طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب: بررسی 8 ایده
تحریریه معماری آرل
در طراحی داخلی یک خانه، یکی از مهمترین بخش ها، اتاق خواب است. طرح و نحوه دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب، از جمله مسایلی است که همواره ذهن طراح و مالک را به خود مشغول می کند. هر کارفرما، سلایقی دارد که دوست دارد در فضای زندگی خود و بویژه اتاق خواب خود اعمال نماید و از طرف دیگر هر طراح نیز ایده ها و تجربیاتی دارد که می داند در طرح خود باید آنها را اعمال نماید. به اجماع رسیدن کارفرما و طراح یکی از سخت ترین و مهم ترین بخش های یک پروژه ی معماری و معماری داخلی است. با این توضیح برای شما چه به عنوان طراح و معمار داخلی و چه کسی که قصد طراحی اتاق خواب خود را دارد، 8 طرح متفاوت، مدرن و جذاب را در نظر گرفته ایم. با آرل همراه باشید تا با هم به بررسی این طرح ها بپردازیم.
اگر شما کسی هستید که قصد طراحی و یا تعویض طرح اتاق خواب خود را دارید و از طرح اتاق خواب خود خسته شده اید، بهتر است سلایق خود را روی کاغذ بنویسید و نمونه هایی از طرح هایی که ی پسندید را پیدا نمایید. در این راستا ما در وب سایت آرل با بررسی طرح ها نو نمونه های طراحی متفاوت قصد کمک به شما را داریم تا طرح مورد نظر خود را پیدا نمایید. برای مشاهده ی نمونه طرح های بیشتر می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

طراحی داخلی خانه


و اگر طراح هسیتد می توانید از طرح های ارائه شده در زیر ایده بگیرید و بر تجربیات خود بیفزایید. به عنوان مثال در طرح هشتمی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، سرویس خواب با کل اتاق توسط یک خط به همبستگی رسیده است.

1 - طرح اول : Sergey Procopchuk
طرح دوم: Image Box Studios
طرح سوم: Yovo Bozhinovski


طرح چهارم: Anton Biytsev
طرح پنجم: Anna Fedyukina


طرح ششم: George Nijland

طرح هفتم: Alina Vagapova
طرح هشتم: Who Cares?! Design


شما به عنوان طراح یا یک کاربر، کدام طرح را بیشتر می پسندید و اگر طرحی را نمی پسندید، دلیل این امر چیست؟


تحریریه معماری آرل
منبع: HOME-DESIGNING

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-2707.html