طراحی آشپز خانه های مدرن ایتالیایی از Snaidero

تحریریه معماری آرل

معماران ایتالیای Snaidero آشپزخانه ای مدرن با تمام جزئیاتی که لازم است طراحی کرده اند. فعالیت های اخیر در طراحی آشپزخانه سعی شده است تا با داشتن زیبایی و کارایی به سمت بهره وری و راحتی بیشتر سوق یابد.

قرار دادن یخچال و اوازم خانگی در دل دیوار باعث افزایش و شیک شدن محیط شده است. ایده قفسهای در دسترس ، باعث می شود بسیار آسان تر به عناصر آشپزی دسترسی پیدا کنیم و همچنین با داشتن رنگها متفاوت ادویه می توان رنگهای بیشتری را به فضا آشپزخانه اضافه کرد.
 

استفاده از استیل و فلزهای ضد زنگ نطافت و تمیز کردن را بسیار راحتر می کند و جلوه خاصی به آشپزخانه می دهد که با کاشی های استاندارد و پلاستیک ایجاد نمی شود.

کسانی که دوست دارند آشپز خانه آنها نگاه را تسخیر کند همانند تصاویر زیر از رنگهای زرد و قرمز دوری می کنند و با رنگ خاکستری بتن همه چیز را خنک نگه می دارند.

 

زمانی که شما سایت معماران Snaidero را تماشا کنید غیر ممکن است در برابر نظر دادن به کارهای مدرن این معماران مقاومت کنید. در تصویر زیر با استفاده از یک نوار ساده و رنگ های دیوار فضاها را به خوبی از هم مجزا کرده اند که عملی و مدرن نیز هم می باشد.

در ادامه آشپزخانه های بیشتری که توسط این گروه معماری طراحی شده است را مشاهده می کنید. لطفا تا بارگزاری عکس ها شکیبا باشید.

منبع : گروه معماری آرل ، www.home-designing.com
گرداورنده : مسعود فلاح نرگس


لینک مستقیم : https://www.arel.ir/fa/News-View-1025.html