طراحی داخلی 7 آشپزخانه، مینیمال و مدرن


تحریریه معماری آرل
در این بخش به بررسی طراحی داخلی 7 آشپزخانه که به سبک های مینیمال و مدرن طراحی شده اند، خواهیم پرداخت. تمامی این طرح ها اجرا شده اند و مبلمان آشپزخانه شامل میز ناهارخوری نیز در این طرح ها حضور دارند تا طراحان عزیز، با مرور این طرح ها، با آشپزخانه هایی که در عین سادگی زیبا هستند، بیشتر آشنا گردند. این آشپزخانه ها، همگی بخشی از طراحی داخلی کامل واحدهای مسکونی هستند که شما می توانید طراحی کامل واحدها را نیز مشاهده نمایید. با آرل همراه باشید.
شما به عنوان طراح، طراحی داخلی کدام آشپزخانه را، صرفنظر از طرح و ملزومات بقیه ی قسمت های خانه انتخاب می کنید؟ به نظر شما کدام طرح کاربردی تر است؟ همانظور که در طرح ها می بینید، در برخی از آنها، میز ناهارخوری با سینک ظرفشویی یکسره هستند و این امر، مزایا و معایبی خواهد داشت. نظر شما راجع به استفاده از چوب به جای فلز برای سینک و میز ناهارخوری و سایر بخش های آشپزخانه چیست؟


2 - A huge kitchen island/dining table takes center stage in this apartment in Brazil ( برای مشاهده ی طراحی داخلی کامل آپارتمان اینجا کلیک نمایید)
3 - The Villa Geldrop by Hofman Dujardin Architects ( برای مشاهده ی طراحی داخلی کامل آپارتمان اینجا کلیک نمایید)
4 - Colizza Bruni designed a jumble of homes clad in metal siding ( برای مشاهده ی طراحی داخلی کامل آپارتمان اینجا کلیک نمایید)
5 - E3 House by Natalie Dionne Architecture ( برای مشاهده ی طراحی داخلی کامل آپارتمان اینجا کلیک نمایید)
6 - House in Yoro by Airhouse Design Office ( برای مشاهده ی طراحی داخلی کامل آپارتمان اینجا کلیک نمایید)
7 - Shino House by Kimura Matsumoto Architects ( برای مشاهده ی طراحی داخلی کامل آپارتمان اینجا کلیک نمایید)
نظرات گرانبهایتان در مورد طراحی داخلی این آشپزخانه ها، با ما و سایر معماران در میان بگذارید.


تحریریه معماری آرل
منبع: CONTEMPORIST

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-2290.html