طراحی داخلی عالی ، 5 آپارتمان

تحریریه معماری آرل
طراحی داخلی 5 آپارتمان را از چند گروه معماری متفاوت با طراحی های مدرن و ساده جمع آوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما معماران عزیز قرار بگیرد.
در این آپارتمان ها از ترکیب رنگی سفید با طرح های چوب ، استفاده رنگ قرمز در طراحی و سبک مینیمال مورد استفاده قرار گرفته است.
استفاده از طرح چوب پرنگ در دیوارها و کف، و ترکیب آن با رنگ سفید از گروه معماری arhform فضای دلنشین و گرمی را ایجاد کرده است. سالن پذیرایی با فرش کرک دار زینت داده شده و روشنایی جسورانه ای در فضا صورت گرفته است.
عنصرهای براق ، سیاه و سفید و پرده های سفید بکار رفته رنگ پریدگی دیوارهای سفید را کاهش داده است.

     
آپارتمان دوم توسط ادوارد Caliman طراحی و در شهر لیدز انگلستان واقع شده است. در این آپارتمان از مبلمان خاص با طراحی مدرن ایتالیایی و لوسترهای پر زرق و برق استفاده شده است که آپارتمانی لوکس و زیبایی را فراهم نموده است. هر کدام از عناصر به کار رفته توسط هنرمند و معمار انتخاب شده است.
 
     در آپارتمان سوم سطح کف فضا بیشتر جلب توجه می کند که علت آن استفاده از طرح چوب در مبلمان ، صندلی و کنسول ها و واحدهای سرگرمی است.
تعامل عمدی بین قطعات مبلمان چوبی و رنگ سفید ایجاد شده است و متضاد بودن رنگ سفید با تمام رنگها آیتم دوست داشتنی می باشد که در میز نهارخوری و دیگر عناصر این آپارتمان مشاهده می شود.
 

آپارتمان چهارم توسط Evermotion که ویژگی های یک سطح نیم اشکوب قابل توجه مشرف به یک فضای باز را ارائه می دهد.

 در آخر آپارتمانی که توسط Zhuo که رنگ قرمز مورد توجه قرار گرفته طراحی شده است.
 
 

تحریریه معماری آرل
منبع : گروه معماری آرل
گرداورنده : مسعود فلاح نرگس

لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-1062.html