بررسی طراحی داخلی 10 آشپزخانه مدرن، خلاقیت طراحتحریریه معماری آرل
اگر در گذشته همراه آرل بوده باشید، حتما بخاطر دارید که بارها و بارها به بررسی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن، اتاق خواب و ... پرداختیم و در هر مطلب چندین نمونه ارائه شده اند. در این بخش، برای طراحان عزیز و همراهان همیشگی آرل، مطلبی را در نظر گرفته ایم که بررسی و مقایسه ی 10 آشپزخانه می پردازد. 10 آشپزخانه که بر اساس سبک مدرن دکوراسیون داخلی شده اند و از هر طرح چندین عکس عرضه خواهند شد تا از زوایای متفاوت بتوانید طرح ها را بررسی نمایید. شاید نکته ای خلاقانه در این طرح ها، بتواند در طراحی شما تاثیر گذارد و هدف ما در آرل همین است. با آرل همراه باشید.

1- تصویر سازی: isual Method

این آشپزخانه از یک طراحی مدرن بهره می برد و وسایل استفاده شده در آن نیز کاملا منطبق بر تکنولوژی روز هستند. دستگاه های تمام اتوماتیک در طراحی مدرن، یک آشپزخانه ی رویایی را ساخته اند.

2 - تصویر سازی: Timothy Vishnjakov

در آشپزخانه ی دوم، رنگ های متضاد روشن و تیره استفاده شده اند. نکته ی مهم سادگی فضا است و نکته ی حائز اهمیت دیگر، استفاده از سبک اوریگامی است.

3 - تصویر سازی : Max Kasymov

این آشپزخانه از پالت رنگ های گرم بهره گرفته است و حس زندگی را منتقل می کند.

4 - تصویر سازی: Olga Kotovaدر این آشپزخانه استفاده از رنگ ها کمی خلاقانه تر است.

5 - تصویر سازی: Natalia Tsetsulinaاستفاده از رنگ لیمویی نکته ی قابل توجه در طراحی این آشپزخانه است و فضایی کارتونی مانند ایجاد نموده است و با فضایی رنگارنگ و مفرح روبرو هستیم.

6 - تصویر سازی: Oleg Malihinدر این آشپزخانه، با یک فضای گرم و راحت روبرو هستیم.

7 - تصویر سازی: Elena Gorensteinطراحی داخلی این آشپزخانه، مدرن زیبا و نسبتا سرد است که بنا بر سلیقه و ذائقه ی کارفرما طراحی شده است.

8 - Alexander Shabalin

طراحی داخلی این آشپزخانه روشن و مدرن است و از سبک مینیمال برای طراحی بهره گرفته شده است.

9 - تصویر سازی: Nikita Ryazkho

طراحی داخلی این فضا نیز بر اساس استفاده از رنگ های متضاد و روشن پایه ریزی شده است. حس وجود چوب، حس زندگی را در این آشپزخانه جاری خواهد کرد.

10 - تصویر سازی: Elena Ponomarenkoدر این طرح نیز، با یک فضای ساده، باز، مینیمال روبرو هستیم. فضا کاملا صاف و به دور از هرگونه حرکت منحنی است و شاید حس راحتی را به شما منتقل نکند.


تحریریه معماری آرل
منبع: HOME-DESIGNING

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-2349.html