دیافراگم پنج شنبه: تصاویر منتخب هفته برگرفته از THEMOST10نویسنده: مریم اصلانی
اگر همراه آرل باشید، می دانید که هر هفته، یک شنبه ها و پنج شنبه ها، ویژه نامه های دیافراگم آرل منتشر می شود. این مجموعه که برگرفته از کوشش دوستان در تحریریه ی زومیت است، مجموعه ای فاخر از بهترین عکس هایی است که توسط عکاسان حرفه ای و غیر حرفه ای گرفته می شود. عکاسی، انتخاب سوژه و گرفتن عکس های هنرمندانه، می تواند بهترین راهگشا برای معماران در زمان تفریح باشد. این هفته نیز، این مجموعه تقدیم حضور همراهان آرل می گردد.
حتماً لازم نیست عکاسی خبره باشید تا موفق به ثبت لحظاتی تماشایی و خاطره‌انگیز شوید، در واقع تنها کافی است در زمان و موقعیت درستی قرار گرفته و به موفقیت دست یابید. در ادامه و همراه با شما به تماشای مجموعه عکس‌هایی ‌خواهیم نشست که درستی این قانون را به اثبات می‌رسانند. با ما همراه باشید.

بله، گاهی اوقات تنها كافي است در زمان و مکانی مناسب حضور داشته باشید تا شانس ثبت لحظه‌ای دیدنی و البته تک نصیب‌تان شود، و البته در این میان ابزار شاید آن قدرها حائز اهمیت نباشد، اینکه از تلفن هوشمندتان استفاده می‌کنید یا یک دوربین معمولی تفاوت چندانی ایجاد نخواهد کرد، مهم شانس و البته برخورداری از کمی ذوق است. ممکن است پیش از این واژه "سر بزنگاه" را شنیده باشید، می‌توان گفت شاید این بهترین تعریف برای این گونه تصاویر باشد. تصاویری که در لحظه‌ای خاص شکار شده و صحنه‌ای دیدنی را به معرض نمایش می‌گذارند.

در گشت و گذاری در فضای مجازی، گالری‌های متعددی را مشاهده خواهید کرد که تصاویری از این نوع ارائه داده‌اند. این بار ما نیز سری به یکی از این گالری‌ها زده و مجموعه عکس‌های جالب آن را در این بخش و با شما به اشتراک می‌گذاریم.

در نهایت مقصد شما آن قدرها مهم نیست، تنها باید شما و دوربین‌تان هشیار و مراقب و در کمین فرصت‌های بادآورده باشید. امیدوارم از مشاهده‌ی این تصاویر لذت برده و در ضمن فراموش نکنید عکس‌های شکار شده خود را با ما و دیگر دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

تحریریه معماری آرل
نویسنده: مریم اصلانی
منبع: THEMOST10


لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-1890.html