اعم از قرون وسطی، رنسانس، بیزانس، صدر مسیحیت، یونان باستان و حتی مدرن در طراحی و شکل گیری آنها تأثیرگذار بوده است. با گذر زمان این دهکده های منحصربه فرد پیشرفت کرده و شرایط زندگی مدرن امروزی به درون ساختار صنعتی آنها نفوذ کردند، اما ظاهر و حس موجود در این مکان ها به شیوه گذشته خود باقی مانده و فضای زمان خود را به بازدیدکنندگان منتقل می کند. اگر برنامه ای برای سفر به اروپا دارید، این مکان ها را ند نظر خود قرار دهید.

تلارو، ایتالیا (Tellaro,italy)بایبوری، انگلستان (Bibury,england)هالستات، اتریش (hallstatt,austria)فولگندرس، یونان (Folegandros,Greece)کولمار، فرانسه (Colmar,France)رین، نروژ (Reine,Norway)تلک، جمهوری چک (Telc,Czech Republice)آلباراسین، اسپانیا (Albarrasin span)پوسیسکا، کرواسی (Pucišca, Croatia)کونگ، ایرلند (Cong,Irland)گورویرس، سوئیس (Gruyeres, Switzerland(


 
بلِد، اسلونی (Bled,Slovenia)اوبیدوس، پرتغال (Obidos,Portugal)گواردا، سوئیس (Guarda,Switzerland)گیثورن، هلند (Giethoorn,Netherlands)


تحریریه معماری آرل
منبع: beautifullife.info

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-5129.html